PDA

View Full Version : АВЕ ЕЙ ВЕ



ShtrudeL
03-08-2013, 13:53
Някой: Честит празник!
азЕ: Yeah.. ще предам на мама.


Ка'ко всички 16 годишни 'дами' се мислят за жени бе? И са мега горди.
Аз съм на 21 (без седмица ^) и все още си празнувам първи юни, а гледам нЕкви по на 14-15-16-17 се имат за жени..
фиуууууууу

Пост на един другар от фейсбук:

Исках да честитя 8ми март...честно, исках! Обаче след масовия прилив на честитки ми се стори някак тъпо...и изтъркано, по-скоро. 'сичко живо е честитило 8ми март. "Честит 8ми март, мили ДАМИ" хахаха. До вчера си говорел как неква "курва" не ти е пуснала, ама днеска са мили дами. Интересно е, че за 8ми март има повече постове от 3ти март, 24 май, 1 ноември и Коледа взети заедно. Мъжете, за да се подмажат и да направят добро впечатление на вчерашните "курви" (ша прощаате за израза) и днешните "дами". Жените, защото на този ден малката феминистка, която спи у всяка от тях се събужда. И не ме разбирайте погрешно, аз съм върл ценител на женската красота и обичам жените, обаче, плийз, не го превръщайте в поредното "псевдо" нещо си... Та, от мен - ЧЕСТИТ световен ден за профилактика на бъбречните заболявания!, ЧЕСТИТ ден на младежта в Замбия, ЧЕСТИТ ден на султана в Малайзия, ЧЕСТИТ ден в памет на загиналите герои в Либерия, ЧЕСТИТ ден на революцията в Сирия, ЧЕСТИТ ден в памет на свещеномъченик Поликарп!

П.П. Да бе, наясно съм, че с тоя пост ще предизвикам народното недоволство, щото народа "празнува 8ми март като национален празник". И обещавам, че ще се опитам да ми пука...поне за малко...

FuCKkK13
03-08-2013, 14:11
само едно ще кажа '' жената се ражда жена,МОМЧЕТАТА стават мъже,когато имат жена '' така че сама прави изводите
не че нещо ама всеки има схващания,а ти като гледам искаш да си си дете цял живот ( не че някой не иска де :? ) всеки има правото да празнува,за мен лично жената е жена,когато има семейство - не казвам като роди щото недай си боже има хора,които не могат да имат деца та така.... същото важи и за момичетата,които им се е наложило да пораснат по-рано - такива,които нямат майки поради някакви причини и от малки трябва да перат,чистят,готвят и т.н. на баща си и брат си примерно ... и те може да са на 15 ама за мен са жени,за разлика от някой други,които и на 25 не са ...изобщо въпрос на схващане е... то и аз като искам да празнувам на 1 получавам '' ти си голяма,какъв ден на детето'' ама не ми пречи да си го искам 8-)

TrollFaace
03-08-2013, 14:14
само едно ще кажа '' жената се ражда жена,МОМЧЕТАТА стават мъже,когато имат жена '' така че сама прави изводите
не че нещо ама всеки има схващания,а ти като гледам искаш да си си дете цял живот ( не че някой не иска де :? ) всеки има правото да празнува,за мен лично жената е жена,когато има семейство - не казвам като роди щото недай си боже има хора,които не могат да имат деца та така.... същото важи и за момичетата,които им се е наложило да пораснат по-рано - такива,които нямат майки поради някакви причини и от малки трябва да перат,чистят,готвят и т.н. на баща си и брат си примерно ... и те може да са на 15 ама за мен са жени,за разлика от някой други,които и на 25 не са ...изобщо въпрос на схващане е... то и аз като искам да празнувам на 1 получавам '' ти си голяма,какъв ден на детето'' ама не ми пречи да си го искам 8-)
Ти си лакома и искаш подаръци и на 2та дена ...

