PDA

View Full Version : Хранителен режим



minduk92
03-06-2013, 13:18
Здравейте, търсил съм из много сайтове хранителни режими за орелефяване, но никъде не намирам това, което търся. Попадал съм дори на сайтове в които трябва да прати6 смс и ти пращат код за да види6 някаква си диета... Занчи аз съм 185см 85кг и искам да изчистя. Сега съм си взел Л карнитин течен и ходя на тренировки по боен спорт. Целта ми е за горе-долу 2 месеца (и 3 да е няма проблеми) да се поизчистя малко.. лошото е че обичам и да ям. Мога да се лишавам от сладки неща- естествено, но не и от нормална храна. Ако може някои да ми помогне като ми направи режим за изчистване в които да са включени г/д 5 ядения на ден, с не много скъпи храни и понеже сега съм зает от 7-14h, не мога да ям супи и такива неща, защото си нося храна в кутия. Благодаря ви претварително :)

minchorna
03-06-2013, 13:28
http://www.bb-team.org/forums чети

firstdiesel
03-06-2013, 15:50
повече салата с месо, извара, кисело млеко, риба, качествени сирена и кашкавали

по-малко картофи, ориз, хляб, плодове

chushkopek
03-12-2013, 16:32
ББ теам, потърси НВД, силно ти я препоръчвам.

SunnyG
03-19-2013, 20:54
Хранителният режим за всеки е индивидуален. Във тези форуми (които ти казаха по-горе и са много добри), ще получиш основни препоръки за храненето. То обаче трябва да е съобразено и с тренировката ти. Говори с инструктор. Успех!