PDA

View Full Version : Как бихте се почувствали?



never_back_down_
03-09-2013, 07:56
Как бихте се почувствали и какво бихте си помислили, ако приятелят ви ви каже, че не спортувате достатъчно и ако вие го попитате, дали не ви харесва такава, той да ви отвърне ,,може и още да те харесвам''. Може би за някой това няма да е нищо, но аз се почувствах малко гадно.

NambyPamby
03-09-2013, 08:31
Тъпа изцепка и тъп отговор. В заключение: приятелят ти е тъп.

Хората се запускат понякога, когато са във връзка, случва се. Има обаче къде-къде по-деликатни начини да го вметнеш небрежно в разговора:"Миличко, искаш ли да ходим заедно да тичаме в парка", "Ще е забавно да ходим на фитнес заедно", "Ако спортуваме, това ще е още едно нещо, което правим заедно" и т.н.
А не като говедо да ти изстреля в лицето "Ми може и още да те харесвам"=ама не е много сигурно. Егати наглостта, егати чудото.

SisiStrange
03-09-2013, 08:42
Тъпа изцепка и тъп отговор. В заключение: приятелят ти е тъп.

Хората се запускат понякога, когато са във връзка, случва се. Има обаче къде-къде по-деликатни начини да го вметнеш небрежно в разговора:"Миличко, искаш ли да ходим заедно да тичаме в парка", "Ще е забавно да ходим на фитнес заедно", "Ако спортуваме, това ще е още едно нещо, което правим заедно" и т.н.
А не като говедо да ти изстреля в лицето "Ми може и още да те харесвам"=ама не е много сигурно. Егати наглостта, егати чудото.
Общо взето съм съгласна. Предложи му удебелител за пениси. "Не бе, хубаво ми е, ама май може и още."

3oPuTy
03-09-2013, 08:44
Абе малко тъпо го е казал,но ако момчето спортува редовно е нормално да иска и приятелката му да го прави.Той може и да й е намеквал преди това - ние няма как да знаем.

Авторке,нормално е да се чувстваш кофти,но се замисли дали не си се запуснала прекалено много?Все пак ако приятеля ти държи на теб едва ли без основателна причина ще ти каже в прав текст,че имаш нужда от спорт :?

Ospi
03-09-2013, 08:49
Omg как се е изцепил тоя :D.

Amore-Mio*
03-09-2013, 09:03
Аз пък не смятам, че е направил изцепка. А е бил искрен с нея и това единствено показва колко държи на нея, а това е наистина за оценяване. Все пак това си е мое мнение, де.

Иначе нормално е да си се почувствала гадно. Момичетата такива неща ги приемаме навътре, но пък той не ти е казал нещо лошо. Спортът си е здравословен начин на живот и просто иска да си здрава, да си в добра форма и да се чувстваш добре в собствената ти кожа. Не вярвам да искаш да водиш застоял начин на живот и да станеш 100 килограма. Това накрая стана малко преувеличено, признавам, но си е самата истина.

Violenza
03-09-2013, 10:00
Абе малко тъпо го е казал,но ако момчето спортува редовно е нормално да иска и приятелката му да го прави.
Моля? :lol:
Бива утрепана логика, ама чак толкова?

Авторке, приятелят ти е тъп, казаха ти го и по-горе. Ако ще правиш каквото и да било, прави го за себе си, не защото някакво леке ти е казало, че "можело и още".

never_back_down_
03-09-2013, 10:05
Аз си спортувам от време-на време. Фигурата си я харесвам, даже в последно време, много, колкото и нескромно да звучи, но и много други хора са ми го казвали. Той не спортува много често. В момента ходи на работа и не му остава много време. Аз му казах ,, Тогава си намери друга, която да харесваш достатъчно'' и той ми каза ,, ако съм искал щях, просто не искам, а и смятам, че винаги мога и повече да те харесвам''

girlwithblueeyes
03-09-2013, 10:20
Според мен пък е бил искрен никога не бих се обидила на приятелят си ако ми каже , че нещо в мен, не му харесва ,и никога не го бих приела като обида например би ме стимулирало още повече .Това показва че държи на теб ,и го интересува как изглежда приятелката му ако не му пукаше нямаше ,и да ти го намекне . Би било обида от някой с ,който си 2-3 месеца да ти изтърси това така е наистина грубо . Но ако си с човек повече време аз го приемам като знак на това че вече достатъчно добре си познавате и кусурите и добрите странни .

anonymous708973
03-09-2013, 10:29
Егати наглостта, егати чудото.

Абсолютно.
След такава изцепка много ще трябва да се постарае, за да му се размине.

DisappointedDreamer
03-09-2013, 10:33
Общо взето съм съгласна. Предложи му удебелител за пениси. "Не бе, хубаво ми е, ама май може и още."

