PDA

View Full Version : Мненияяяяя



waazap
03-05-2013, 11:51
лично аз съм против всякакви диети! според мен са глупави :) ако си по-пълничка/пълен това не означава, че е от многото ядене и веднага трябва да преминеш към диета. АБСУРТ!!!!!! при повечето хора това си е в гена им и това, че не са 'клечки' не трябва да ги притеснява и не дава право на другите да ги обиждат. аа иначе аз съм на 13 години 41кг. висока съм 158 и всички ми казват, че съм УЖАСНО СЛАБА което си е истина ;д Ям много и донякъде постоянно :Д и каквото ми падне (каквото ми е сладко ;д) ям МНОГО шоколааааааааад <3 какво е вашето мнение за диетите?

marin4itu
03-05-2013, 11:56
Моето мнение е, че не мога да ги пазя :D падам си чревоугодник и се наслаждавам на храната. Ако кача някое излишно килце, предпочитам да сваля с движение.

granger
03-05-2013, 12:03
Що не го напишеш и в някоя друга тема.
Има хора,които не са с такъв ген като твоя, всичко им се лепи, затова си ги спазват и няма нищо лошо. Плюс тва няма как да свалиш мазнини без да имаш режим , колкото и да тренираш. Няма лошо в тях , стига да не са някаки крайни като по 1 солета на ден и тн.

waazap
03-05-2013, 12:07
най-добре да започнат с много движение помага!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

granger
03-05-2013, 12:10
Ти сещаш ли се,че ако диетата е правилно изградена, а не е на принципа на гладуване дори е по-добре за организма. Не можеш да казваш ,че е лошо при положение,че не ти се налага да спазваш диети, а ти е вродено. Само със спорт не става.
След диета някои хора се чувстват дори по-добре. А и идеята им на тея хранителни режими е да се спазват достатъчно дълго,без да те карат да гладуваш, да си поддържаш нужните килограми и тн.

granger
03-05-2013, 12:12
:lol: добре... просто недей да заклеймяваш нещо като лошо, когато не си достатъчно запозната.

DisappointedDreamer
03-05-2013, 12:18
ебати хвалбите, авторке.

tonssy
03-05-2013, 12:56
Ти сещаш ли се,че ако диетата е правилно изградена, а не е на принципа на гладуване дори е по-добре за организма. Не можеш да казваш ,че е лошо при положение,че не ти се налага да спазваш диети, а ти е вродено. Само със спорт не става.
След диета някои хора се чувстват дори по-добре. А и идеята им на тея хранителни режими е да се спазват достатъчно дълго,без да те карат да гладуваш, да си поддържаш нужните килограми и тн.

+

waazap
03-05-2013, 13:00
Ти сещаш ли се,че ако диетата е правилно изградена, а не е на принципа на гладуване дори е по-добре за организма. Не можеш да казваш ,че е лошо при положение,че не ти се налага да спазваш диети, а ти е вродено. Само със спорт не става.
След диета някои хора се чувстват дори по-добре. А и идеята им на тея хранителни режими е да се спазват достатъчно дълго,без да те карат да гладуваш, да си поддържаш нужните килограми и тн.

да но аз казвам че съм против тези диети: закуска: кафе обяд:солети вечеря: нищо
:)

granger
03-05-2013, 13:09
Уточнявай се , не слагай всичко под един знаменател. Не вярвам някой със здрав разум да е са такъв тип режими.

waazap
03-05-2013, 13:10
повярвай ми има хора, които правят такава грешка :Х

strawberry88
03-05-2013, 13:20
Всеки си има глава на раменете да разсъждава.Теб какво те засяга някои хора какво правят? |(

girlwithblueeyes
03-05-2013, 13:32
Авторката ? Това опит за самохвалство ли беше ? lOL .

waazap
03-05-2013, 13:34
не, това беше мнение :)

girlwithblueeyes
03-05-2013, 13:36
Aре стига не е било lol

strawberry88
03-05-2013, 13:38
Точно хвалене си беше. :lol: И не разбирам какъв ти е проблема?На теб нали не ти се лепи нищо?А и каквото и да е нашето мнение за тия ''диети'' с гладуването какво ще промени това?Винаги ще има хора, които да ги правят...ама не виждам тебе какво те засяга това.

marilyn
03-05-2013, 13:39
Добре, похвали ни се, супер.