FuCKkK13
03-08-2013, 14:17
да... 8-) за това получавам '' ти жена ли си вече о.О '' и '' ти не си дете,голяма си вече'' и в край на сметка имам за какво да си ги искам.. според тях не съм никое от двете,тогава какво съм ? 8-)

ShtrudeL
03-08-2013, 14:17
'' жената се ражда жена,МОМЧЕТАТА стават мъже,когато имат жена ''

Глупости

minchorna
03-08-2013, 14:25
Глупости

Пълни

FuCKkK13
03-08-2013, 14:33
Глупости

не са ако го погледнеш от друга страна ... когато мъжа има жена до себе си се променя много ..от там е казано

minchorna
03-08-2013, 14:34
не са ако го погледнеш от друга страна ... когато мъжа има жена до себе си се променя много ..от там е казано
И жената се променя ,ако има мъж до себе си..пффффффф

FuCKkK13
03-08-2013, 14:35
И жената се променя ,ако има мъж до себе си..пффффффф

абе по друг начин :? няма да мога да обясня какво се има предвид ама да кажем,че мъжа вече не е тоя пикльо който е бил до сега и почва да мисли по друг начин ... докато има жени,които с мъж без мъж са си просто те -такива жени и по принцип си намират мъже под чехъл

TrollFaace
03-08-2013, 14:48
АВЕ ЕЙ ВЕ

TrollFaace
03-08-2013, 14:50
http://store.img-share.eu/306160-543426735680616-1083786690-n_jpg9iw0OlP.jpg

ShtrudeL
03-08-2013, 14:53
И-ГРА-ЧКИ! :3
/бе може и първото :3/

yakuza_
03-08-2013, 15:18
Аз честитя само на майка ми и баба ми. Ebaseot13 ми се струва, че твърде мн мисли, а май не й се отдава.

FuCKkK13
03-08-2013, 15:25
ХА ХА ХА ... мн си интересен 8-)































честно

nqmaznacheniee
03-08-2013, 17:13
когато мъжа има жена до себе си се променя много ..от там е казано

Вярно е, големи путки стават някои.

yakuza_
03-08-2013, 17:40
Ако целта беше да съм интересен щях да ти кажа нещо от сорта на - ползвай си главата по предназначение, като калъп за квадратни саксии.

anonymous908491
03-08-2013, 17:54
абе по друг начин :? няма да мога да обясня какво се има предвид ама да кажем,че мъжа вече не е тоя пикльо който е бил до сега и почва да мисли по друг начин ... докато има жени,които с мъж без мъж са си просто те -такива жени и по принцип си намират мъже под чехъл

Успяла си да намериш началото и края на окръжност или просто си достатъчно глупава, за да го твърдиш.

granger
03-08-2013, 17:55
Тва е въпрос на вътрешно усещане.
Не всички 17-18 годишни са лигли. Много съдите по калъп.
Честит празник на тези, които се чувстват жени.

FuCKkK13
03-08-2013, 18:15
Успяла си да намериш началото и края на окръжност или просто си достатъчно глупава, за да го твърдиш.

доста хора са ми били за пример,за да го твърдя

FuCKkK13
03-08-2013, 18:16
Вярно е, големи путки стават някои.

всъщност и това 8-)

FuCKkK13
03-08-2013, 18:17
Ако целта беше да съм интересен щях да ти кажа нещо от сорта на - ползвай си главата по предназначение, като калъп за квадратни саксии.

я,имал си и друг начин да се правиш на интересен

PainMonopoly
03-09-2013, 14:55
Някой: Честит празник!
азЕ: Yeah.. ще предам на мама.


Ка'ко всички 16 годишни 'дами' се мислят за жени бе? И са мега горди.
Аз съм на 21 (без седмица ^) и все още си празнувам първи юни, а гледам нЕкви по на 14-15-16-17 се имат за жени...

Цялата тази полемика ми е скучна, най-малкото не отразявам такива изкуствени празници, но ще ми е интересно да се аргументираш кога човешкото същество с женски първични полови белези има право да се нарече жена?

