PDA

View Full Version : Изрусяване на космите с кислородна вода?



sa6opi4a
03-06-2013, 18:10
По раменете имам малко косми черни. Не е болка за умиране, ама ако се загледа някой от близо, се вижда грозно. Та викам да ги изруса. Пробвах с кола маска, целия станах на пъки на другия ден, с епилатор същото. С кислородна вода 6% ще стане ли номера? Мажа си раменете с нея и седян а слънцето 10 минути, та нещо такова? Чувам мнения, че растяли по-бързо с кислородната вода? Ако имате други идеи, казвайте.

MaLkaTa_LaDy
03-06-2013, 18:18
Става, но сваля целия тен, но в момента е зима, предполагам, че няма да ти е проблем.

tjgirl
03-06-2013, 20:10
Според мен по-добре намери друг начин да ги махнеш, отколкото да се цапаш с тази кислородна вода. Първо, че няма да ти свърши никаква работа и второ, че само ще станат още по-дълги. Ако чак толкова те притесняват има лазерна епилация, но това вече мисля, че е крайно решение. Опитай с кола маска ;)

sa6opi4a
03-10-2013, 10:53
Значи е вярно това, че като ги изрусиш с кислородна вода, стават по-дълги? Само по-дълги ли стават или стават и повече?

JoLLiE92
03-10-2013, 11:18
фотоепилация? :)
Аз съм силно против кислородната вода, става мега грозно!

tjgirl
03-15-2013, 07:43
Значи е вярно това, че като ги изрусиш с кислородна вода, стават по-дълги? Само по-дълги ли стават или стават и повече?

Дори и да не стават повече, това, че се удължават е достатъчно. :D Просто опитай с нещо друго, но не и с кислородна вода.