:D
намби подкрепям

HollyGolightly
03-09-2013, 10:51
Искрен бил :lol: , едно е да и каже , че е добре за нея да тренира , съвсем друго да изръси "може и да те харесвам все още"
Моят е на фитнес всеки ден, на най-различни медикаменти и хранителни добавки е, и все пак не мога да си представя да ми говори по този начин. Както казаха по-горе, приятелят ти е тъп

3oPuTy
03-09-2013, 11:06
Моля? :lol:
Бива утрепана логика, ама чак толкова?

Авторке, приятелят ти е тъп, казаха ти го и по-горе. Ако ще правиш каквото и да било, прави го за себе си, не защото някакво леке ти е казало, че "можело и още".

Ако спортуваше щеше да намериш смисъл в логиката ми ;)
Всеки,който се занимава активно със спорт го прави не само щот' му харесва,а и за да поддържа здравето,тонуса и външния си вид.Всеки спортуващ знае,колко плюсове има в това,а кой не би искал най-доброто за хората на които държи?!
Друг е въпроса,че приятеля на авторката не спортува (както разбирам от коментара й),но явно (както и тя самата казва) има проблеми с външния си вид.


Фигурата не си я харесвам, даже в последно време, много, колкото и нескромно да звучи, но и много други хора са ми го казвали.

Violenza
03-09-2013, 12:01
Ако спортуваше щеше да намериш смисъл в логиката ми ;)
Всеки,който се занимава активно със спорт го прави не само щот' му харесва,а и за да поддържа здравето,тонуса и външния си вид.Всеки спортуващ знае,колко плюсове има в това,а кой не би искал най-доброто за хората на които държи?!

:lol:
Еми то и ученето помага в други насоки не по-малко, така че аз като ще уча по еди колко си време на ден, задължително ще искам и партньорът ми да го прави. Няма по-естествено нещо просто.

never_back_down_
03-09-2013, 12:43
Ако спортуваше щеше да намериш смисъл в логиката ми ;)
Всеки,който се занимава активно със спорт го прави не само щот' му харесва,а и за да поддържа здравето,тонуса и външния си вид.Всеки спортуващ знае,колко плюсове има в това,а кой не би искал най-доброто за хората на които държи?!
Друг е въпроса,че приятеля на авторката не спортува (както разбирам от коментара й),но явно (както и тя самата казва) има проблеми с външния си вид.
Харесвам си я, исках да кажа. :) Объркала съм се.

bloodyF
03-09-2013, 13:20
Тъп коментар като цяло.
Има 100 начина да ти каже по-мило ,че примерно тия +5 зимни кг не му харесват или нещо такова.
Аз пък знам сама за моите +7-8 ,но приятелят ми не се оплаква и така като съм 8-)
спортувай, ако сама го искаш; ако не искаш, а той продължи да се държи така-чао и това е.

CoNviCt
03-09-2013, 15:03
Лицемери.

Ospi
03-09-2013, 15:13
Глупости говорите. Оценявал я бил. Може да я навие да спортува за нейно добро без да и говори такива простотии.

fenastz
03-09-2013, 15:40
Човека знае какво иска.

never_back_down_
03-09-2013, 19:15
Аз нарочно ще взема да напълнея да видя какво ще направи.........

Pid
03-09-2013, 19:26
Аз пък не смятам, че е направил изцепка. А е бил искрен с нея и това единствено показва колко държи на нея, а това е наистина за оценяване. Все пак това си е мое мнение, де.

Иначе нормално е да си се почувствала гадно. Момичетата такива неща ги приемаме навътре, но пък той не ти е казал нещо лошо. Спортът си е здравословен начин на живот и просто иска да си здрава, да си в добра форма и да се чувстваш добре в собствената ти кожа. Не вярвам да искаш да водиш застоял начин на живот и да станеш 100 килограма. Това накрая стана малко преувеличено, признавам, но си е самата истина.

И аз смятам така, но вярно-можело е да ти го каже по по-деликатен начин, но е бил искрен.Както казаха по-горе може би ти е правел намеци, но ние няма от къде да знаем.

Аз нарочно ще взема да напълнея да видя какво ще направи.........
Това ли мислиш, че е правилният начин?Казваш, че и той не спортува редовно, в такъв случай, защо не му предложиш и двамата да започнете със спортуването?

marilyn
03-09-2013, 23:08
Аз нарочно ще взема да напълнея да видя какво ще направи.........

Глупост! Не е това начинът.

Иначе приятелят ти много кофти се е изцепил... с право си се засегнала, особено ако изглеждаш добре и не си се запуснала така да се каже.

autumn_eyes
03-09-2013, 23:58
не се занимавах да четая всеки от коментарите, направо ти отговарям на въпроса за приятеля ти- " 'баси говедото" мисля, че е точна характеристика :)

psychopath
03-10-2013, 00:26
Невъзпитано и просташко.

