PDA

View Full Version : Скъсан презерватив.



BeautifulLies~
03-05-2013, 19:57
Здравейте, сигурна съм, че до гуша ви е дошло от еднакви теми всеки ден, но понеже си падам параноичка, няма как да не пусна и аз една.
С приятеля ми водим полов живот от няколко месеца, момиче на 17 години съм (ако има някакво значение, само споменавам.)
Правим го ВИНАГИ с презерватив.
Та до проблема ми.
Днес правихме секс два пъти. Първият път всичко си мина добре, свършихме, измихме се. След някакво изминало време решихме да направим още един тек.
Той сложи презерватива, но му звънна телефона и се наложи да стане за малко и може би е бил изморен от миналия път или от притеснение, нерви, не знам, но му спадна и когато продължихме не беше напълно еректирал (не знам дали има такова понятие в биологията, ама предполагам ме разбирате.)
Та въпреки това, той все пак си го вкара и тогава усетихме нещо, но той продължи и след няколко вкарвания си го извади и видяхме, че се е скъсал.
Въпроса ми е дали има някаква възможност да е станал гафа?
Не е свършвал, дори не знам дали е имало предеякулационна течност.
До колкото изчислих, не би трябвало да съм в овулация, даже тези дни се очаква да ми дойде, но съм чувала, че може да се измести, а цикълът ми не е съвсем редовен...
Все пак много се притесних и се филмирах и бих се радвала ако ме успокоите малко...
Надявам се да няма нужда от Ескапел и подобни хормонални бомби..

xXxPETYAxXx
03-05-2013, 20:00
Няма нужда от Ескапел, спокойно.

marilyn
03-05-2013, 20:05
Нищо ти няма, спокойно.

BeautifulLies~
03-05-2013, 20:05
Трябва да имам ебати късмета, че да забременея от евентуално наличие на предеякулационна течност или да ми се е изместила овулацията.. мерси за мненията.

TheBobqk
03-05-2013, 20:11
Може би презерватива не е бил сложен правилно, не се притеснявай.

BeautifulLies~
03-05-2013, 20:24
И това го има, да...благодаря ти. Голяма параноя ме хвана... и все пак този минимален шанс, който може да има, ме убива.

DENKAZ
03-05-2013, 20:31
Keep calm.

marin4itu
03-05-2013, 20:49
И аз мисля, че нищо не е станало.

Deadlock
03-05-2013, 21:52
нулев шанс за проблеми, спокойно :)

bloodyF
03-06-2013, 03:59
При положение,че не си в овулация, ще ти дойде след 2-3 дни не виждам даже за какво ползвате презерватив, ако той не свършва в теб.
Има разни програмки за телефони, компютри, следящи цикъла, сваляш , пишеш там и следиш...няма да имаш проблеми : )

karllyn
03-06-2013, 06:21
Спокойно, не се панирай :) сигурна съм, че всичко е наред.

minchorna
03-06-2013, 07:25
При положение,че не си в овулация, ще ти дойде след 2-3 дни не виждам даже за какво ползвате презерватив, ако той не свършва в теб.

Добър съвет...Следващата тема на авторката ще е " Не бях в овулация,ще ми дойде след 2-3 дена,не ползвахме презерватив,но той свърши извън мен,бременна ли съм?"

FuCKkK13
03-06-2013, 08:46
Добър съвет...Следващата тема на авторката ще е " Не бях в овулация,ще ми дойде след 2-3 дена,не ползвахме презерватив,но той свърши извън мен,бременна ли съм?"
нещо такова и аз щях да напиша.. къде ходите да давате такива съвети на явно притеснителни хора ?! :?




по темата: нищо ти няма,следващия път като се паникьосаш правиш така: пиеш една вода и стоиш и почваш да разглеждаш ситуацията отстрани... т.е. ако се случи на някой друг какъв съвет би дала.. тогава разбираш,че няма за какво изобщо да се притесняваш и ти е мирна главата

xXxPETYAxXx
03-06-2013, 08:50
Те баш много уверените хора, че няма как да стане фал преди/по време/след менструация, обикновено "го отнасят".

FuCKkK13
03-06-2013, 08:53
щото не мислят както трябва ... нито това е хубаво,нито това на авторката...

BeautifulLies~
03-06-2013, 13:51
Дойде ми днес, благодаря ви за мненията, успокоихте ме. :)
Колкото до това да го правим без презерватив, мисля, че още нямаме толкова много опит, не се смятам и за особено голяма... и все пак си е много рисковано, не само заради бремеността, но и заради венерическите болести... Параноичка съм си. ^^

sweety_tweetyg
03-06-2013, 14:24
И аз съм в същата ситуация в момента само че при мен разбрахме че е скъсан малко преди да свърши(извън мен,разбира се..) ииии днес трябва да ми дойде и чакам..:( а едва ли си по-голяма параноя от мен

Amore-Mio*
03-06-2013, 14:37
Шансът е нулев и според мен.

baby_baby
03-13-2013, 11:17
Не си бременна спокойно :)