PDA

View Full Version : Запознанство с непознато момиче от училище.



ronitylowecry
03-05-2013, 17:21
Здравейте! Харесах си момиче от новото ми училище 1 година е по-голяма от мен. Повечето момчета я харесват и... Не се познаваме забелязвам , че ни се засичаме погледите като се видим имам я в приятели в ФБ ..... Не знам как да я заговоря т.е страхувам се да не ме отреже мисля, че е сериозно мисля си само за нея... Моля дайте ми съвет как се запознаем :) И как да и се харесвам как да се държа , защото ще ми е първото гадже!

Amore-Mio*
03-05-2013, 17:24
"Здравей, аз съм еди-кой си".

Или.

Другият вариант е да й пишеш първо във фейсбук, да й се представиш, пък после като се засечете някъде из коридорите да се поздравите, да си поговорите примерно и така. Изисква се единствено смелост и желание, другото само ще се получи.

HollyGolightly
03-05-2013, 17:26
А как се запознаваш с познато момиче??? :shock:

Иначе може да почнеш с едно "Здравей, казвам се (както ти е там името)". Просто не се прави на интересе със заучени фрази, успокой се и бъди активен в разговора.

TrollFaace
03-05-2013, 20:02
А как се запознаваш с познато момиче??? :shock:


Ти ебаваш ли се ?

dianna1997
03-05-2013, 20:08
Ами ако имате общи познати можеш чрез тях да се запознаете. ;)

HollyGolightly
03-05-2013, 20:51
Ти ебаваш ли се ?

трябва ли наистина да отговарям на този въпрос?

amaz1nG
03-05-2013, 21:18
Бъди печен. Не се срамувай , не се притеснявай. Няма нищо страшно.

Tsukuda_Hiroshi
03-06-2013, 04:32
Ами просто се запознайте!
-Здрасти! Казвам се Курдо Коленков(примерно де...). Гледам, че си ми вЪв фейса, ама май на живо не се познаваме.
Или нещо такова... ДрЪж се като себе си! Не си Вин Дизел, не си Марио Касас, не си някой там измислен кретен от киното! Ти си себе си и ако на момичетата не им харесва кой си всЪщност, пращай ги да си гледат работата! + това от 2те ми сестри знам, че момичетата много мразят типчета от сорта на "Знаеш ли кой сЪм аз, какво мога и колко кинта имам?"

minchorna
03-06-2013, 06:17
....защото ще ми е първото гадже!......
Имаш самочувствието и увереността като гледам..Отиваш до нея и й казваш,че ще ти е първото гадже и я хващаш за ръката :>

ronitylowecry
03-06-2013, 14:45
Имаш самочувствието и увереността като гледам..Отиваш до нея и й казваш,че ще ти е първото гадже и я хващаш за ръката :>
Ако търсех еб*вка , а не съвет щях да питам брат ми ! :D Благодаря ви много , но не искам да създам впечетление , че съм досадик..

Tsukuda_Hiroshi
03-06-2013, 16:46
Ама ние за това сме тука - да има кой да ни досажда... Не вярвам някой да стои на сила вЪв форума и да го бият, ако не е написал поне 1 мнение на ден... ;)

minchorna
03-07-2013, 06:32
Ако търсех еб*вка , а не съвет щях да питам брат ми ! :D Благодаря ви много , но не искам да създам впечетление , че съм досадик..
Няма проблеми,братле :D

GossipGirl89
03-07-2013, 08:11
Пиши й първо във фейсбук. Ако потръгне разговора след това като се видите в училище а поздрави, попитай я как е и такива работи. Така малко по малко ще стопиш дистанцията. Пък после вече каквото е писано ще стане.

П.С. Бъди себе си. Не е нужно да градиш стратегия относно държанието си спрямо нея и относно това какво да кажеш и т.н. Каквото ти дойде на момента, това казвай (стига да не е някоя простотия)

Josefinne
03-07-2013, 08:31
Пиши й първо във фейсбук. Ако потръгне разговора след това като се видите в училище а поздрави, попитай я как е и такива работи. Така малко по малко ще стопиш дистанцията. Пък после вече каквото е писано ще стане.

П.С. Бъди себе си. Не е нужно да градиш стратегия относно държанието си спрямо нея и относно това какво да кажеш и т.н. Каквото ти дойде на момента, това казвай (стига да не е някоя простотия)

Чудесен съвет, подкрепям напълно :)

ronitylowecry
03-07-2013, 15:03
Много ви благодаря! :) Един приятел днес я базикна като отидох (той е от нейният клас) Извика я , но видимо се засрами :D

ronitylowecry
03-08-2013, 12:16
Здравейте всички! Сори за дубал поста , но днес имахме час с нейният клас постоянно ме гледаше и започна да ми говори ! Дано се получи страшно много ви благодаря за помоща! :*