PDA

View Full Version : Жълти зъби+мустак=момиче..



ronaldinio337
03-07-2013, 13:00
Хора помощ в ужас се видях преди 5 дена излязох с 1 момиче от казанлък съм и какво да скивам не предните ами тези кучешките и зъби са жълти и като я загледах има мустак на 15 е :х лелеее я кажете как да и намекна ли не знам да не ВЗЕМЕ ДА СЕ ТРОЛНЕ И ДА СТАНЕ ЕДНА :Х помагайте че е ужасно иначе се разбираме с нея ;)

Chacho
03-07-2013, 13:09
"Между другото, казвам ти го като приятел, но..."

ronaldinio337
03-07-2013, 13:22
"Между другото, казвам ти го като приятел, но..."

Викаш да я зарязвам а :х :х :х ужас брат направо не знам какво да кажа ужассс срам ме е като съм навън с нея...

minchorna
03-07-2013, 13:25
хахахаха с твоите теми и коментари работното ми време минава по-забавно и неусетно :D

girlwithblueeyes
03-07-2013, 13:26
А тогава защо въобще излизаш с нея ? :O

ronaldinio337
03-07-2013, 13:40
Просто реших да изляза един път с нея, готина е на снимките ама на живо :х ;( ;( ;(

ronaldinio337
03-07-2013, 13:41
А за това трябва да ми благодариш :)

minchorna
03-07-2013, 13:42
Просто реших да изляза един път с нея, готина е на снимките ама на живо :х ;( ;( ;(

Сигурно на снимките никъде не й се виждат зъбите 8-) И благодаря :D

JoLLiE92
03-07-2013, 13:50
Ами ако ти харесва като човек, може да и подариш един талон за козметични процедури, в които незабелязано да се включва кола-маска на мустак. :D

ronaldinio337
03-07-2013, 13:56
Абе на снимките биваше устата и беше затворена няма да се снима с отворена уста.Ама на живо като се умихваше и ;( ;( ;( ;( и то + тва е момиче айде разбирам да е момче да му кажа ... ама на нея......... ще вземе да се засегне чеееее :Ддддддддд

minchorna
03-07-2013, 13:59
Дай снимка да я видим да преценим дали си струва да си с нея :D

Pepes
03-07-2013, 14:09
Попринцип едно момиче трябва сама да се поддържа без никой да и казва .. Щом не си мие зъбите и мустака представям си я отдоло като джурасик парк :D.. Според мен най-добре и кажи но не по грубия начин .. :D

magimay.aika
03-07-2013, 15:12
Попринцип едно момиче трябва сама да се поддържа без никой да и казва .. Щом не си мие зъбите и мустака представям си я отдоло като джурасик парк :D.. Според мен най-добре и кажи но не по грубия начин .. :D

Цветът на зъбите няма нищо общо с "поддържане" или "миене". За мустака...може би кожата й не понася обезкосмяване. Колкото до автора...ако е готино момиче, не й губи времето. Намери си някоя кифла, която ще ти подхожда.

TrollFaace
03-07-2013, 15:33
Подари и четка за зъби и самобръсначка за 8 март

girlwithblueeyes
03-07-2013, 15:42
Цветът на зъбите няма нищо общо с "поддържане" или "миене". За мустака...може би кожата й не понася обезкосмяване. Колкото до автора...ако е готино момиче, не й губи времето. Намери си някоя кифла, която ще ти подхожда.

По -тъпо нещо не бях чела lol . Eстествено , че ако не си мие зъбите ще пожълтеят , за обезкосмяването си има лентички . Всичко е въпрос на елементарна лична хигиена а не на това коя е кифла и коя не .

JoLLiE92
03-07-2013, 15:46
Това със зъбите не е задължително. На някои хора просто са им по-жълти, ние сме по-средиземноморски тип и не могат да станат снежнобели дори по половин час 4 пъти дневно да ги търкаш.

TrollFaace
03-07-2013, 15:48
Ае брат като пие мляко остава ли и по мустака ? :D

JoLLiE92
03-07-2013, 15:51
Ае брат като пие мляко остава ли и по мустака ? :D
:razz:

ronaldinio337
03-07-2013, 16:17
Подари и четка за зъби и самобръсначка за 8 март

хахахаххаха ще вземе да се трогне па :Д:Д::Д:Д: дали ще и помогнат а хахахаха бахти ще кажеш все едно да не се бръсна аз 1 седмица такъв мустак вади еи ххахах (rofl)

ronaldinio337
03-07-2013, 16:18
Добре аиде утре няма да и казвам да не и проваля деня някой път ще се опитам как да се опитам то бахти все едно говоря с някой.... как да и кажа много хубав мустак имаш като стария ми ли :D :D :D не не момичета помагайте :X :X

TrollFaace
03-07-2013, 16:20
Питай я дали може си пусне по-дълъг мустак от твоят

Yen_is_bacK
03-07-2013, 16:31
Хора помощ в ужас се видях преди 5 дена излязох с 1 момиче от казанлък съм и какво да скивам не предните ами тези кучешките и зъби са жълти и като я загледах има мустак на 15 е :х лелеее я кажете как да и намекна ли не знам да не ВЗЕМЕ ДА СЕ ТРОЛНЕ И ДА СТАНЕ ЕДНА :Х помагайте че е ужасно иначе се разбираме с нея ;)

прати я при д-р Денчева в поликлиниката където са стоматолозите нз на кой етаж, да и направи една проверка и да изчисти зъбният камък и ще станат с няколко тона по бели а за муската я прати при козметика зад палас

ronaldinio337
03-07-2013, 16:31
Стига сме се ебавали ся ами дайте да измислим нещо как да и го кажа да си оправи жълтите зъбки и тва мустаче че мяза на.........DDD

Yen_is_bacK
03-07-2013, 16:32
По -тъпо нещо не бях чела lol . Eстествено , че ако не си мие зъбите ще пожълтеят , за обезкосмяването си има лентички . Всичко е въпрос на елементарна лична хигиена а не на това коя е кифла и коя не .

