PDA

View Full Version : слушалки Beats



spongebob_
03-08-2013, 18:04
Здравейте, наскоро намерих слушалки Beats реплики и се чудя какви да си взема.Големите има бас и искам да попитам дали малките имат . Тези слушалки ги намерих в сайта " Продавалник " ,а от там досега не съм поръчвала и не знам надавали се или какво ако може някой да обясни. Благодаря на всички за помощта

ManchesterUnitedLady
03-12-2013, 16:32
Здравей. Не се наддава. Пиши лично съобщение на продавача - обикновено стоките се изпращат с Еконт, доставката е около 3 лв. Виж дали потребителят има положителни коментари - това значи, че е имал успешни сделки преди. Успех!

notjustteen
03-12-2013, 20:12
Щом са реплика няма смисъл. Предполагам че са около 40 лева тея дето си гледала. За толкова ще си вземеш такива --> http://www.technopolis.bg/b2c/details/320164/P11070201/Stereo-slushalka-JVC-HA-FX1X
Може да ти се сторят грозни но парите си заслужават повярвай ми. Дори характеристиките им са по-добри от на urBeats, просто уникален звук вадят!

maistorluk
03-13-2013, 18:26
Тва трябва да си адски отчаян че да си взимаш реплики. Нищо общо нямат с оригинала ако на това се надяват някои хора. Само формата. Иначе другото-боза. За толкова пари можеш да си вземеш къде, къде по-добри слушалки.