PDA

View Full Version : Как да му се харесам о.О ?



smiley.9898
03-05-2013, 15:29
Здравейте :3 Искам да ви помоля за мнението ви ;д Значи аз харесвам 2 момчета макар, че едното изобщо не знае :д ...Въпроса ми е как да разбере, че го харесвам ? Всеки път се опитвам, намеквам му, но нищо не става ... Може и да знае, че го харесвам, но всеки път когато се засечем примерно в училище не той, а приятеля му не сваля поглед от мен ?! Та искам да питам дори и да е приятеля му който е много красив ... е ако ме харесва как по- точно да му се харесам ?! Да речем, че момчето което харесвам се казва Иван ... Е всеки път се чудя как да стане ... Помощ ... Всичко ми се обърква и накрая винаги попадам в такава ситуация.... Не мога да осъзная какво става .... :))))

Amore-Mio*
03-05-2013, 15:43
Отговорих ти вече на един от въпросите ти в другата тема.
Относно другата - малка си, така че се заблуждаваш, че харесваш и двамата. Някаква симпатия, ама няма как да седнеш на два стола и да не паднеш от там. Така че, вземи се в ръце и се разбери първо със собствените ти думи. А относно как да му/им покажеш: жестове, намеци.

LadyBee3
03-05-2013, 16:23
Ами според мен не си права ;) За любовта няма възраст или каквото и да е ;)

Cherry~♥
04-03-2013, 10:46
Трябва първо да определиш кой от двамата харесваш повече , не опитвай насилствено да го впечатлиш ,просто бъди себе си .Трябва да хареса теб самата ... и от това че не сваля поглед от теб може наистина да е знак че те харесва ..начина по който те гледа е важен ...

Maria-Magdalena
04-03-2013, 11:49
Бъди себе си :)

Tyler The Creator
04-03-2013, 11:53
издебваш го на кревата му - краката на 2 без 10 и мачкаш ;)

Mary_Jane_69
04-03-2013, 20:52
Като за начало направи си татуировка на видно място на тялото си с името му. За да постигнеш желания ефект, пиши трите му имена и по възможност нещо, което да го конкретизира още повече. Перфектно място за "визитката" му ще бъде челото ти, а планът оттам нататъка е лесен. Мяташ се отнякъде, където минават доста хора, и бъди сигурна, че методът ще е сигурен.

HarabeishoOrGoHome
04-03-2013, 20:59
Като за начало направи си татуировка на видно място на тялото си с името му. За да постигнеш желания ефект, пиши трите му имена и по възможност нещо, което да го конкретизира още повече. Перфектно място за "визитката" му ще бъде челото ти, а планът оттам нататъка е лесен. Мяташ се отнякъде, където минават доста хора, и бъди сигурна, че методът ще е сигурен.

Уникална идея. хаха

ShtrudeL
04-04-2013, 12:26
Никак. Или ще те харесват като това, което си, или не.
А ти се реши какво искаш и не си играй и с двамата.

Chacho
04-04-2013, 12:36
Никак. Или ще те харесват като това, което си, или не.

А това, което си, нещо постоянно ли е? Ще спреш ли да използваш контакти, защото не си се научила да слагаш безопасно щепсела в тях и ще чакаш да измислят друг тип контакти, към които ти интуитивно ще се адаптираш ИЛИ ще се промениш според конвенцията? Защо промяната в единия случай е правилна, в другия не?

В конкретния случай една промяна предполага изневяра на личната ценностна система, за постигането на определена цел, което по дефиниция го прави неправилно. Но можеш ли да разчиташ на това, че човека, когото съветваш, има строго изградена ценностна система, която самият той да познава добре, за да знае дали й изневерява или в множество ситуации действа според емоциите си? На такъв човек си заслужава да му предложиш гледна точка, която да го накара да преосмисли ценностите си.

granger
04-04-2013, 13:22
Show him your boobs!

не бъди глупава, мит е ,че мъжете харесват тъпачки. Не бъди нагла и вулгарна! Усмихвай се, доста е важно. Пък,ако си достатъчно уверена ...жегни му егото ... няма мъж на тая планета,който да не лапне така.

ShtrudeL
04-04-2013, 16:31
А това, което си, нещо постоянно ли е? Ще спреш ли да използваш контакти, защото не си се научила да слагаш безопасно щепсела в тях и ще чакаш да измислят друг тип контакти, към които ти интуитивно ще се адаптираш ИЛИ ще се промениш според конвенцията? Защо промяната в единия случай е правилна, в другия не?

В конкретния случай една промяна предполага изневяра на личната ценностна система, за постигането на определена цел, което по дефиниция го прави неправилно. Но можеш ли да разчиташ на това, че човека, когото съветваш, има строго изградена ценностна система, която самият той да познава добре, за да знае дали й изневерява или в множество ситуации действа според емоциите си? На такъв човек си заслужава да му предложиш гледна точка, която да го накара да преосмисли ценностите си.

Нямам идея честно казано. Сигурно си прав.
Но си мисля, че авторката иска да прави някакви неща, само и само за да се хареса на някого.. без значение дали са в разрез с това, което е тя всъщност или не..
Аз колкото и непостоянна да съм, не бих била нещо коренно различно от това, което съм, за да се харесам на някой.. Т.е. не бих била нещо, което не харесвам и което ме кара да се чувствам глупаво..

Chacho
04-06-2013, 08:45
Нямам идея честно казано. Сигурно си прав.
Но си мисля, че авторката иска да прави някакви неща, само и само за да се хареса на някого.. без значение дали са в разрез с това, което е тя всъщност или не..
Аз колкото и непостоянна да съм, не бих била нещо коренно различно от това, което съм, за да се харесам на някой.. Т.е. не бих била нещо, което не харесвам и което ме кара да се чувствам глупаво..

Имах предвид, че още не е наясно с кое харесва и кое не.

PainInTheAss
04-06-2013, 12:07
Направи му свирка о.0 Стига с тъпите теми!

yamaha436
04-08-2013, 18:07
Наистина ли си на 18 ?