PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед ...



alleyes0nme_
03-08-2013, 18:43
Така аз съм на 18 ...
знаете че на 18 години няма как да има любов, но това беше най-подходящото и близко до самата тема.
случката е такава че една вечер бях в едно заведение и излизам да пуша с една приятелка ... Срещу заведението има дискотека и тя се засича с нейна позната която също пуши и почват да си приказват там женски работи при което аз сигурно ми е било паднало ченето ... Така де запознах са с момичето то се оказа че сме от едно училище но в различни смени. Действието се развива преди месец ... Сега незнам как да започна да и пиша и да привлека вниманието и ... да покажа че проявявам интерес към нея ... същност нямам тема ... по принцип не ми се е налагало да пиша на толкова непознат човек... в повечето случаи всичко се развива на живо ... вие бихте ли излезли с някой който ви е напълно непознат и ви написал във фейсбук (примерно) ай да излезем да пием кафе, ще дойда да те взема ... Трябва да завържа някакъв диалог колкото и маловажен да е в интернет мрежата. Да се преплетат интереси и да я поканя да излезем... Един вид първата стъпка ми куца а не съм страхливец просто искам да съм перфектен ... Дайте съвет ...

Amore-Mio*
03-08-2013, 19:14
"Здравей, аз съм Иван - запознахме се пред дискотеката преди месец".
Започни с нещо от сорта. Но започни. Теми за разговор винаги се намират, стига да имаш желание. Действай.

Minwu
03-08-2013, 19:42
Еррррм.. лично в фейса можеш да видиш интересите на човек...

marilyn
03-08-2013, 19:43
Пиши ѝ, като ви тръгне разговора ще добиеш няква смелост да я поканиш. Нищо не губиш, пробвай се.

monika551
03-08-2013, 20:53
Пиши и,представи и се и от каде сте се запознали,а може да питаш и твоита фр,която я познава да ти каже това-онова за нея за да заваржете разговор на дадената тема.А и в днешно време не е толкова странно да излезнеш с няккой,който не познаваш особено добре на среща. . . късмет : ))))