FuckedUp
03-09-2013, 15:30
само едно ще кажа '' жената се ражда жена,МОМЧЕТАТА стават мъже,когато имат жена '' така че сама прави изводите


Съветвам те да спреш да пишеш.

ShtrudeL
03-09-2013, 15:58
Цялата тази полемика ми е скучна, най-малкото не отразявам такива изкуствени празници, но ще ми е интересно да се аргументираш кога човешкото същество с женски първични полови белези има право да се нарече жена?

Когато е независима, можеща да се оправя сама с почти всичко, не разчита на никого и евентуално имаща семейство

DENKAZ
03-09-2013, 16:10
Затова не съм честитил на особено мн хора, понеже това е празник на жената и майката, а не на женския пол.

И мн се радвам, че поне 1 човек от противоположния пол го е осъзнал. Айде честито ти със закъснение.

Dagichka
03-09-2013, 17:25
това ми напомни на статус на един мой другар :cool: :
"На 8 март, всички претендирате, че сте жени. На 1 юни, всички претендирате, че все още сте деца. Е човек да ви ебе или играчки да ви купува?" ... :Д:Д

haritov
03-09-2013, 17:35
не са ако го погледнеш от друга страна ... когато мъжа има жена до себе си се променя много ..от там е казано

казваш го в качеството си на истински мъж ли?

иначе по темата едно време на 15г ги женеха ех ех ех

cweeet
03-09-2013, 19:28
Съветвам те да спреш да пишеш.

хахахаахахахахаах



по темата: всяка,която се чувства жена ще празнува.Щруделе,това че ти си изключение и си на солидните 21 години и още се чувстваш дете, и говориш умалително през 95% от времето, и като цяло предпочиташ да се държиш като дете (не знам това някъв защитен механизъм,''маска'' или просто детинско държание) не значи,че другите, било на 16-17-18 години, се чувстват жени и желаят да празнуват трябва да станат повод за обсъждане и плюене на негативизъм. Това,че си независима и можеш сама да си плащаш сметки за ток и телефон не те прави истинска жена.Истинска жена те прави собственото ти възприятие,действия,мислен е и т.н.т.н.
Съответно същата логика важи и за силния пол. Какво,ще кажеш ,че мъж на 18-19 години не си плаща тока и интернета и т.н., не е мъж?Честно ли?
Празникът за мен е безсмислен, както и свети Валентин и дори не и български.Не мисля,че е достатъчно основателен повод за създаване на караници и заяждания.

RagioL
03-10-2013, 06:34
само едно ще кажа '' жената се ражда жена,МОМЧЕТАТА стават мъже,когато имат жена '' така че сама прави изводите

:lol:

FuCKkK13
03-10-2013, 07:54
това ми напомни на статус на един мой другар :cool: :
"На 8 март, всички претендирате, че сте жени. На 1 юни, всички претендирате, че все още сте деца. Е човек да ви ебе или играчки да ви купува?" ... :Д:Д
да ни купи шоколад.. и жена и дете на шоколад се радват,толкова ли е сложно :?

FuCKkK13
03-10-2013, 07:55
:lol:

смейте се вие ама ще се видите след време като си имате жена какви ще сте ... лошото е че няма да мога да ви видя промените и да ви го кажа,та да се осъзнаете

haritov
03-10-2013, 07:58
смейте се вие ама ще се видите след време като си имате жена какви ще сте ... лошото е че няма да мога да ви видя промените и да ви го кажа,та да се осъзнаете

трябва ти мъж

FuCKkK13
03-10-2013, 08:11
трябва ти мъж

на тия години ? явно представите ни за мъж са доста различни

haritov
03-10-2013, 08:35
на тия години ? явно представите ни за мъж са доста различни
ами или ти трябва или не

RagioL
03-10-2013, 10:19
смейте се вие ама ще се видите след време като си имате жена какви ще сте ... лошото е че няма да мога да ви видя промените и да ви го кажа,та да се осъзнаете

Ако се променя отговорността ще си е лично моя.
Не се променям както на някой му се иска.
Както се казва - Животът е карнавал, а промяната се състои в смяната на маските. :D

defender
03-10-2013, 10:43
смейте се вие ама ще се видите след време като си имате жена какви ще сте ... лошото е че няма да мога да ви видя промените и да ви го кажа,та да се осъзнаете

Мисля че ти си открил едно много фундаментално заключение ........................

