PDA

View Full Version : ПРОБЛЕЕЕМ!!!!!



monika551
03-06-2013, 16:12
Такаа . . . утре има родителска среща и аз трябва да си намеря някого,когото да прилича поне малко на мен,за да се представи като мой брат.За съжаление не намирам никой с руса коса или сини очи и да изглежда над 20 ,който да се навие и незнам какво да правя,заото не искам наще да разбират,а ако не дойде "брат ми" тя ще им званне .. . та вапроса ми е какво да правя?

П.С. ако има желаещи ще сам им многоооо благодарна ; dd

Amore-Mio*
03-07-2013, 13:25
Не е задължително да е твое копие. Аз примерно с брат си изобщо, ама изобщо не си приличам.
Та, иначе вместо да правиш подобни глупави работи - кажи на родителите си, защото ще дойде ден, в който ще разберат, че си ги излъгала и ще стане много по-гадно.

sexa_na_kompleksa
03-07-2013, 15:01
^ Съгласна.
Какво толкова си направила?

stefko1996
03-07-2013, 17:08
хах наще не са ходили на родителска от 1 клас :Д но предполагам ,че няма и за какво..
а за твоя проблем...да не е нужно да ти е копие ,ако си мислиш ,че на учителите им пука ...

marilyn
03-07-2013, 18:04
Не е нужно да си приличаш с брат ти.

Какво толкова си направила, че криеш? Рано или късно всичко излиза на яве. По-добре им кажи.

maaarietta
03-07-2013, 19:30
Дам и представи си един ден класната звъни на ваще и им казва как на предишната родителска среща е отишъл брат ти и ги моли на тази да дойде накой от тях. :D

ggerie
03-07-2013, 20:44
^Много бих се смяла :D :D

girlwithblueeyes
03-08-2013, 05:08
Просто кажи на вашите !

magneticfields
03-08-2013, 19:12
Я казвай на вашите и не се излагай! На лъжата краката са къси. И ако съдя по правописа ти си на не повече от 13, нали?

the sniper guy
03-08-2013, 21:01
Я казвай на вашите и не се излагай! На лъжата краката са къси. И ако съдя по правописа ти си на не повече от 13, нали?
Хахаааа Ти бъзикаш ли се. По-голяма простотия от тази не съм чувал.
Просто трябва да изчака техните сами да научат.Така те ще трябва да намерят подходящ начин да започнат разговора (скандала)

magneticfields
03-09-2013, 17:48
Нали това казвам. Все някога родителите й ще научат и тогава ще стане по-лошо, защото е излъгала. Изпитвала съм ги тези неща на свои гръб!

suzka33
03-09-2013, 18:35
Знначи Имам проблем в училище, за който дори не знам дали съм виновна и дали имат право да ме викат в дирекцията. Значи преди няколко дена без причина една г-жа реше, че трябва да ме изгони от час, въпреки, че си пишех кротко плана беше доста странно и неочаквано, тогава аз и казах, че просто не е нормална и че тя сама си е виновна, че има спречквания с по- голямата част от учениците, на които преподава. Както и да е тя ми писа отсъствие, аз не напуснах часа и продължих да си пиша плана. Доколкото знам учителя няма право да гони ученик от часа и най- малкото, което е БЕЗ ПРИЧИНА. Но същината на проблема е, че в Facebook, съвсем шегувито написах - "Оставка г-жо ......." без дори да конкетизирам училище, имена и други такива неща и тогава директорката ми звънна и започна да ми крещи по телефона, без дори да ме попита за какво става дума, дори ми каза да не се правя на луда и че трябва да отида в дирекцията с родител и че дори може да ме изключи. Отидохме с майка ми, но тя не беше дошла, закъсня, поговорихме със заместник директора, на когото обясних за какво става дума и че просто това е шега между мен и моите приятелки и си тръгнахме, но след това директорката е срещнала майка ми и е казала, че ще ме изключат и така нататък.. Та въпроса ми е може ли да ме викат в дирекцията и да ме изключат за нещо такова , след като аз съм ученик в училището извън него съм свободен човек и все пак живеем в демократична държава и мога свободно да изказвам мнението си било то публично или лично .. И най - вече, че това се е случило извън училището и не мисля , че трябва да нося отговорност за нещо такова ? Доста хора ми казаха, че не могат да ме изключват за такива глупости, но учителката е доста близка с директорката и може би за това направи такъв проблем от това .. ???

gugenceto2
03-10-2013, 07:01
Колко теми ще постваш бре моме? ^^