PDA

View Full Version : Помогнете..



dcl199
03-07-2013, 17:55
Така.. Като за начало искам да ви помоля за съвет.. До преди няколко дни живота ми бе прекрасен. Бях щастлив, но момичето което обичам ужасно много ми каза, че трябва да се разделим.. Причината е, че аз допуснах една грешка, която сега осъзнах, но проблема е там, че тя не иска да повярва, че съм се променил и няма да допусна същата грешка отново. Мисли си, че ако отново сме заедно, отново всичко ще приключи по същия начин. Тази събота имам среща с нея, по предтекст, че ще се срещне с една нейна приятелка.. Мисля да й кажа какво чувствам към нея, че съжалявам много и няма да допусна тази грешка отново, просто ще я помоля да ми прости. Ако може да ми дадете съвет как да я накарам да повярва, ще съм ви много благодарен. (МОЛЯ БЕЗ ГЛУПАВИ ОТГОВОРИ) :)

Tsukuda_Hiroshi
03-07-2013, 18:25
Ами преди да почнем да ти даваме каквито и да е сЪвети, няма да е зле да ни кажеш каква е била грешката. Така е малко трудно...

JDeel
03-07-2013, 18:33
Каквато и да е грешката, мацката има право. Наистина хората имаме тенденцията да повтаряме глупостите си, и ти дори да си мислиш че не би сторил същата глупост, би я сторил по-лесно от всякога.
Ако нещата се случваха иначе, много хора щяха наистина да започнат да правят упражнения от понеделник или да си напишат домашните веднага след училище :) Можеш да се сетиш за още куп такива неща, защото нямат край.

Това със съветите и молбите е досадно. Освен това като цяло ми звучиш някак егоистично. Действия се искат, не обяснения.

Minwu
03-07-2013, 18:35
Думите не струват нищо.. най - вече след грешка.

Amore-Mio*
03-07-2013, 19:15
Повярвай: не си се променил. Поне не по начина, по който тя е искала да ти кажа. Да, вярно е - въпросната грешка няма да я допуснеш. Но съзнателно или не ще допуснеш друга. Колкото и да си вярваш, че това няма да се случи.

martichkaa
03-08-2013, 13:56
И все пак всеки греши и всеки има право на втори шанс, а ако тя го обича ще го изслуша и евентуално ще му го даде.
Лично аз скоро бях в същата ситуация, сгреших (много, не веднъж, излъгах, но се разбра) но със зъби и нокти се борих за това да върна доверието на човека до мен и да му покажа, че наистина съм се променила. Та въпроса е в това да я убедиш, че можеш да се промениш, а след това с течение на времето да и го докажеш! Успех :)