FuCKkK13
03-10-2013, 11:07
Ако се променя отговорността ще си е лично моя.
Не се променям както на някой му се иска.
Както се казва - Животът е карнавал, а промяната се състои в смяната на маските. :D

да бе,успокоявай се,че ще си е твоя отговорността 8-)

FuCKkK13
03-10-2013, 11:09
Мисля че ти си открил едно много фундаментално заключение ........................

ъм щом казваш,че съм, го откриЛ

RagioL
03-10-2013, 11:22
Няма защо да се успокоявам, след като вече съм в покой. Няма нужда да се съгласявам, след като знам че казаното е несъстоятелно.

TrollFaace
03-10-2013, 11:28
Вие сте луди

Dagichka
03-10-2013, 11:52
да ни купи шоколад.. и жена и дете на шоколад се радват,толкова ли е сложно :?
виж за шоколада съм напълно съгласна!! :Д

haritov
03-10-2013, 12:09
да бе,успокоявай се,че ще си е твоя отговорността 8-)

абе момиче на мене топките ми са по-големи от твоите цици тръгнала си да ми разправяш кой бил мъж

има мъже които имат сумати жени и пак са някви плужеци

FuCKkK13
03-10-2013, 14:10
абе момиче на мене топките ми са по-големи от твоите цици тръгнала си да ми разправяш кой бил мъж

има мъже които имат сумати жени и пак са някви плужеци
хаха а що го приемате лично тогава 8-) и чрез големината на топките ти ли се изразява мъжествеността ти ? ако е така определено имаме различни разбирания за ''мъж''
чакай сега.. казах че се променят,но не изключих и варианта за мъж по чехъл - даже го и написах

haritov
03-10-2013, 14:17
хаха а що го приемате лично тогава 8-) и чрез големината на топките ти ли се изразява мъжествеността ти ? ако е така определено имаме различни разбирания за ''мъж''
чакай сега.. казах че се променят,но не изключих и варианта за мъж по чехъл - даже го и написах
много от загиналите във войните даже жена не са пипали да не би да не са мъже?

FuCKkK13
03-10-2013, 14:21
човек друго имах предвид с ''мъж с жена до себе си'' няма да разбереш.. а и изобщо не сравнявай мъжете преди време и тия сега,молим ти се

Deadlock
03-10-2013, 14:50
щрудел, преди не беше такава злобичка

haritov
03-10-2013, 14:57
човек друго имах предвид с ''мъж с жена до себе си'' няма да разбереш.. а и изобщо не сравнявай мъжете преди време и тия сега,молим ти се

ти от де знаеш какво е мъж?

FuCKkK13
03-10-2013, 15:12
имам определено разбиране за мъж .. от къде знам - познавам хора,които се доближават до това мое разбиране примерно

anonymous908491
03-10-2013, 16:04
имам определено разбиране за мъж .. от къде знам - познавам хора,които се доближават до това мое разбиране примерно

И стигнахме до извода, че ти нямаш цици, жалко.

FuCKkK13
03-10-2013, 16:06
щом казваш 8-)

haritov
03-10-2013, 16:22
имам определено разбиране за мъж .. от къде знам - познавам хора,които се доближават до това мое разбиране примерно
и ся кво

жените ни правят мъже о.0

anonymous908491
03-10-2013, 16:32
щом казваш 8-)

Не аз, ти сама го каза.Харитов няма топки на слон, за да са ти достатъчно големи.

RagioL
03-10-2013, 16:43
Следва един логичен въпрос > > > > > Ти откъде знаеш какъв размер са му топките?

haritov
03-10-2013, 17:20
Следва един логичен въпрос > > > > > Ти откъде знаеш какъв размер са му топките?