не е точо така защото има хора които си мият зъбите по 3 пъти на ден с какво ли не и пак жълтеят зависи, пуши ли, пие ли, ген .. зъбите имат 12 тона цвят :)

magimay.aika
03-07-2013, 16:36
По -тъпо нещо не бях чела lol . Eстествено , че ако не си мие зъбите ще пожълтеят , за обезкосмяването си има лентички . Всичко е въпрос на елементарна лична хигиена а не на това коя е кифла и коя не .

Някои хора са родени с жълти зъби, професоре. Понеже лентичките предотвратяват кожни възпаления...не. И това няма нищо общо с лична хигиена...

TrollFaace
03-07-2013, 16:42
Смяза на.........
ГАНДАЛФ :lol: :lol:
http://img.gawkerassets.com/img/18bi73onbovvrjpg/original.jpg

FuCKkK13
03-07-2013, 16:53
Подари и четка за зъби и самобръсначка за 8 март

+ 8-)





жълти зъбкиии и нерви лабави 8-)




не бе,накарай някой да и го каже - е готово 8-)




бз се ... абе не знам как да и намекнеш.. има едно момче от моя клас което ходише така... единия ден просто му казах да си измие зъбите и той ми вика ''знам'' :? абе..

FuCKkK13
03-07-2013, 16:55
Стига сме се ебавали ся ами дайте да измислим нещо как да и го кажа да си оправи жълтите зъбки и тва мустаче че мяза на.........DDD

отиваш и казваш ''виж какво видях в магазина'' тя '' е какво толкова,четка и паста за зъби'' ти : '' ми като е какво толкова ползвай ги :? '' 8-)















стига бе човек.. как се казва на човек ''не че нещо ама си измий зъбите и си махни мустака '' ... питай я ходи ли на козметик.. ама пък ти си момче.. ако и зададеш такъв въпрос .. аз бих реагирала с о.О ко рече ?

FuCKkK13
03-07-2013, 17:00
поздрави я с ''жълти зъбкииии не нерви лабави'' 8-)

FuCKkK13
03-07-2013, 17:00
баси яката тема.. стана ми смешно,мерси 8-)

bReAk3R
03-07-2013, 17:03
По -тъпо нещо не бях чела lol . Eстествено , че ако не си мие зъбите ще пожълтеят , за обезкосмяването си има лентички . Всичко е въпрос на елементарна лична хигиена а не на това коя е кифла и коя не .

Епа тогава си прочети мнението , lol. На всеки човек цветът на зъба е различен, това зависи от много неща и има не 12, ами повече тона на зъба. Иначе щом само "кучешките" са и жълти, то чесно казано това също не е признак за неподдържаност, защото те супер трудно се избелват, от личен опит го знам . Обезкосмяването е друго, сигурно си се филмирал с тоя "мустак" , чак пък толкова да е ..

FuCKkK13
03-07-2013, 17:05
^ ако го е забелязал едва ли е било просто емайла такъв на зъба :?

Nikol4iii
03-07-2013, 17:16
Другия път като се видите и кажи : "Мустакатке моя" мисля , че няма как да не те разбере ! :D За зъбите както ти казаха може да не е нейна вината !

TrollFaace
03-07-2013, 17:17
От колко метра и видя мустака, за да преценим колко е голям и дали си филмираш ?
Ако го виждаш от 10 метра е проблем да знаеш

FuCKkK13
03-07-2013, 17:24
Другия път като се видите и кажи : "Мустакатке моя" мисля , че няма как да не те разбере ! :D За зъбите както ти казаха може да не е нейна вината !

знам аз че не трябва да пия докато чета в тоя форум :lol: нали знаеш че след тая реплика има възможност да изяде някой друг шамар ?

Nikol4iii
03-07-2013, 17:28
Не вярвам , че и човекът дето е пуснал темата ще се сдържи да не и зашие един ще бъде забавно поне :D Пък момичето по скоро да се разплаче .. това въобще не е за шамар ! :D

FuCKkK13
03-07-2013, 17:30
Не вярвам , че и човекът дето е пуснал темата ще се сдържи да не и зашие един ще бъде забавно поне :D Пък момичето по скоро да се разплаче .. това въобще не е за шамар ! :D

моля ? на 12 ли си ? и що да я удари ? щото не стига че и е казал,че е с жълти зъби и мустак ? я се стегни :? как пък до сега не съм попаднала на някой дето ще ме удари.. е тогава вече ще познае и повярвай ми повече няма да посмее да удари момиче

Nikol4iii
03-07-2013, 17:41
На 17 :) Извинавяй обаче не е виновен той , че момичето има мустак .. За какво да му удря шамар като човека си казва истината . Пък и не е ли по добре да вкара малко хумор за да не я обиди съвсем едно е да и каже "Мустакатке моя" друго "Много си космата "примерно по твойта логика щом за "Мустакатке моя" момчето ще изяде шамар .. ако и каже "Много си космата " трябва да очаква момичето да го прибие ли ? Когато човек има някакъв проблем и му го намекнат по добре да го оправи не да напада хората които се опитват да му помогнат!

ronaldinio337
03-07-2013, 17:42
Не знам хора умрях от смях като ви четох коментарите лелее не знам дали от ген. или така трябва да са , мустака го видях като вървяхме и като тя ми говореше и видях и ""looolll"" реакция.Направо ме е срам не знам направо :x то поне бях виждал момичета с рус не се вижда чак толкова много ама този черем МУСТАКККК :@@@@@@@@@@@@@@@ ужасссссссссссссссссссссс сс и тези хубави ЖЪЛТИ ЗЪБИ КРАСОТААААААААААААААААААА АААА :*********** направо Д:Д:Д:Д:::Д

TrollFaace
03-07-2013, 17:43
моля ? на 12 ли си ? и що да я удари ? щото не стига че и е казал,че е с жълти зъби и мустак ? я се стегни :? как пък до сега не съм попаднала на някой дето ще ме удари.. е тогава вече ще познае и повярвай ми повече няма да посмее да удари момиче

