PDA

View Full Version : Влюбвам се за 2 седмици



teenproblem999
03-06-2013, 17:56
Харесам си някое момиче, може да се каже че се влюбя дори, и след 2-3 седмици, докато се реша да предприема нещо съответния човек ми става безразличен. напълно. От лятото досега е станало така с 4-5 момичета.
Нормално ли е? 10 клас съм.

И друго което искам да попитам тези, които са обвързани: дали след известно време чувствата намаляват към партньора, да изчезва онова чувство, когато сте влюбени? И ако това става, как продължавате напред?

Amore-Mio*
03-06-2013, 19:29
Ако са истински - не изчезват.
Ако са чувства - не изчезват. А твоето е по-скоро някаква тръпка. И това е. И да, нормално е. Ще дойде времето, в което ще се влюбиш, ама наистина ще се влюбиш и тия чувства няма да изчезнат току-така.

xXxPETYAxXx
03-06-2013, 20:43
Ами, ако осъзнаваш, че можеш да си с момчето, имаш шанс и т.н. просто ти става безинтересен. Случвало ми се е, когато някой е вече "достъпен" да загубя интерес.

А, дали чувствата намаляват след време - много зависи как се развива самата връзка.

Cherry~♥
04-03-2013, 10:38
Ами, ако осъзнаваш, че можеш да си с момчето, имаш шанс и т.н. просто ти става безинтересен. Случвало ми се е, когато някой е вече "достъпен" да загубя интерес.

А, дали чувствата намаляват след време - много зависи как се развива самата връзка.
+1 и на мен ми се е случвало ... мислех че съм влюбена в едно момче но всъщност беше само защото неможех да го имам ..и после като ми стана така да се каже "достъпен" ...ми стана безразличен...Но ако наистина си бил влюбен чувствата ти нямаше толкова лесно да изчезнат ...

Godzilla
04-03-2013, 11:30
Харесам си някое момиче, може да се каже че се влюбя дори, и след 2-3 седмици, докато се реша да предприема нещо съответния човек ми става безразличен. напълно. От лятото досега е станало така с 4-5 момичета.
Нормално ли е? 10 клас съм.

И друго което искам да попитам тези, които са обвързани: дали след известно време чувствата намаляват към партньора, да изчезва онова чувство, когато сте влюбени? И ако това става, как продължавате напред?

Нормално е. Просто не си влюбена наистина.

След известно време чувствата изчезват в една връзка. Влюбването се превръща в любов. Тръпката се замества от навик, сигурност и спокойствие.

dobri4ko2
04-03-2013, 16:01
Ми не знам какво е това твоето влюбване. Аз например си бях харесал едно момиче в 2 ри клас и до днес (11) ако се засечем някъде винаги изтръпвам.

mua.mua.
04-03-2013, 17:26
За втория ти въпрос мисля, че Godzilla го каза най-точно ако една връзка се развива "влюбването се превръща в любов."

Mary_Jane_69
04-03-2013, 20:45
Не си срещнала човека и тва е. По-просто обяснение, човек не може да ти даде, предполагам.

TheBobqk
04-03-2013, 20:48
Моментно увлечение.
Относно втория въпрос, няма как да го кажа по-добре.

А, дали чувствата намаляват след време - много зависи как се развива самата връзка.

VelizarAleks
04-04-2013, 11:12
Не може да се влюбваш в едно момче за 2-3 седмици. По- скоро изпитваш някаква по-силна симпатия към момчето и искаш да се получи нещо. Твърде сериозни думи са: да се наречеш влюбено момиче. Когато решиш да предприемаш нещо към едно момче го прави малко по малко ден след ден а не изведнъж.. смисъл решаваш че ще пробваш с него и му казваш искам да съм с теб.. Като усетиш че ти допада му го подскажи примерно: Искаш ли да излезем на кафе или на разходка, искаш ли да се виждаме от време на време да се опознаем. Ти за 2-3 седмици няма как да опознаеш добрите и лошите черти на един човек особено пък на момче. Момчетата са потайни и не си показват лесно истинското АЗ..

Относно това за обвързаните хора: Не намаляват чувствата, просто хората забравят да си показват любовта. :) :) :)