PDA

View Full Version : Обръсната глава от едната страна . Помощ !



m1m4o0o
03-06-2013, 19:35
Здравейте . Супер много искам да си обръсна главата от едната страна и съм навита да го направя ( Нещо подобно : http://prikachi.com/images.php?images/937/5958937b.jpg ) . Но намирам 1 проблем . След като ми омръзне този тип прическа , ще трябва да направя нещо с косата си . А аз не искам да я бръсна цялата , защото няма да ми отива , а и не ми харесва този тип прическа . Косата ми в момента е дълга , права , кестенява коса и много ще ми отива с обръсната страна , но това е проблемът който ме спира . Моля
ви помогнете ми ;)) !

JoLLiE92
03-06-2013, 19:39
К'во да ти помагаме?

m1m4o0o
03-06-2013, 19:42
К'во да ти помагаме?

Искам да ми кажете какво мога да направя ако се обръсна , и след верме не искам да съм с тази прическа . Какво ще трябва да направя с косата си :( ? :))

mimsssssss
03-06-2013, 19:44
Замяташ перчема да ти скрива обръснатото и чакаш да ти порасне :D Аз моята я бях обръснала преди 4 години и от двете страни, после като по порасна си я правих на бодлички, после си го боядисах червено... и така, разнообразие да има, все ще се сетиш какво да си я правиш :)

JoLLiE92
03-06-2013, 19:44
Да си сложиш удължения или перука. ;) Друг вариант няма преди да порасне наново, затова много добре обмисли дали я искаш тая прическа. Иначе готино изгледа - спор няма.


Замяташ перчема да ти скрива обръснатото

http://chudesa.net/wp-content/uploads/2010/06/volodq.stoqnov1.jpg

m1m4o0o
03-06-2013, 19:47
Замяташ перчема да ти скрива обръснатото и чакаш да ти порасне :D Аз моята я бях обръснала преди 4 години и от двете страни, после като по порасна си я правих на бодлички, после си го боядисах червено... и така, разнообразие да има, все ще се сетиш какво да си я правиш :)

И аз обмислям варианта с премятането на 1 страна , но не съм сигурна :D . Но супер , супер много искам . Косата ти за колко време порасна горе/долу ?

DragonLady
03-06-2013, 19:50
По-добре недей си прави такива експерименти. За да изреастне на ново и да се скрие грозната гледка, ще са нужни години, така замисли се дали си струва.

DisappointedDreamer
03-06-2013, 19:53
Години вика :lol:

маце, давай смело. варианти какво да правиш след като ти омръзне - бол.

mimsssssss
03-06-2013, 19:59
Ами моята коса расте бързо, по простата причина че пия витамини, ям плодове и зеленчуци и си правя маски. Пример:
на 14г - се постригах на бодлички цялата коса
до 16г ми беше пораснала и отново се постригах късо
до 17г пак ми порасна малко под раменете, тогава я обръснах от страни
до 18,5 за бала ми беше отзад дълга почти до кръста, отпред най-късото ми беше до гърдите мисля някъде
постригах се веднага след бала пак на бодлички, само отпред два кичура дълги
поддържах я една година някъде, абе целия първи курс в унито
сега съм трети беше ми стигнала пак заплашителни размери и наскоро я клъцнах до сутиена някъде
Та така, имаш ли желание - има и начин. Твърдо против съм "лелински" прически от типа на обикновена коса на пластчета само защото те е страх кво ще стане. Коса е - експериментирай сега на млади години. По-лошо е 45 годишна с обръсната коса, отколкото 16... Та така

mimsssssss
03-06-2013, 20:42
JoLLiE92, Володя сега го видях :D

marin4itu
03-06-2013, 21:21
Косата расте с около сантиметър за месец, така че си прави сметките.
Въпреки, че не го харесвам това обръсване, вариантът ти е следния: бръснеш, малко пораства, подстригваш и останалата коса по-късо, за да се изравни и ако щеш си я пускаш пак.

MaLkaTa_LaDy
03-07-2013, 06:05
Това е ужасно грозна прическа, съветвам те въобще да не го правиш. А като ти омръзне... няма спасение.

marilyn
03-07-2013, 13:43
Много масово взе да става и не е интересно. Всяка втора кифла в бургаския мол е с такава прическа.

Иначе коса е- расте. Експериментирай си като искаш.

tori
03-07-2013, 18:10
Имах нещо подобно. Ето (http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/562831_474231459261218_1155612721_n.jpg) ме преди година и *пресмята* девет-десет месеца. Точно на тая снимка е около месец, месец и малко след подстрижката. За протокола - отгоре бях с около 8-10 см, а двете страни нямаше един. До момента два пъти съм си махала връхчетата по да кажем 5-6 сантиметра. Сега пак трябва да ги махна, но това е отделен въпрос На аватара ми виждате колко е дълга сега, ако не можеше - до средата на гърба. За коса и нокти не се съжалява. Компромисен вариант е да премяташ коса на другата страна или да почакаш докато порасте и подстрижеш. За няколко месеца ще успееш да я оформиш в прическа. Също и можеш да я правиш на гребен или "бодлички". Успех и снимки искам. БТВ, g-dragon има подобна прическа в fantastic baby <3

Slobbery
03-07-2013, 22:45
Мина и времето на тази прическа... :) Беше модерна още миналата и по-миналата година.

mimsssssss
03-08-2013, 07:00
Много сте ми интересни някои. Ако има 10 момичета с еднакви прически им викате овце и че били със стадото. Ако пък някое момиче иска прическа, която е била модна преди 2 години и викате, че модата свършила. Ами сори, не всеки носи Версаче, Габана и Прада и не сме много модни :D
Аз моята си я бях правила преди 5 години, а познавам едно момиче си я беше направила 2-3г. преди мен. И к'во никой не ни е казвал, че не сме модни и т.н.... добре че обкръжението ми не е толкова ограничено като вас.

п.п. Чудя се вие като сте много модни, всяка година ли си сменяте прическата за да сте в крак? Или все сте си топирани кифли.

minchorna
03-08-2013, 07:38
Много масово взе да става и не е интересно. Всяка втора кифла в бургаския мол е с такава прическа.

Иначе коса е- расте. Експериментирай си като искаш.

Шшш алоооу,за Бургас или хубаво или нищо 8-)

shmyshi
03-08-2013, 14:10
Не съм фенка на прическата, но нищо не ти пречи... докато ти омръзне косата вече ще ти е пораснала... другото, което е, че можеш да пиеш витамин А+Е, за да засилиш растежа.. понякога си е чисто губене на време да се мисли за неща, които са възобновими (от личен опит ти го казвам) ДЕЙСТВАЙ И НЕ МУ МИСЛИ МНОГО, МНОГО :)

nevermind...
03-08-2013, 14:16
Не разбрахте ли, че тия неща не се правят, освен ако не си 100% сигурен. Ако си с нагласата, че ше ти омръзне просто не я прави..

JoLLiE92
03-08-2013, 14:46
Не разбрахте ли, че тия неща не се правят, освен ако не си 100% сигурен. Ако си с нагласата, че ше ти омръзне просто не я прави..
+

tori
03-08-2013, 16:53
Щото косата не расте... Стига, няма да стои вечно. Има си решение. Не е татуировка примерно, че да се чудиш дали ще ти омръзне след цифра време.

Mary_Jane_69
03-11-2013, 15:36
Това е ужасно грозна прическа, съветвам те въобще да не го правиш. А като ти омръзне... няма спасение.

Дам.