Ти или си мъжемразка или имаш голям мустак :D

TrollFaace
03-07-2013, 17:44
Не знам хора умрях от смях като ви четох коментарите лелее не знам дали от ген. или така трябва да са , мустака го видях като вървяхме и като тя ми говореше и видях и ""looolll"" реакция.Направо ме е срам не знам направо :x то поне бях виждал момичета с рус не се вижда чак толкова много ама този черем МУСТАКККК :@@@@@@@@@@@@@@@ ужасссссссссссссссссссссс сс и тези хубави ЖЪЛТИ ЗЪБИ КРАСОТААААААААААААААААААА АААА :*********** направо Д:Д:Д:Д:::Д
Като се целувате искам да и ближеш мустака и да ти остават косми м/у зъбите

OnlyGirl
03-07-2013, 17:44
Пф ако имате обща приятелка й кажи да й намекне/каже деликатно :д

FuCKkK13
03-07-2013, 17:44
да... казва си истината.. точно за това е темата щото не иска да и казва истината.. а и ако го каже по просташки начин - не че нещо ама аз бих му го зашила... :? и още по зле ти става мнението... НЕ.. вместо да върви в обратна посока да продължи да търси мек начин да и НАМЕКНЕ .. не че нещо ама в твоя случай не е намекване.. лично аз бих го приела дори като подигравка... представям си как са спали заедно и тя му казва после ''ела тук мое МАЛКО пишле '' ууу той ще е най щастливия човек :? аре моля ти се

FuCKkK13
03-07-2013, 17:46
Ти или си мъжемразка или имаш голям мустак :D

не съм.. просто не съм позволявала до сега някой да ме обижда и няма и да стане ....... мустаци нямам,но познавам момиче,което има и ходи на козметик редовно.. ако не бях ходила с нея нямаше да знам че има ..... и аз да имах и аз бих отишла на козметик вместо да плаша момче с което излизам

FuCKkK13
03-07-2013, 17:46
Пф ако имате обща приятелка й кажи да й намекне/каже деликатно :д

ндам.. и аз по горе това казах 8-)

TrollFaace
03-07-2013, 17:46
''ела тук мое МАЛКО пишле ''
ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХ :lol: :lol: :lol:

TrollFaace
03-07-2013, 17:47
не съм.. просто не съм позволявала до сега някой да ме обижда и няма и да стане ....... мустаци нямам,но познавам момиче,което има и ходи на козметик редовно.. ако не бях ходила с нея нямаше да знам че има ..... и аз да имах и аз бих отишла на козметик вместо да плаша момче с което излизам

Ако ти порасне мустака 100 % ще си стоиш у вас 1 месец, за да видиш колко ще порасне и чак тогава ще идеш да го махнат

Nikol4iii
03-07-2013, 17:48
да... казва си истината.. точно за това е темата щото не иска да и казва истината.. а и ако го каже по просташки начин - не че нещо ама аз бих му го зашила... :? и още по зле ти става мнението... НЕ.. вместо да върви в обратна посока да продължи да търси мек начин да и НАМЕКНЕ .. не че нещо ама в твоя случай не е намекване.. лично аз бих го приела дори като подигравка... представям си как са спали заедно и тя му казва после ''ела тук мое МАЛКО пишле '' ууу той ще е най щастливия човек :? аре моля ти се

Ако приемаше нещата с малко повече хумор щеше да разбереш какво искам да кажа .

FuCKkK13
03-07-2013, 17:50
ъъ не 8-) чак такова не ми е любопитството.. всъщност е,но да не е върху мен.. бих направила експеримент върху някой друг 8-) а и 1 месец някак не си го представям.. особено аз няма да издържа 8-)

mimsssssss
03-07-2013, 17:50
Тва за зъбите верно си е така - причината може да не е в миенето и хигиената. Но... жълти зъби с храна, такива които не изглеждат гладки - са си точно неизмити. Моите от кафе и червено вино са по - тъмни, не бих казала жълти, по-скоро сивеят :D но винаги си имат блясък, нищо че не са като на чернокожия пичага от рекламата на Лакалут.
Относно мустака - освен лентички, може да ходи на козметик. Ако пък няма пари може да си го почиства с пинцета, мястото е колкото двете вежди все пак, това са 10минути работа на седмица - така че това определено си е нейн проблем.
Като цяло според момичето има ниска хигиена и не си обръща внимание на външният вид. Като гледам пък и теб много не те интересува тя, така че на твое място бих и го казала директно, пък ако ще да се засяга.

TrollFaace
03-07-2013, 17:50
ъъ не 8-) чак такова не ми е любопитството.. всъщност е,но да не е върху мен.. бих направила експеримент върху някой друг 8-) а и 1 месец някак не си го представям.. особено аз няма да издържа 8-)

Не се прави ти нямаш приятели и не излизаш никъде никога дори на дск не ходиш затова пишеш и неграмотно :D

FuCKkK13
03-07-2013, 17:52
Ако приемаше нещата с малко повече хумор щеше да разбереш какво искам да кажа .

