PDA

View Full Version : Подаръци



bloodyF
03-06-2013, 04:07
Подарявате ли си подаръци с половинката? Какви и кога? От колко време сте заедно? :)

//нещо ми стана любопитно.

tori
03-06-2013, 04:14
Година и осем месеца сме заедно. Подаряваме си само по поводи - рожен ден, коледа... Понякога ми подарява цветя пак по някакъв повод, аз пък пиша разкази или стихове за него. Аз като ще му подарявам нещо, го питам от какво има нужда. Често са слушалки или неща за компютъра му. Като повечето момченца, той обича да се занимава с кабели, запояване...

Tsukuda_Hiroshi
03-06-2013, 04:14
Принципно като си имам половинка - подарявам. Ама сЪм малко труден в това отношение. Като дойде конкретен празник или има друг повод, зациклям. Не мога да измисля нищо. Като няма повод пЪк, виждам я, че заглежда нещо (я чанта, я обувки, я дреха) и без да й казвам кЪде отиваме я вода да мери и купувам (ако е колие или друго, което не изисква мерене - направо купувам). Кога - предимно на заплата ;)

SisiStrange
03-06-2013, 04:20
Ами по поводи, или без поводи, да. Като се замисля той доста по-често. 8-) Май месец правим 2 години. Какви зависи и от сезона, и от случая, и от настроението.

sexa_na_kompleksa
03-06-2013, 06:20
Подаряваме си, но напоследък само по повод. Преди си правехме подаръци и без повод, но тогава бяхме дооооста по-свободни и двамата, имахме време да мислим, какво точно да подарим, къде да го намерим и т.н. Сега ни стига да се гушкаме и да гледаме филми. ;д

girlwithblueeyes
03-06-2013, 07:26
С поводи и без поводи . Подаръците са различни но подаръци свързани с връзката ни почти не си подаряваме освен на годишнини . Заедно сем от 2 годиин и 3 месеца :)

HollyGolightly
03-06-2013, 09:14
Когато видя нещо, което ми харесва и знам, че и на него ще му хареса, просто му го взимам. Той прави същото. Не е нужно да има повод. Никога не сме се наговаряли да си взимаме подаръци, дори когато има повод.
Заедно сме от година и 2 месеца.

Amore-Mio*
03-06-2013, 13:43
Да.
Подарявали сме си, нормално е.

Josefinne
03-06-2013, 13:56
При нас подаръците са малко болна тема. Аз лично много обичам и да подарявам, и да ми подаряват, но той нещо не си пада по цялостната идея. Може би защото преди нямаше толкова възможност, а може би и защото попрекарваме повече време заедно, започна да се подобрява "положението". Преди и аз му правех подаръци и без повод, но после спрях, понеже реших, че може би му е неприятно.
Последно си подарявахме за св. Валентин - аз бях по-традиционна - бонбони и вино. Той ми подари огромна касичка прасенце (много сладурска), която специално беше отишъл да избира от един доста далечен магазин. Оцених много високо жеста.
За Коледа аз му подарих книжка с икони (за сайтове и т.н.), тъй като той много обича да си рисува иконки за неговия сайт и реших, че може да му действа вдъхновяващо да си има много идеи. Много я хареса. Той ми подари новата книга на Дж.К. Роулинг и картичка, която беше направо страхотна <3 .

cyclops
03-06-2013, 13:56
С повод и без повод си подаряваме подаръци. Когато видя нещо, което би му харесало му ку купувам(например дреха). И той така. Веднъж се прибра вкъщи с 2 чифта обувки за мен, защото му били харесали и не знаел кои да избере от двата чифта и затова взел и двата. Беше много миличко. Така, че си подаряваме каквото искаме и можем и когато искаме.