PDA

View Full Version : Прекалено голям?



freefrog
03-06-2013, 18:24
Здравейте. АЗ съм на 15 години, момиче съм и си имам приятел. Проблемът е там че той е с 4 години по-голям от мен. Харесвам го много и мисля и че се влюбвам в него. Той е най-прекрасното нещо, което ми се е случвало. Повечето момчета, с които съм била бяха пълни идиоти и винаги ме зарязваха заради някоя по-добра от мен, но той е различен. Проблемът е, че родителите ми са малко против него, защото е голям за мен. Има и кола и са ми забранили категорично да се качвам в нея, а аз съм всеки ден с него и се возя всеки ден в колата му. Че въпросът ми е как да направя така че по някакъв начин родителите ми да си променят мнението за него. Той се притеснява винаги когато започнем тази тема и прави всичко възможно, за да не ми се карат на мен, за да не са против него, за да е с мен и за да съм щастлива аз.

xXxPETYAxXx
03-06-2013, 18:31
Ами, опитай се да ги накараш да го опознаят и да видят, че те цени, уважава, и не би се възползвал от теб(ако е така). Поговори с тях и им предложи да го поканят на обяд или на вечеря примерно. Нормално е да са предубедени за него, вероятно си мислят, че иска секс, че може да стане инцидент с колата, но ако помислят трезво над нещата и настоящата реалност, ще осъзнаят, че дали е на 19 или на 16 няма голямо значение за тези неща, защото те доста от 16-годишните са по-разгонени и по-безрасъдни от 19-годишните.

freefrog
03-06-2013, 18:36
Тъпото е, че той се притеснява супер много от тях и днес за малко не припадна като му казах че майка ми иска да се запознае с него и щеше да полудее по пътя преди да отидем при нея

xXxPETYAxXx
03-06-2013, 18:38
И защо?

Tsukuda_Hiroshi
03-06-2013, 18:39
Тоз пЪк човек... Аз сЪм имал и по-голяма разлика и и пак сЪм се запознавал с родители. Какво толкова...?

Amore-Mio*
03-06-2013, 19:33
Има ли възможност да ги запознаеш?
Иначе притеснението на родителите ти е напълно нормално. Досещаш се предполагам, какво им се върти в главата.

DENKAZ
03-07-2013, 21:14
Бахти модата, бахти чудото.

JDeel
03-07-2013, 23:29
На момчетата развитието ни идва със закъснение, така че в зоната "тийн" някакви си 4 години могат спокойно да се считат като компенсация за тази разлика :D

А вашите ги е страх да не те възкачи. Също така са чували колко непослушни сте тийнейджърите, и очевидно е така след като не спазваш забраната за возене в колата на баткото. На практика вие искате да правите всичко що е наопаки и се счита за cool. Не виждам много причини за вашите да се радват на дружбата ти с това мъжле :)))

r0073x
03-08-2013, 05:50
Да, ама се замислете за другата страна - ако той я обича наистина, има много плюсове. Човек с малко по-богат житейски опит, който (не е гаранция, но е предразположение) би могъл да ѝ помогне за много неща - да я защити от недоброжелатели, да ѝ даден ценен съвет при нужда, да ѝ помогне за нещо в училище. Ако момчето е свестно, ще знае, как да се държи с нея и тя да бъде щастлива, за разлика от 16-годишните гащници, дето ще я унижават и ще я ползват за walking vagina