аз съм най веселия човек в тоя форум мей би... мн добре знам какво искаше да кажеш,но хора различни и определено има възможност да го приеме обидно
има хора,които да им кажеш че са гнусни не ги инт. и им е през гащите и няма даже и да го забележат ама има и такива дето като им кажеш примерно '' предишната ти спирала ти стоеше по добре'' ще го приемат като баси обидата... момичетата са странни същества.. заради един гланц биха могли да създадат 3та световна така че не спори за приемането на коментара... това е 8-)














днес нещо на фермани ме е ударило

FuCKkK13
03-07-2013, 17:54
Тва за зъбите верно си е така - причината може да не е в миенето и хигиената. Но... жълти зъби с храна, такива които не изглеждат гладки - са си точно неизмити. Моите от кафе и червено вино са по - тъмни, не бих казала жълти, по-скоро сивеят :D но винаги си имат блясък, нищо че не са като на чернокожия пичага от рекламата на Лакалут.
Относно мустака - освен лентички, може да ходи на козметик. Ако пък няма пари може да си го почиства с пинцета, мястото е колкото двете вежди все пак, това са 10минути работа на седмица - така че това определено си е нейн проблем.
Като цяло според момичето има ниска хигиена и не си обръща внимание на външният вид. Като гледам пък и теб много не те интересува тя, така че на твое място бих и го казала директно, пък ако ще да се засяга.
точно.. щом го е забелязал явно просто наистина са си немити.. все пак има разлика - виждала съм немити зъби и такива,които просто емайла е такъв... а и мустака още повече говори за неподдържан човек..
лично аз познавам няколко момичета с мустак,но го махат редовно .. дори и 2 косъма да имат вадят и махат

FuCKkK13
03-07-2013, 17:54
Не се прави ти нямаш приятели и не излизаш никъде никога дори на дск не ходиш затова пишеш и неграмотно :D

тоз пък,да не си пушил бе ?

TrollFaace
03-07-2013, 17:57
Не пуша

Nikol4iii
03-07-2013, 17:58
аз съм най веселия човек в тоя форум мей би... мн добре знам какво искаше да кажеш,но хора различни и определено има възможност да го приеме обидно
има хора,които да им кажеш че са гнусни не ги инт. и им е през гащите и няма даже и да го забележат ама има и такива дето като им кажеш примерно '' предишната ти спирала ти стоеше по добре'' ще го приемат като баси обидата... момичетата са странни същества.. заради един гланц биха могли да създадат 3та световна така че не спори за приемането на коментара... това е 8-)














днес нещо на фермани ме е ударило

Разбирам те и аз съм момиче обаче както написаха и други по темата .. Аз ако спра да се къпя и почна да мириша примерно и хората ми го кажат няма да се обидя , защото аз съм си го направила това .. Мисля , че работата с момичето е същата няма как момчето да и забележи мустака тя дето се гледа всяка сутрин в огледалото , че даже може и по няколко пъти на ден (попринцип повечето момичета го правят , но в този случай едва ли го прави ..) да не го забележи .. може би просто няма желание да се поддържа .

ronaldinio337
03-07-2013, 17:58
да се махаш от тук тъкмо хубаво хапнах и направо МИ СЕ ПОВРЪЩА БЕ БРАТЛЕ СТИГА БЕ ИЗЛИЗАМ НА ЧИСТ ВЪЗДУХ АУУУУУУУУУУУ ще откача баси гадорията ела ти го ближи хахахаха

kalzzz
03-07-2013, 17:59
мдамм определено ми става много забавно с такива теми :D
Колкото до проблема, за зъбите ти казаха вече, че може да не е нейна вината. А пък за мустака давай с намеци, ако не схване и кажи направо пък каквото стане.

FuCKkK13
03-07-2013, 18:00
Не пуша

о.О значи направо твърд наркотик а ?

ronaldinio337
03-07-2013, 18:06
Ще откача голям смях с тия коментари ще се помъча да и намекна апффф най-накрая като и напиша в скайп да си мине мустака и зъбите и да се оправя бе баси работата.Момчета вие представете се на моето място и да ВИ Е СРАМ ДА ХОДИТЕ по центъра примерно с нея :х :х ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

Nikol4iii
03-07-2013, 18:10
Ще откача голям смях с тия коментари ще се помъча да и намекна апффф най-накрая като и напиша в скайп да си мине мустака и зъбите и да се оправя бе баси работата.Момчета вие представете се на моето място и да ВИ Е СРАМ ДА ХОДИТЕ по центъра примерно с нея :х :х ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

Защо пък в skype ? Така ще си каже тоя е баси страхливото копеле (извинявам се за израза). По добре в очите и го кажи пък каквото ще да става по skype ще помисли че се ебаваш с нея .

ronaldinio337
03-07-2013, 18:12
Доооооообре като я видя в центъра ще крещя колкото мога ИЗБРЪСНИ СИ ГАДНИЯ МУСТАК И СИ ИЗМИИ ЗЪБИТЕ МААААААА :d:d:d
Няма бъзикам се :ДД ще се помъча да й намекна.......

Nikol4iii
03-07-2013, 18:18
Доооооообре като я видя в центъра ще крещя колкото мога ИЗБРЪСНИ СИ ГАДНИЯ МУСТАК И СИ ИЗМИИ ЗЪБИТЕ МААААААА :d:d:d
Няма бъзикам се :ДД ще се помъча да й намекна.......

И това е идея :D

magimay.aika
03-07-2013, 18:19
а и мустака още повече говори за неподдържан човек..
лично аз познавам няколко момичета с мустак,но го махат редовно .. дори и 2 косъма да имат вадят и махат

Аз не си скубя веждите. Пробвах веднъж и близо седмица се разхождах с подути, зачервени вежди. Като цяло обезкосмяването ми е трудно. Пробвала съм всичко - кола маска, епилация, фотоепилация, бръснене и т.н. ВИНАГИ се възпалявам. Ако ти трябва да избираш между мустак и възпаление около устата(с което все ще трябва да успокояваш хората, че не е заразно и не си яла живи хора)...би ли тичала да се "поддържаш"?

Nikol4iii
03-07-2013, 18:22
Аз не си скубя веждите. Пробвах веднъж и близо седмица се разхождах с подути, зачервени вежди. Като цяло обезкосмяването ми е трудно. Пробвала съм всичко - кола маска, епилация, фотоепилация, бръснене и т.н. ВИНАГИ се възпалявам. Ако ти трябва да избираш между мустак и възпаление около устата(с което все ще трябва да успокояваш хората, че не е заразно и не си яла живи хора)...би ли тичала да се "поддържаш"?

