PDA

View Full Version : много тъпо



justasmile
03-07-2013, 20:54
Хей хора, историята е следната: много рядко харесвам някого истински, но ето че се появи един Х. Нали ок - забихме се, видяхме се след това и тръгнахме.. както му е реда.. г/д един месец ходехме, но се виждахме рядко. През това време съм си общувала повече с брат му, от колкото с него. Когато с Х си бяхме заедно, всичко беше перфектно. Вярно, не се отпуснах съвсем (заради гореспоменатата причина - не се виждахме много) и държах повече на приятелите си (страх). Но с Х всичко беше чудно - бяхме, колкото еднакви, толкова и различни.... но ето, че скъсахме... не знам, защо толкова ми пука - не трябва... особено след тъпото му оправдание, въпреки че брат му ми каза, че се бил разплакал след това ... -.- това се случи миналата седмица... но ето, че в момента има игричка с един негов приятел - да, симпатичен ми е факт, но усещанията не доближават тези с Х въобще... и в момента не знам, дали използвам това момче, за да ревнува Х и за да ходя до училището им и да го виждам... а той дори не иска да говори с мен..
Знам, че не мога да си върна Х, но не знам и до колко ще бъде честно да бъда с другото момче... след като още плача (забележете.. плач.. -.-) за малоумния идиот Х... В момента не знам, какво питам... просто искам да спре да ми пука за всичко..

Предполагам, че ако има някой, който също си харесва хора трудно - би ме разбрал, защо толкова много харесвам Х..

DENKAZ
03-07-2013, 21:01
Товариш момчето "Х", но в същото време го искаш пак?!

Ако нямаш чувства към другото момче, според тебе какво ще стане като разбере, че така долно го използваш?

justasmile
03-07-2013, 21:04
това е проблмът .. не знам, какво правя. а другото момче ми е наистина симпатично и ми е приятно с него.. просто не знам, дали само заради това излизам с него.. а с Х е сигурно, че няма да се съберем :))

HollyGolightly
03-08-2013, 03:58
Няма как да спре просто ей така да ти пука. Това не е машина, да натиснеш копчето и чувствата да изчезнат. Дай си време, предупреди и това другото момче. През това време ти сама за себе си реши какво искаш, когато разбереш, че не искаш да си с Х вече, няма да мислиш за него толкова много и ще можеш да обърнеш пълноценно внимание на някой друг.

Tsukuda_Hiroshi
03-08-2013, 04:25
това е проблмът .. не знам, какво правя. а другото момче ми е наистина симпатично и ми е приятно с него.. просто не знам, дали само заради това излизам с него.. а с Х е сигурно, че няма да се съберем :))

Ако бях на твое място, бих обяснил на новото момче какво всЪщност става и бих се отдрЪпнал малко. Той не е виновен, че Х (готина буква избра...) е бил кретен (според разказа ти). Няма защо новото момче да страда заради отношенията на предишния ти с теб.

xXxPETYAxXx
03-08-2013, 05:24
И защо скъсахте с Х?
Иначе, щом въобще си задаваш въпроса за новото момче - дали не се опитваш да се доближиш до Х, да го накараш да ревнува и т.н. - значи е така! Отдръпни се от момчето, то не ти е виновно за нищо, а така само ще го използваш.

Minwu
03-08-2013, 09:47
това е проблмът .. не знам, какво правя. а другото момче ми е наистина симпатично и ми е приятно с него.. просто не знам, дали само заради това излизам с него.. а с Х е сигурно, че няма да се съберем :))
Под "и ми е приятно с него.." какво трябва да разбираме? Заедно ли сте или излизате като приятели?

justasmile
03-09-2013, 14:13
скъсахме, защото училищата ни са много преебано едно спямо с друго и нямаме време :) а за другото момче - то разбра, че не го харесвам. Сега просто се чудя, дали има смисъл да се навъртам около Х.. но може би по-добре не..

Minwu
03-09-2013, 15:24
Ей тия връзки за нищо си ги нямате :D

Ospi
03-09-2013, 16:10
Спри да мислиш с пу*ата си и не прее*авай второто момче. Първото момче е ясно, че е искало повече контакт с тебе. Искало е да се сближите, а сте нямали време. Е, щом намираш време да си с друго момченце, което прее*аваш само за да гледаш господин Х сега, не можеше ли преди също да го навестяваш така често и да контактувате? Ама сега трябва да го накараш да ревнува, нали... Остави ги и 2мата намира.

Amore-Mio*
03-10-2013, 07:13
скъсахме, защото училищата ни са много преебано едно спямо с друго и нямаме време :) а за другото момче - то разбра, че не го харесвам. Сега просто се чудя, дали има смисъл да се навъртам около Х.. но може би по-добре не..

Обаче сега имаш време да отидеш до училището му?
Ти си си била виновна. Имаш възможност - не го използваш, сега си търпи последствията.

justasmile
03-10-2013, 11:36
хаха.. споко аз да съм виновна - и да, ходих до неговото училище; звъняла съм му - не ми вдига... и някак си като гледах, че Х сякаш няма желание... и просто се почувствах неприятно да му се бутам... а за целия месец - той не ми е звъннал нито веднъж.. писа ми точно един или два пъти и то си разменихе 5 реда... съмнявам се САМО аз да съм виновна... и да, оставих и двамата на мира.

NambyPamby
03-10-2013, 20:08
Като цяло "нямаме време да се виждаме" е тъпа причина, но допълнението "щото са ни различни смените" бие всякви рекорди по идиотизъм.

justasmile
03-11-2013, 11:47
Нали?! -.-

Josefinne
03-11-2013, 13:39
Ами, виж какво ще излезе с въпросното момче... Y, пък Х да реагира както му отърва. Щом нещата са приключили между вас, няма какво да щадиш чувствата му. Трябва обаче в един момент да се осведомиш какво мисли самият Y относно факта, че се "занася" с бившата на своя приятел, за да не се окажеш с излъгани очаквания самата ти.