PDA

View Full Version : Място за среща?



iveto8
03-06-2013, 18:00
Здравейте! Момиче съм и излизам с едно момче, скоро ще ходим на 4-та среща...Последната беше много кратка, а искам нещата да се развият. Трябва ми място, което да му предложа, някое забутано кафенце, не знам. Дайде идеи къде! Ако предложите и някое конкретно местенце в София, супер!

ronaldinio337
03-06-2013, 20:02
Абе не е задължително кафе... може някъде в някой парк като седнете и да му предложиш . ;) дано да съм ти помогнал а и да му предложиш по време на път пак става ;) смело напред и да не те е страх.

iveto8
03-07-2013, 20:47
Благодаря ти много! :P :)
Иначе...страх ме е да му предложа аз, не трябва ли той да го направи :?

ranieri
03-07-2013, 21:58
Брак ли ще му предлагаш

iveto8
03-08-2013, 08:05
Много забавно! :D

girlwithblueeyes
03-08-2013, 09:03
Не живеем в 17 в а в 21 няма нищо лошо ти да предложиш на момчето . За мястото може някакъв парк

anonymous708973
03-08-2013, 13:40
Здравейте! Момиче съм и излизам с едно момче, скоро ще ходим на 4-та среща...Последната беше много кратка, а искам нещата да се развият. Трябва ми място, което да му предложа, някое забутано кафенце, не знам. Дайде идеи къде! Ако предложите и някое конкретно местенце в София, супер!

Ако си падате по готинки, закътани местенца с по-интимна атмосфера + вкусен чай: Веда Хауз на ул. Гладстон 2, т.е. като вървиш по Витошка, веднага в пресечка.

Amore-Mio*
03-08-2013, 20:07
Не е задължително да сте на кафе. Може примерно да се позабавлявате с неща от сорта на билярд, боулинг и подобни. Или просто тръгнете в една посока и инстинктивно решете къде ще ходите и какво ще правите.

notjustteen
03-12-2013, 22:02
Благодаря ти много! :P :)
Иначе...страх ме е да му предложа аз, не трябва ли той да го направи :?

Еми да по-принцип мъжете предлагат. Аз наример бих почувствал неудобно ако момиче ми предложи. робвай да му подскажеш какво искаш, а щом излизате за 4-ти път едва ли ще се дръпне.


Не живеем в 17 в а в 21 няма нищо лошо ти да предложиш на момчето
През 17-ти век изобщо не са им предлагали на жените - директно я мята в каруцата без даже да пита и я взима за жена. В 21-ви век мисля, че все още мъжът трябва да предложи. Не знам за 22 но както върви работата може жените да станат глава на семейството, да вършат тежката работа а мъжете да ходят на пилинг, козметик и педикюр.