Може просто след обезкосмяването да се намажеш с крем като ти е толкова чувствителна кожата .

mimsssssss
03-07-2013, 18:31
Аз не си скубя веждите. Пробвах веднъж и близо седмица се разхождах с подути, зачервени вежди. Като цяло обезкосмяването ми е трудно. Пробвала съм всичко - кола маска, епилация, фотоепилация, бръснене и т.н. ВИНАГИ се възпалявам. Ако ти трябва да избираш между мустак и възпаление около устата(с което все ще трябва да успокояваш хората, че не е заразно и не си яла живи хора)...би ли тичала да се "поддържаш"?

На мен краката ми стават в рани каквото и да ползвам - епилатор, кола маска, бръснач... и все пак не си ходя с космите, а с раните. Третирам раничката с мехлемчета и така, предпочитам го пред косми. А и логично е кожата на лицето да е по-чувствителна. Айде всички да се извиним, че имаме нежна кожа и да ходим като горили... " и отдолу като джурасик паарк" :D тая тема верно много весела...

FuCKkK13
03-07-2013, 18:33
Аз не си скубя веждите. Пробвах веднъж и близо седмица се разхождах с подути, зачервени вежди. Като цяло обезкосмяването ми е трудно. Пробвала съм всичко - кола маска, епилация, фотоепилация, бръснене и т.н. ВИНАГИ се възпалявам. Ако ти трябва да избираш между мустак и възпаление около устата(с което все ще трябва да успокояваш хората, че не е заразно и не си яла живи хора)...би ли тичала да се "поддържаш"?
не че нещо ама ако не там,то в интимните части всеки е чувствителен.. и какво ? дай сега да ходим с израстъци,които да ни излизат от крачола :? ... и го каза на грешния човек - не че нещо ама лично моята кожа е чувствителна за това у нас има един куп такава козметика - масла за тяло,кремове,лосиони,масло-лосиони ( не питай,така се водят и аз не го разбирам това 8-) ) и т.н.

Yen_is_bacK
03-07-2013, 18:35
Стига сме се ебавали ся ами дайте да измислим нещо как да и го кажа да си оправи жълтите зъбки и тва мустаче че мяза на.........DDD

малоумен ли си ве майна "прати я при д-р Денчева в поликлиниката където са стоматолозите нз на кой етаж, да и направи една проверка и да изчисти зъбният камък и ще станат с няколко тона по бели а за муската я прати при козметика зад палас"

BloodyDreamer
03-07-2013, 18:35
Много си тъп. Като не ти представлява интерес момичето, иди при нея, кажи й, че има мустак, че зъбите й са жълти и че не ти е приятно и не се занимавай повече. Както вече се каза, може да си има проблем. Ама е лицемерно да излизаш с нея при положение, че ти е такова мнението.
Между другото, има бая народ, дето не разбира от намеци.

Profound
03-07-2013, 18:40
Покани я да се обръснете заедно

TrollFaace
03-07-2013, 18:49
о.О значи направо твърд Алкохол а ?

мхм

TrollFaace
03-07-2013, 18:50
Кажи и виж как съм си обръснал мустака, искаш ли да пипнеш ?
След като го пипне или откаже и кажи аз може ли да погаля твоя

magimay.aika
03-07-2013, 19:19
не че нещо ама ако не там,то в интимните части всеки е чувствителен.. и какво ? дай сега да ходим с израстъци,които да ни излизат от крачола :? ... и го каза на грешния човек - не че нещо ама лично моята кожа е чувствителна за това у нас има един куп такава козметика - масла за тяло,кремове,лосиони,масло-лосиони ( не питай,така се водят и аз не го разбирам това 8-) ) и т.н.

Само че не всички ти виждат интимните части(надявам се) и като се стигне до там е по-лесно да се обясни и разбере. Аз имам "нервна" кожа. Ако съм под стрес, се изприщвам на разни места. Вярвай ми, около устата е много...отблъскващо за другите, особено момчета.

FuCKkK13
03-07-2013, 19:25
кое да се обясни бе ? т'фа е въпрос и на лична хигиена :? егати мнението ... какво,ще тръгнеш даспиш с някой и ще му кажеш '' ама мило трябва да ти обясня нещо - долу е като гора щото никой не ми го вижда,а на мен не ми пука за хигиената и така.. а да и мило имам чувствителна кожа,надявам се да не ти пречи,особено при орална - ако искаш може да ти дам разделение за косми '' :? ... дори и да се изприщи ако знае как да третира мястото до ден/два няма да има нищо .. айде 3 дена най мн .. нищо не пречи петък примерно да отиде и понеделник чак ако е на училище 2 дни да не излиза... няма да излиза 2 дни един път в месеца и толкова

girlwithblueeyes
03-07-2013, 19:26
Има си дерматолози, които ще ти препоръчат нещо за устните . За зъбите от километри се личи кога един зъби са мити и кога не .

DENKAZ
03-07-2013, 19:27
Подари и четка за зъби и самобръсначка за 8 март

Ами ето, най-добрият вариянт.

magimay.aika
03-07-2013, 19:29
кое да се обясни бе ? т'фа е въпрос и на лична хигиена :? егати мнението ... какво,ще тръгнеш даспиш с някой и ще му кажеш '' ама мило трябва да ти обясня нещо - долу е като гора щото никой не ми го вижда,а на мен не ми пука за хигиената и така.. а да и мило имам чувствителна кожа,надявам се да не ти пречи,особено при орална - ако искаш може да ти дам разделение за косми '' :? ... дори и да се изприщи ако знае как да третира мястото до ден/два няма да има нищо .. айде 3 дена най мн .. нищо не пречи петък примерно да отиде и понеделник чак ако е на училище 2 дни да не излиза... няма да излиза 2 дни един път в месеца и толкова

Имах предвид изприщването. Егати разбирането. А, твоите приятелки тия два косъма един път в месеца ги махат, така ли? Голямо старание, 3 седмици ходят с мустак... Ти имала ли си изприщена муцунка?