Tsukuda_Hiroshi
03-10-2013, 08:27
Кажи на приятеля си:
Ако ти не изглеждаш такаhttp://3.bp.blogspot.com/-i_aKKHuxAR0/UA3U2rWzInI/AAAAAAAAAMk/rhkorrsyh5c/s640/fitness+man+3.jpg, не очаквй от мен да изглеждам така http://lolways.com/Portals/0/Images/Geblog/201210/2136_fitness-girls_41.jpg

Amore-Mio*
03-10-2013, 08:42
Някои от вас изобщо не знаете какво искате.
Човекът си е бил искрен - казал си е направо. Нали повечето за това парадирате и искате това. Той е такъв и си го е казал направо. Аз не бих се обидила, а даже се бих вслушвала в това, което ми е казал, особено ако сме заедно от дълго време. се пак той е човека, който ме вижда всякак и може да ми каже това, което аз съм сляпа да виждам.

cyclops
03-10-2013, 08:53
Ааа как ще говори така. Абсурд. Ако иска да намекне нещо може да го направи по много по-деликатен начин. Ако например я подкани да ходят заедно на някакъв спорт, без директни намеци.

Violenza
03-10-2013, 08:57
Някои от вас изобщо не знаете какво искате.
Човекът си е бил искрен - казал си е направо. Нали повечето за това парадирате и искате това. Той е такъв и си го е казал направо.
Искреността, непридружена от тактичност, не е нищо повече от акт на простотия.

SisiStrange
03-10-2013, 10:34
Искреността, непридружена от тактичност, не е нищо повече от акт на простотия.
Абсолютно.

Освен това, ТЯ каза, че се харесва. От какъв зор той ще и пили на главата каква ТРЯБВА да бъде за него? При все, че той самия не спортува е тъпо да и обяснява на нея. А дори наистина да е пълна (няма откъде да знаем), пак не е това начина. Жените сме много крехки на тема килограми. Повечето ни тресат притеснения по въпроса дори да сме 45кг с мокри дрехи. Затова в началото дадох примера с пениса. Да и го тресне така е като тя да му каже: "Уф, там ли си? Нещо не те усещам."

Аз държа, ако нещо не ми е в ред да ми се каже и най-добре да е от близък човек. Но не и под тая форма.

Tsukuda_Hiroshi
03-10-2013, 14:15
Ако искам евентуалната ми приятелка да отслабне, никога няма дори да й го намекна! Като не ти харесва пЪлничка, не трЪгваш с нея, а с някоя анорексичка. А като е напЪлняла, след като сте трЪгнали, е - аз дали сЪм сЪщия, какЪвто сЪм бил в началото на врЪзката ни?
Ако имам проблем с килограмите й, ще й предложа да спортуваме заедно. Ще кажа нещо от сорта на "Много ми се тича, ама няма с кого"... Ей-такива работи, които биха я накарали да тича с мен или да кара колело...
Всичко останало звучи като "Дебела си. Не те харесвам"...

HollyGolightly
03-10-2013, 14:21
Някои от вас изобщо не знаете какво искате.
Човекът си е бил искрен - казал си е направо. Нали повечето за това парадирате и искате това. Той е такъв и си го е казал направо. Аз не бих се обидила, а даже се бих вслушвала в това, което ми е казал, особено ако сме заедно от дълго време. се пак той е човека, който ме вижда всякак и може да ми каже това, което аз съм сляпа да виждам.


Ако и беше казал, че иска да отиде с нея да спортува, кара колело, бяга, или да ходят заедно на фитнес, пак е достатъчно искрено и директно, но поне тогава показва някаква загриженост. Показва и, че би желал да и помогне, пък и да прекарат малко време заедно. Когато и го казва обаче по начина, по който той го е направил, показва само и единствено, че му пука за него самият. Не му дреме как точно тя ще се промени, просто е важно да го направи.

3oPuTy
03-10-2013, 16:54
:lol:
Еми то и ученето помага в други насоки не по-малко, така че аз като ще уча по еди колко си време на ден, задължително ще искам и партньорът ми да го прави. Няма по-естествено нещо просто.

Чудя се наистина ли си толкова глупава та не вдяна к'во пиша или правиш опити да изглеждаш интересна o.O
Искрено се надявам да е второто ...

justasmile
03-10-2013, 17:12
Би ми станало и на мен хипер тъпо и ще се зачудя, защо всъщност е с мен...