топките ми са толкова големи че си имат топки които са по-големи от вашите топки

и при мен не лявата топка е по-голяма а всяка е по-голяма от другата

FuCKkK13
03-10-2013, 17:27
и ся кво

жените ни правят мъже о.0

тц, по скоро жената до теб ( така де,семейство) е като завършек за понятието ''мъж'' - поне за мен

FuCKkK13
03-10-2013, 17:28
Не аз, ти сама го каза.Харитов няма топки на слон, за да са ти достатъчно големи.

ъм не знам колко са му големи топките,че да правя сравнение.. а и аз нищо не съм казала,по-интересно е да ви оставя да си размишлявате като в 5ти клас - така де,там ги вълнуват така ''циците''

anonymous908491
03-10-2013, 18:03
ъм не знам колко са му големи топките,че да правя сравнение.. а и аз нищо не съм казала,по-интересно е да ви оставя да си размишлявате като в 5ти клас - така де,там ги вълнуват така ''циците''

Нещо против циците ли имаш или само против циците, на които се казва цици, защото има някои, на които не се казва, но понеже жена ги носи(например ти) се приема, че са цици ?

anonymous908491
03-10-2013, 18:04
Следва един логичен въпрос > > > > > Ти откъде знаеш какъв размер са му топките?

Логичния отговор е защо изгаряш от желание да го разбереш ?

RagioL
03-10-2013, 18:18
Логичния отговор е защо изгаряш от желание да го разбереш ?

Да кажем че беше намек. Нямам особено желание да знам кой къде е бъркал. :D

anonymous908491
03-10-2013, 18:25
Да кажем че беше намек. Нямам особено желание да знам кой къде е бъркал. :D

Да беше допълнил, че не искаш да знаеш, защото изглеждаше сякаш няколко нощи няма да спиш от притеснение.

FuCKkK13
03-10-2013, 18:36
Нещо против циците ли имаш или само против циците, на които се казва цици, защото има някои, на които не се казва, но понеже жена ги носи(например ти) се приема, че са цици ?

нищо против ''циците'' нямам .... просто това им наименование хич не ми харесва,а и така им викат децата в първи клас... и само да вметна,че комплекс откъм цици имат тия на по 13 и при мен няма да ти се получи 8-)

ohluv
03-10-2013, 18:42
тц, по скоро жената до теб ( така де,семейство) е като завършек за понятието ''мъж'' - поне за мен

Значи ако този "мъж" загуби семейството си ,той вече не е мъж ?

anonymous908491
03-10-2013, 18:46
нищо против ''циците'' нямам .... просто това им наименование хич не ми харесва,а и така им викат децата в първи клас... и само да вметна,че комплекс откъм цици имат тия на по 13 и при мен няма да ти се получи 8-)

Спри с тая художествена литература, погледай малко п*рно, за да чуеш, че и те им викат цици.
Компекс нямаш сега, претръпнала си вече, но след първия ти път ще се завърне, а ТОЙ е вероятно да не се върне.
Тренирай за дупе, аз харесвам дупета, не ме интересува дали женката няма цици, гледам я само отзад.

FuCKkK13
03-10-2013, 18:48
Значи ако този "мъж" загуби семейството си ,той вече не е мъж ?

докато ... као е имал и го е загубил естествено,че е .. видял е какво е да имаш семейство

FuCKkK13
03-10-2013, 18:53
Спри с тая художествена литература, погледай малко п*рно, за да чуеш, че и те им викат цици.
Компекс нямаш сега, претръпнала си вече, но след първия ти път ще се завърне, а ТОЙ е вероятно да не се върне.
Тренирай за дупе, аз харесвам дупета, не ме интересува дали женката няма цици, гледам я само отзад.

ъм не съм казала,че не им викат.. просто на мен това наименование не ми харесва ... или имаш комплекс,или нямаш - не знам как така изчезва и се връща според теб... харесвай си бе човек,няма лошо.. намери си кака без ''цици'' и с хубаво дупе и се радвай 8-)

ohluv
03-10-2013, 19:01
докато ... као е имал и го е загубил естествено,че е .. видял е какво е да имаш семейство
Значи мъж се става,когато сложиш табелка "семейство" на вратата си?