FuCKkK13
03-07-2013, 19:39
и ? както там минава и на мустака ще мине ... ами на нормалните хора да ти кажа след кола маска средно от 3 до 4 седмици им растат космите,така че - да ходят 1 път в месеца,което ще рече че тия косми имат 1 седмица да се появят и пак да се махнат,а повярвай ми за 1 седмица няма да израснат кой знае колко и да се виждат кой знае колко :? ... тия сметки как ги направи не знам ... не,но съм имала другаде - 2 дни с кремче и всичко е ОК.. виждала съм и хора след козметик с кръв даже - дори и козметичката каза веднага като се приберат да минават с крем.. и на тях им минава за 2/3 дни.. значи едни могат да търпят,други не ?! :? айде бе

girlwithblueeyes
03-07-2013, 19:43
Фък какво й се обясняваш остави я , тя ще си ходи като маймуна .

FuCKkK13
03-07-2013, 19:46
Фък какво й се обясняваш остави я , тя ще си ходи като маймуна .

опитвам се да обясня,че мустак при момиче изобщо не е оправдано... дори и да няма пари за козметик - една лентичка е 50ст. бе .. така де тия големите са 50/60/70 и нагоре ама тия специалните за мустак предполагам и те са толкова.. а и голяма да си вземе не пречи... говори мн лошо.. още повече че е момиче и едва ли иска да изглежда така

girlwithblueeyes
03-07-2013, 19:49
Щом досега не е предприела някакви мерки очевидно просто не й дреме как изглежда

TrollFaace
03-07-2013, 19:50
ИСКАМЕ ЖЕНСКИ БОЙ !

magimay.aika
03-07-2013, 20:37
и ? както там минава и на мустака ще мине ... ами на нормалните хора да ти кажа след кола маска средно от 3 до 4 седмици им растат космите,така че - да ходят 1 път в месеца,което ще рече че тия косми имат 1 седмица да се появят и пак да се махнат,а повярвай ми за 1 седмица няма да израснат кой знае колко и да се виждат кой знае колко :? ... тия сметки как ги направи не знам ... не,но съм имала другаде - 2 дни с кремче и всичко е ОК.. виждала съм и хора след козметик с кръв даже - дори и козметичката каза веднага като се приберат да минават с крем.. и на тях им минава за 2/3 дни.. значи едни могат да търпят,други не ?! :? айде бе

Т.е., твоите приятелки с мустак имат 2 косъма на горната устна. Tи се обезкосмяваш един път в месеца и говориш за лична хигиена? Смешно. А, още чакам отговора ти за изприщената муцунка.

JoLLiE92
03-08-2013, 07:46
Поръчай си тениска "Не на жените с мустаци!" и я облечи на срещата. :cool: ако не се усети, отпиши я. :Д
Ти сериозно имаш ли намерение към това момиче като изключим тези два недостатъка? Щото ако нямаш, кажи и го директно.
П.С. всяка жена има някакви МАЛКИ косъмчета над устната си, просто някои си въобразяват, че са достатъчно малки, за да не ги махат. :D

mimsssssss
03-08-2013, 08:09
В интерес на истината хората сме окосмени навсякъде освен дланите. Което значи, че имаме косми навсякъде. Имам позната, която ходи на кола маска за лицето, защото иска да си маха космите по бакенбардите и бузите - просто е с бяла кожа и са и черни космите и си личи. Но като ходиш постоянно намаляват.
Има такива големи лентички за кола маска, дето може да си ги одрежеш за 4-5-6 пъти поне, или както казах с пинсета. Няма оправдание за мустак личащ си от 10 метра. Разбирам да е рус, мъх и т.н. ок, може да не го маха - има си доста руси хора, които никъде косъм не им се вижда.
И това за отдолу беше бахти тъпото - никой не го виждал. Дай да се обезкосмяваме заради другите, не заради нас си. Човек ако се уважава като личност ще си прави сам своя избор и ще си защитава мнението, не да измисля някакви псевдокоментари.
п.п. А лятото с бански как е ситуацията? Или айде сваляш дрехите и кисниш цял ден във водата :D майко майко

girlwithblueeyes
03-08-2013, 08:16
Мимс :D само като си го представя ми става лошо
Никое момче не обича неподдържаните и мърляви момичета и не става въпрос за красота а за най-елементарна лична хигиена .

mimsssssss
03-08-2013, 08:25
Не мисля, че това дали съм обвързана или не трябва да влияе къде да имам косми, дали да съм лакирана, с оскубани вежди и измит интим... недай си боже и дезодорант да се объркам да ползвам/ или стикче.
Никое момче не обича, та затова и тия мърлявите все ще са си сингъл :D
А дали на самите тях им е приятно?

girlwithblueeyes
03-08-2013, 08:29
За това си права . По скоро имах предвит , че ако е решила да си хваща гадже няма да стане докато си ходи така мърлява .

Yen_is_bacK
03-08-2013, 09:14
http://1-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/a/image/1345/94/1345946929132.jpg

magimay.aika
03-08-2013, 09:32
Мимс :D само като си го представя ми става лошо
Никое момче не обича неподдържаните и мърляви момичета и не става въпрос за красота а за най-елементарна лична хигиена .

Ти знаеш ли разликата между "лична хигиена" и "суета"? Пример: Обезкосмяваш си интимните части заради хигиена, скубеш си лицето от суета.

girlwithblueeyes
03-08-2013, 09:37
Всяко себе уважаващо се момиче трябва да се грижи за добрият си външен вид , заради самата нея и това как тя се възприема . Противно е да си момиче и да си цялата в косми адски отблъскващо е .

JoLLiE92
03-08-2013, 09:42
А да си момче и да си целия в косми и с немити зъби е секси?

minchorna
03-08-2013, 09:48
I am sexy and know it :D

magimay.aika
03-08-2013, 09:48
Всяко себе уважаващо се момиче трябва да се грижи за добрият си външен вид , заради самата нея и това как тя се възприема . Противно е да си момиче и да си цялата в косми адски отблъскващо е .