Dagichka
03-10-2013, 18:15
милата, била съм в подобна ситуация и знам колко е гадно.
това няма нищо общо със загриженоста на другия към теб, казано по този начин е чиста обида и начин да ти смачка самочувствието и всичко. като на мен моят ми метна подобен израз веднъж го контрирах с неговия корем, та млъкна. но просто отношението му беше много долно и подмолно, съответно не след дълго се разделихме. доволна съм от начина по който изглеждам, чувствам се добре в кожата си. датърпя уж 'най-милият' ми човек да ме кара да се чувствам по този начин? ми не.
ако нямате други проблеми във връзката, поговори с него и му кажи да си подбира думите, тъй като по този начин те наранява. ако не - да ходи да си търси някъде другаде торба с кокали.

Violenza
03-10-2013, 18:16
Чудя се наистина ли си толкова глупава та не вдяна к'во пиша или правиш опити да изглеждаш интересна o.O
Искрено се надявам да е второто ...
Като за тебеподобни индивиди - нека да е първото.

DENKAZ
03-10-2013, 18:46
Абе малко тъпо го е казал,но ако момчето спортува редовно е нормално да иска и приятелката му да го прави.Той може и да й е намеквал преди това - ние няма как да знаем.

Авторке,нормално е да се чувстваш кофти,но се замисли дали не си се запуснала прекалено много?Все пак ако приятеля ти държи на теб едва ли без основателна причина ще ти каже в прав текст,че имаш нужда от спорт :?

Съгласен съм по-скоро с това.

Автора да метне 1 снимка как изглежда и така ще разберем с право ли го е казало момчето.

Magnolia13
03-14-2013, 21:07
Това ми напомня на една история с една моя колежка. Идва въпросното момиче една събота, 2 часа преди дискотека и ми заявява: "Щяхме да ходим на бар, аз си хванах косата и сложих една спирала, а моя с цялата си наглост ме попита, нямало ли да ме е срам да се появя в този вид, нали уж ме обичаше естествена?". Без много,много да му мислим, решихме да му играем по свирката, заведох я вкъщи, гримирах я, направих и супер секси къдрици, сложи едни високи токчета, един червен корсет, който я правеше ужасно секси и едно червено шалче... цяла нощ не спряха да я събличат с поглед и да я свалят... мисля, че след тази нощ приятелят и' и спирала няма да и даде да сложи :D

soul1199
03-14-2013, 22:47
Кофти работа,но ти трябва да се харесваш,ако смяташ,че си добре недйей му обръща внимание.Ако ли не-тренирай.

never_back_down_
03-17-2013, 08:13
Това ми напомня на една история с една моя колежка. Идва въпросното момиче една събота, 2 часа преди дискотека и ми заявява: "Щяхме да ходим на бар, аз си хванах косата и сложих една спирала, а моя с цялата си наглост ме попита, нямало ли да ме е срам да се появя в този вид, нали уж ме обичаше естествена?". Без много,много да му мислим, решихме да му играем по свирката, заведох я вкъщи, гримирах я, направих и супер секси къдрици, сложи едни високи токчета, един червен корсет, който я правеше ужасно секси и едно червено шалче... цяла нощ не спряха да я събличат с поглед и да я свалят... мисля, че след тази нощ приятелят и' и спирала няма да и даде да сложи :D

Добър урок сте му дали... :D

sweetka_96
03-17-2013, 10:03
Тъпа изцепка и тъп отговор. В заключение: приятелят ти е тъп.

+1 ;дд

d.anny..
03-17-2013, 17:47
Аз пък не смятам, че е направил изцепка. А е бил искрен с нея и това единствено показва колко държи на нея, а това е наистина за оценяване. Все пак това си е мое мнение, де.


Точно така! За какво трябва да слага маски на миличко момченце и да овърта с лигави предложения.."миличко тва.. миличко онова.. " Да, разбирам, че ти е станало кофти и си се почувствала едва ли не като негодна стока, ама той ти го е казал за твое добро! Аз лично много бих се мотивирала, ако приятелят ми ми каже така, а не да ме лигави само и да не е директен и коректен с мен! ;)

freakydeakymonster
04-14-2013, 09:39
Я да се стяга твоя ..Това е адски грубо и явно като говори сам не се чува.Ако не те харесва такава,тогава какво прави с теб изобщо? Не всички можем да сме като Меган Фокс.

Wwwooow
04-14-2013, 10:14
Кажи на приятеля си:
Ако ти не изглеждаш такаhttp://3.bp.blogspot.com/-i_aKKHuxAR0/UA3U2rWzInI/AAAAAAAAAMk/rhkorrsyh5c/s640/fitness+man+3.jpg, не очаквй от мен да изглеждам така http://lolways.com/Portals/0/Images/Geblog/201210/2136_fitness-girls_41.jpg

Съгласна съм, както и с другия ти пост ! !