PDA

View Full Version : Единственото момиче, на което вярвах ме прецака ..



swag style mdfkz.
03-07-2013, 20:47
Разбрах, че се е натискала на някакъв хубавец в нейния град, аз си я обичам, но мога да потисна чувствата си и да е врътна един хубав филм, та се чудя какво да я правя?

r0073x
03-07-2013, 21:01
Преди време мислех, че не е правилно да се постъпва срещу лошото с лошо, но според мен, щом можеш, врътни го. Щом те предава, няма причина ти да бъдеш добър. Нека се научи и знае, да не прави к*рвенски номера и да се гъбарка с чувствата на хората

DENKAZ
03-07-2013, 21:04
По-добре първо се увери дали наистина е вярно, шото ще стане мн тъпо, ако се окаже, че са врътнали тебе.

Та, ако все пак е вярно, стискам ти палци.

nadetee
03-07-2013, 21:08
Ти видял ли си го със собствените си очи ? Имаш ли пълното доверия на източника си ? Дори и да е така, няма смисъл да правиш каквото и да било. Времето поставя всеки и всичко на мястото му. Не хаби енергията си за простотии. :)

swag style mdfkz.
03-07-2013, 21:17
Много ми е тежко просто .. пф, няма как да не е вярно

marilyn
03-07-2013, 21:26
.. пф, няма как да не е вярно

Ако са само някакви слухове... недей да вярваш толкова лесно.

swag style mdfkz.
03-07-2013, 21:33
СИГУРЕН СЪМ, не са слухове .. сигурно е на 110 процента

arsenalllbaby
03-07-2013, 22:20
СИГУРЕН СЪМ, не са слухове .. сигурно е на 110 процента

Как може да си толкова сигурен?

swag style mdfkz.
03-07-2013, 23:22
Сигурен съм ве хора .. ;x

Tsukuda_Hiroshi
03-08-2013, 04:28
Брат, бой и ебане не се врЪщат. Имай го в предвид преди да почнеш да врЪщаш...
Другото, което е - аз на речени - казани не вярвам, но щом ти си сигурен, просто я разкарай. Няма какво да й врЪщаш... Няма да ти мине, няма да се почувстваш по-добре... Няма да вЪрнеш времето... Понякога просто трябва да оставиш хората сами да си чупят главите ;) Лично аз направих точно това с бившата - като видях какЪв си е хванала, ами да - кофти ми беше, ама сЪм я оставил на мира. Стига ми мисЪлта, че той никога няма да е мен, да се отнася с нея както го правех аз, да прави жестовете, които правех аз (и останаха неоценени)...
Най-добрия начин да дадеш паЛжината фостата на някого е, да го оставиш да прави грешки, които ти виждаш, а той не ;)

xXxPETYAxXx
03-08-2013, 05:18
Какво ще рече "натискала"?! Знам какво означава, просто понякога хората го използват ей така, за глупости. Примерно може да е танцувала с някого просто, без да се натискат, в пълния смисъл на думата...може да са приятели и да са се прегърнали примерно ддз.
Защо не я питаш всъщност?! Тъпо е да плетеш интриги и филми, така тя няма да си разбере грешката(ако наистина е така) и ще излезеш ти зле-то. Просто като я видиш я поразпитай, ако не ти даде обесним или пък въобще някакъв отговор, я разкарай. Пък, ако започне да лъже, то ще си проличи.

r0073x
03-08-2013, 05:28
Аз ли съм тъп, гаден и отмъстителен, или смятам, че е по-добре да ѝ покажеш, че можеш да се държиш и по различен начин (т.е. не само да си човека, който я обича винаги), за да не си мисли, че всичко ѝ е простено. Бившата ми така беше: бях ѝ първия (и връзка, и секс) и в началото ми казваше: никой не се е държал така мило с мен. После прие това мое отношение за даденост и почна да ме тъпче, защото мислеше, че щом я обичам, може да прави каквото ѝ е на кеф. След 1 година връзка се разделихме, защото чашата вече преля. Не съм ѝ връщал нищо тъпкано, оставих я да си троши главата така, както на нея ѝ харесва, но пак съм 50:50 мнение, че такива хора трябва да получат някой урок, че не стават така нещата. Един вид, да ѝ нашепнеш на ухото "memento mori" ;)
Фостата за такива неблагодарници (и момчета, и момичета).
Има една приказка: като не знаеш да целуваш ръка, ще целуваш дупе

arsenalllbaby
03-08-2013, 09:24
Между другото никъде не се каза, че сте заедно? Смисъл, че сте двойка. Двойка ли сте изобщо? Никъде не го каза.

Minwu
03-08-2013, 09:44
^ и аз не видях да споменава, че са двойка.
И все пак не падай на нейното ниво.

granger
03-08-2013, 09:52
Двойка ли сте, или просто ти я харесваш???
При тая ситуация не виждам защо пък да не се натиска с когото си пожелае.

Chacho
03-08-2013, 10:52
Кво ше отмъщаваш, че не можеш да си задържиш мацката ли? Не се излагай. Като ти врътнат номер си тръгни с достойнство. Или нямаш повече работа с нея и я късаш, или се опитваш да оправиш положението. Ма за чий хуй ти е да даваш уроци на някой, за който не бива да ти пука?

swag style mdfkz.
03-08-2013, 14:18
Ходим от година и три месеца вече, натискала т.е опити за целувки, обарвания етц..
Аз съм такъв човек, че колкото и да ми е тежко мога да го прикрия и да играя роли, затова се чудя дали да и бия игнора или да си направя ,,мойто'' и да и бия шута, а като си помисля, че ми е казвала, че никой не се е държал по мило с нея, никой не е правил такива неща, които аз съм правил за нея, а какви неща ми прави зад гърба. А най-гадното е, че всичко само заради нея го правех, доста ме промени, за това ми е гадно. Още се чудя какво да правя, но мисля просто да и кажа и да свърши всичко?

Chacho
03-08-2013, 14:19
Пич, само ти знаеш какво искаш. Ако искаш я късай, ако искаш я търпи, ако искаш й отмъщавай. Но си вземи решението сам, за да не те е яд после, че не си щастлив.

И в момента си афектиран. Да не вземеш да се надъхаш много, да й биеш шута, ама после да и лижеш ботушите.

granger
03-08-2013, 19:50
И в момента си афектиран. Да не вземеш да се надъхаш много, да й биеш шута, ама после да и лижеш ботушите.

мда. тру.

xXxPETYAxXx
03-09-2013, 06:50
Опити за целувки? Малко ме съмнява, че ако момиче опита да целуне момче, то ще се отдръпне и ще си остане само с опита, вземи разбери да не е обратното - момчето да е искало нещо повече, а тя да се е дърпала от него.

swag style mdfkz.
03-09-2013, 13:22
Пич, само ти знаеш какво искаш. Ако искаш я късай, ако искаш я търпи, ако искаш й отмъщавай. Но си вземи решението сам, за да не те е яд после, че не си щастлив.

И в момента си афектиран. Да не вземеш да се надъхаш много, да й биеш шута, ама после да и лижеш ботушите.

Няма начин при мен да стане така :)
Разбрахме се вече, може да локвате темата.

fenastz
03-09-2013, 15:40
Върни ѝ го