Първо, мустак =/= "цялата в косми". Второ, не всеки е суетен до смърт. Не всеки са възприема като отражение в огледалото.

girlwithblueeyes
03-08-2013, 09:53
А да си момче и да си целия в косми и с немити зъби е секси?

За зъбите бляксс , за космите някакво средно положение не обичам горилите нито пък епилираните "D

П. Да За мустаците си има толкова начини да ги махнеш ако кожата ти е чувствителен отиваш на лекар .

mimsssssss
03-08-2013, 09:57
А да си момче и да си целия в косми и с немити зъби е секси?

На мен ми е много секси, когато приятеля ми си остави космите на гърдите. Ама т'ва си е лично мое мнение. Неговото е, че косми на интима, мишниците и гърдите не трябва да се оставят :D Та явно всеки с предпочитанията си. Ама немити зъби... уииии. Или пък някаква буйна "попска" брада и като яде маруля и рукула да му се оплита :D
Както и да го погледнете и каквито и извинения да се измислят - момиче с немити зъби и мустак си е противно.

JoLLiE92
03-08-2013, 09:58
В тоя форум колкото пъти се отвори темата, всички скачат за това , че мъж без косми не е мъж. :D
За мен хигиената е хигиена, независимо пола. Без степени на изпедерастяване, но поддържане - твърдо за.
мимс, на мен лично от косми на гърдите специално ми се повдига :Д предпочитам по друг начин да си доказва мъжествеността, но това, както ти каза, е мое лично мнение.

авторчето, имаш ли намерения към девойката пак питам? :Д ако не го прочетеш първия път :cool:

girlwithblueeyes
03-08-2013, 10:00
Е говорим за хигиена :D да не мирише , да е поддържан затова да . За космите под мишниците и по интима както каза Мимс е добре да се махат ама по краката е гейско вече .

JoLLiE92
03-08-2013, 10:06
НЕКА НЕ ОТВАРЯМЕ ТАЗИ ТЕМА! :D

girlwithblueeyes
03-08-2013, 10:07
:D Въпрос на предпочитания е .

JoLLiE92
03-08-2013, 10:08
Именно, но казах само, че и за момче е грозно да е неподдържан, не само за момиче. :)
авторчето, ти имаш ли мустак? :D

аз примерно се обявявам против девствените мустаци, че сигурно няма по-грозно нещо за един мъж :cool:

girlwithblueeyes
03-08-2013, 10:09
Е да така е , но темата се отнася се за момиче :) затова наблегнах на думата момиче .

JoLLiE92
03-08-2013, 10:12
въпрос на вкус е, аз харесвам мъжете обезкосмени и ВСЕ ПАК си харесвам най-мъжкарските мъже от всичките ми приятелки :Д
имахме някакво упражнение в училище, трябваше да казваме какво намираме секси в противоположния пол :cool: да свързваме някакви изрази на немски там .. и всички момичета казваме "без косми на гърдите" и "тридневна брада" и класната накрая : ние едно време харесвахме космите да са по-гърдите, а вие по лицето :cool:

girlwithblueeyes
03-08-2013, 10:16
Хаха е хубаво е един мъж да е поддържан да се грижи за себе си това е нормално . Ама да ми се епилира по цялото тяло и де се държи като суетна госпожица би ми дошло в повече :D

JoLLiE92
03-08-2013, 10:21
не е задължително да се държи като суетна госпожица, ако се епилира :) Половината ми познати го правят, защото са татуирани и да стои по-добре :Д един ръкав ако имаш косми знаеш ли как изглежда ..... ужас.
Не обичам мъже, които тропат с копита в пода, че били мъжествени, защото имали косми. Изглежда сякаш иначе се съмняват в мъжествеността си и затова си оставят тея косми, да не останем в заблуда. Също както жените, които са прекалено натокани винаги и навсякъде. Но това пак си е лично мое мнение, с което не задължавам никого. :D
change the subject.

girlwithblueeyes
03-08-2013, 10:25
ами въпрос на гледна точка е защото има и момчета дето се кипрят по 2 часа пред огледалото . :D
Оспамихме темата :d

JoLLiE92
03-08-2013, 10:28
тях никой не ги брои за момчета :cool:
само казвам, че не всяко момче, което се епилира е анално податлив :Д

girlwithblueeyes
03-08-2013, 10:30
Някой ги броят :D в интерес на истината нямам подобни момчета в обкръжението си , но виждам такива в даскало и оп улиците и е трагично

mimsssssss
03-08-2013, 10:52
И аз не обижам мъже без косми по краката и ръцете. Май само на триъгълника би ми пречело много и на мишниците, че там вече се спарва (cool)
Иначе моя като няма косми на корема примерно и на гърдите са му супер малко и ме кефи... ама той искал да се пече :D викам си що не ги маха само лятото тогава хаха.
Май най-мразя оскубани мъжки вежди... уиииииии.
п.п. И неоскубани женски... уиииииииииии

JoLLiE92
03-08-2013, 11:01
Има разлика между оскубани и почистени мъжки вежди. На почистените не им личи, че ги взема. Ако имаш една вежда или много буйни такива, не може да ги оставяш ей така за мъжество, да се биеш в косматите гърди, че не си скубеш веждите и че така правят само гейовете :cool:

FuCKkK13
03-08-2013, 13:38
Т.е., твоите приятелки с мустак имат 2 косъма на горната устна. Tи се обезкосмяваш един път в месеца и говориш за лична хигиена? Смешно. А, още чакам отговора ти за изприщената муцунка.

да,един път в месеца на кола маска :? и нямам нищо по 3 -4 седмици дори като казвам нищо означава и едно косъмче :? ти изобщо имаш ли представа кола маската какво прави ? или си мислиш,че е като с бръснача - махаш и след 2 дни пак ги има :? .. за изприщена муцунка ти казах - за 2-3 дни с правилната козметика нищо няма да има :?

