PDA

View Full Version : На кръстопът съм



Ramonaaa
03-08-2013, 17:59
Искам да кандидатствам в УНСС, с БЕЛ и История(не съм сигурна в знанията си по Математика и затова не искам да държа изпит по този предмет), единствената специалност с тези предмети е Право и нямам друг избор, въпреки, че с него е трудно да пробиеш, ако не си с връзки. Исках да Ви питам дали е желателно да държа матура по История или да си избера друг предмет, например Биология за да не си намаля оценката от дипломата? Какви са цените на семестрите? С коя икономическа специалност с изпит по История се пробива най-лесно и защо казват, че специалност "Право" не е пестижна в УНСС, защото е била хуманитарна, а не икономическа дисциплина? Аз уча в Гимназия по икономика и не мисля, че е така! Бих желала да запиша и специалност "Счетоводство" или "Финанси", но няма да се представя добре на изпита по Математика и затова се спрях на "Право" - само то е с изпити по БЕЛ и История...

Ramonaaa
03-11-2013, 16:21
В коя специалност има по-голяма перспектива в УНСС - "Право", "Счетоводство" или "Финанси" и много ли е трудна математиката, къде си изучава най-много?

granger
03-11-2013, 16:51
Ти ще си луда да запишеш Право в УНСС...
ФСК е супер добра специалност в УНСС, ама за право...ако искаш да учиш право СУ е мястото , не УНСС.

pifiella
03-11-2013, 16:56
Научете се да влизате в сайта на съответния университет и представете си - там има всичко,което ви трябва!