FuCKkK13
03-10-2013, 19:22
Значи мъж се става,когато сложиш табелка "семейство" на вратата си?
или да имаш само жена до себе си,да усетиш,че трябва да си мъжа в къщата,да минеш през някой неща,които те чакат само ако имаш жена/деца

ohluv
03-10-2013, 19:26
или да имаш само жена до себе си,да усетиш,че трябва да си мъжа в къщата,да минеш през някой неща,които те чакат само ако имаш жена/деца
Значи това да имаш жена е най-трудното и най-голямото изпитание в живота на един "мъж" ? А жените са преминали през теза метаморфоза,когато са се родили ?

FuCKkK13
03-10-2013, 19:35
тц.. по-скоро има по-голяма промяна в мъжете,отколкото в жените.. особено когато имат семейство ... жената си е жена - става домакиня,гледа си децата и това е,а по голямата отговорност се пада на мъжа,мъжа започва да прави много повече неща,да се очакват от него доста неща .. а жената да кажем,че може да е домакиня цял живот и новото да са и само децата.. и ако говорим примерно за проблеми в семейството - жената помага на децата,крепи ги,мъжа крепи жената ( непряко и децата) а него кой ? .. тука давам само пример.. е за такива промени говорех - че някак си това е кулминационния момент в развитието на мъжете и това е завършека им,че след такива неща могат да усетят че са мъже.. че няма как някой неща да им се случат ако нямат жена до себе си,а при жените тия моменти са много малко от тая гледна точка.. поне според мен ........... колкото и романи да пиша няма да разберете написаното от мене така или иначе.... някой неща просто си ги гледаш през твоя поглед и не можеш да ги обясниш.. толкоз

ohluv
03-10-2013, 19:54
Аз си мислех,че мъжът и жената се крепят взаимно.А по твоя пример би следвало,че мъжът само работи и това го променя.А ако и жената работи ?А ако си сменят ролите?

ПС:По написаното изглежда,че си изцяло зависима от това да имаш мъж.

FuCKkK13
03-10-2013, 20:03
взаимно ама не случайно мъжете са наречени ''силния пол'' не мислиш ли ? .. не за работа,изобщо нямам предвид такива материални неща .. ако си сменят ролите жената ще го командва доста повече и ще стане мъж под чехъл

всъщност дам... винаги съм твърдяла,че съм силен характер,но никога не съм казвала,че мога без момче ( ндам все още) до себе си .. може би съм така възпитана.... да гледам на мъжа и жената по тоя начин... мъжа да има нужда от жена до себе си,за да е истински мъж,а жената да има мъж до себе си,за да подчертае женствеността си.. взаимно да се допълват,но все пак на мъжа да се пада малко повече .. абе странни разбирания имам ама явно това съм видяла в хората около мен

TrollFaace
03-10-2013, 20:15
ЦИЦИ !

FuCKkK13
03-10-2013, 20:18
ЦИЦИ !

има по целия плаж,пици само при нас 8-)

cweeet
03-10-2013, 20:46
ееееееебати бълвоча изляхте,честно.
и нито един смислен пост.
жалко.

yakuza_
03-10-2013, 20:53
Кирилица

RagioL
03-10-2013, 21:21
ЦИЦИ !

ДУПЕТА!

RagioL
03-10-2013, 21:27
............................
Брат ти какво ще кажеш цици или дупета ?

TrollFaace
03-10-2013, 21:35
Най-добре и двете :D

anonymous908491
03-10-2013, 21:47
ееееееебати бълвоча изляхте,честно.
и нито един смислен пост.
жалко.

Ако не си ми сърдита искаш ли да играем на истина или предизвикателство ?
http://www.imdb.com/title/tt1333125/
Изгледай филма, за да знаеш, какво точно имам предвид.