JoLLiE92
03-08-2013, 13:52
моля ви, престанете да използвате израза "изприщена муцунка" , защото ми се повдига като го чета!

FuCKkK13
03-08-2013, 13:59
е аз го използвам,за да разбере за кое говоря на момента 8-)

JoLLiE92
03-08-2013, 14:02
Знам, че тя го употреби първа, но е покъртително ужасяващ! :Д

FuCKkK13
03-08-2013, 14:03
то и жълти зъбки е ама няма как 8-)

TrollFaace
03-08-2013, 14:07
Ще има ли женски бой или не ?
Ако има ме извикайте да снимам

FuCKkK13
03-08-2013, 14:33
бягай бе

TrollFaace
03-08-2013, 14:47
тихо

magimay.aika
03-08-2013, 14:49
да,един път в месеца на кола маска :? и нямам нищо по 3 -4 седмици дори като казвам нищо означава и едно косъмче :? ти изобщо имаш ли представа кола маската какво прави ? или си мислиш,че е като с бръснача - махаш и след 2 дни пак ги има :? .. за изприщена муцунка ти казах - за 2-3 дни с правилната козметика нищо няма да има :?

Те си правят кола маска за 2 косъма? Интересно... И, да, знам какво е кола маска. Алергична съм към всеки вид. Нищо няма да й има...щом казваш. Аз имам белези от възпаления на лявата ръка, ама т'ва е нищо. И за 2-3 дена хората да си мислят, че имаш херпис, също е нищо. Важното е недораслите момченца да не се отвратят от малко окосмение, нали? Забрави характер и здраве, външният вид е най-важното...

ПП: Изразът ви е гаден, но да си го причини едно момиче е препоръчително?

mimsssssss
03-08-2013, 15:12
Лазерна? За мишниците е 30лв. процедурата, за мустака ще е 10-15лв... Ходиш всеки месец по веднъж и за 7-8 месеца го няма. Айде стига извинения.

FuCKkK13
03-08-2013, 15:20
че що да не си правят ? трябва да си като гора,че да си правиш кола маска ли ? някой ако иска и има финансовата възможност и за 1 може да иде,теб какво те бърка ? важното е че не ходят с косми .. ами имаш белези щото не си третирала мястото както трябва,а и за тия неща - ако е чак толкова сложно се ходи на дерматолог и той ти предписва каквото трябва .. с тия 2-3 дни казахме какво може да прави - да ходи петък и един път в месеца събота и неделя да не излиза... и дори и хората да си мислят,че има херпес би могла да обясни - по лесно е отколкото щото има косми,а и дори и да не обяснява - не че нещо ама има хора с херпеси и като им излезнат какво ? да не би да са ги обесили ? да,неприятно е ама какво като после ще ти е добре 1 месец ? + че херпеса се задържа мн повече от 2-3 дни така че пак не е същото .. не че нещо ама като си момиче е важно къде е точно,а не колко са космите .. и тая тема за външния вид е дъвката не знам си колко.. и като не е важен що те притеснява да ходиш ''все едно имаш херпес'' 2 дни ? тая тема е говорена и говорена и няма смисъл да се захващаш.. дори и да не е най важен е факт,че е единственото,което човек може да разбере за 1 секунда... и прави впечатление.. след тая 1 секунда можеш да имаш и още много,за да обясниш и да те опознаят,но нищо не можеш да направиш с това,че хората виждат първо това как изглеждаш .. израза е гаден щото го описва все едно така е цял живот.... и все пак е по добре да изтърпи 2 дни и после да и е добре 1 месец отколкото цял живот да не и е добре и да отблъсква хората щото не може да отдели по 2 дни на месец .. изобщо това,което написа нямаше никакъв смисъл защото нищо ново не каза

FuCKkK13
03-08-2013, 15:20
тихо

няма тихо

FuCKkK13
03-08-2013, 15:20
Лазерна? За мишниците е 30лв. процедурата, за мустака ще е 10-15лв... Ходиш всеки месец по веднъж и за 7-8 месеца го няма. Айде стига извинения.

за немарливост от мързел винаги ще се намира оправдание

SurfSky
03-08-2013, 15:25
Щом не ти харесва такава каквато е .... Режи ... :D
Съвършенство няма да намериш.

JoLLiE92
03-08-2013, 15:48
Съвършенство няма да намериш.
ахъм. :)

TrollFaace
03-08-2013, 15:54
няма тихо

АВЕ ЕЙ

magimay.aika
03-09-2013, 08:53
че що да не си правят ? трябва да си като гора,че да си правиш кола маска ли ? някой ако иска и има финансовата възможност и за 1 може да иде,теб какво те бърка ? важното е че не ходят с косми .. ами имаш белези щото не си третирала мястото както трябва,а и за тия неща - ако е чак толкова сложно се ходи на дерматолог и той ти предписва каквото трябва ..

Всяка седмица през половин България пътувах за дерматолог, едно чекмедже с кремчета и мазила имах. Та к'во казваше...?


и като не е важен що те притеснява да ходиш ''все едно имаш херпес'' 2 дни ?

Херпесът е здравословен проблем и е заразен. Мустакът е чиста суетност.


тая тема е говорена и говорена и няма смисъл да се захващаш.. дори и да не е най важен е факт,че е единственото,което човек може да разбере за 1 секунда... и прави впечатление.. след тая 1 секунда можеш да имаш и още много,за да обясниш и да те опознаят,но нищо не можеш да направиш с това,че хората виждат първо това как изглеждаш ..

И...?


израза е гаден щото го описва все едно така е цял живот.... и все пак е по добре да изтърпи 2 дни и после да и е добре 1 месец отколкото цял живот да не и е добре и да отблъсква хората щото не може да отдели по 2 дни на месец .. изобщо това,което написа нямаше никакъв смисъл защото нищо ново не каза

Ти си, предполагам, дерматолог? Или си вадиш фактите от....

kalpazanka
03-09-2013, 12:23
Няма да банвам за идиотизъм, че нали вчера беше празник.