PDA

View Full Version : Моля за съвет..



sweetbabyyyyy
03-05-2013, 14:34
Здравейте!
Реших да споделя проблема си тук, защото това е, може би, единственото място, където не бих се притеснила. Ще карам по същество. Едното ми ухо е щръкнало и това ме комплексира адски много. :( Ходя само с пусната коса, защото се притеснявам и не се чувствам комфортно. Обичам да танцувам много, но не мога да ходя на танцова, защото нали трябва косата да е вързана..Връзвам се единствено вкъщи. Като бях по-малка, това не беше проблем, но с напредване на времето вече не мога да се правя, че не ми пука..
Моля, дайте ми някакъв съвет! :(

marilyn
03-05-2013, 15:16
Мисля, че си си въобразила, че имаш проблем. Хората няма да си променят мнението за теб.. защото ухото ти било по-щръкнало.

Моите уши са някви по-големи... и не ги харесвам. Преди и аз не ходех вързана... а сега просто спря да ми пука. И знаеш ли какво се промени... нищо..хората не ме гледат само в ушите.

Amore-Mio*
03-05-2013, 15:22
Вероятно сама си внушаваш това и напразно от нищо правиш нещо. Дет' вика от мухата правиш слон. Та, просто да не ти пука. И моите не са перфектни, ама това не ми пречи по някакъв начин да не си вържа косата. Важното е аз самата да се чувствам добре, пък дали на хората им харесват моите уши, си е техен проблем. Още повече, че пък никой няма да общува с тебе, заради ушите ти. Я, стига простотии. Вържи си косата и това е.