PDA

View Full Version : Проблеми в училище



The.Man.96
03-05-2013, 15:07
ако може да изтриете темата

sexa_na_kompleksa
03-05-2013, 15:47
Винаги ще има хора, които да ти завиждат, да не те харесват, да говорят за тебе и т.н., дори и да няма основателна причина. Но това изобщо не трябва да те тревожи, просто не им обръщай внимание. А относно съучениците ти - не може от цялото училище никой да не ти е приятен и всички да са "тъпи". Намери начин да се сприятелиш с някого от твоя клас или от съседните класове, не може вечно да страниш от тях, най-малкото все някога ще ти потрябва някаква информация за даден предмет/контролно/домашно и няма да има към кого да се обърнеш.

girlwithblueeyes
03-05-2013, 16:28
И пусна тема да се похвалиш , че учиш в частно училище и мама и тати имат повече финансови възможности от всеки средно статистически българин ? ! И що за приятели имаш след като ги наричаш тъпи явно се възползват от теб и глупостта ти . А това със завиждането просто ,порасни това , че ти си го вярваш не значи ,че някой ти завижда . Порасни ! И не се мисли за центъра на вселената .

Amore-Mio*
03-05-2013, 17:18
Научи се да търпиш критика.
В живота не става така - да допуснеш грешка, да кажеш нещо или каквото и да е, и после да го изтриеш - само,защото някой не е бил съгласен с теб и е споделил неговото си мнение. Иначе проблеми в училище всеки е имал, така че не си първия. Просто се научи да се изправяш пред трудностите, въпреки да не знам за какво иде реч.

asuka666
03-06-2013, 05:54
И да го триеш и да не го триеш ние пак няма да сме съгласни с теб :D .Кажи на ваще да спрат да те глезят.От коментарите по-горе разбирам колко са зле нещата.Бъди благодарен.Мен как ме тормозят и бият в училище?Търпя си...Още няколко годинки и няма да съм там.Знаеш ли колко бедни деца има...На мен даже си беше мечта да уча в частно училище!