PDA

View Full Version : Грешка или не



~TrueLove~
03-10-2013, 06:53
Здравейте на всички :)
Преди 5 години се запознах с едно момче и от самото начало си допаднахме по характер. След време чата стана по-сериозен и след година някъде се влюбихме. Връзката ни се гради на доверието, защото сме от различни градове. Постепенно спряхме да излизаме по дискотеки, защото другия ревнуваше и естествено не излизахме със момчета/момичета. Започнахме постоянно да говориме по телефона. Решихме да се видиме след още 2 години чат. Когато се видяхме за първи път аз бях на 17 той на 20. Разхождахме се със часове, говорихме си и когато отидохме в тях се запознах със родителите му. В неговата стая започнахме да се целуваме, гушкахме се, поговорихме си за нас и доиде момента в който искаше да го направим.
Дано не съм ви отегчила със историята, но исках да разберете по-добре :Д
Въпроса ми е много ли избързах да го направиме, трябваше ли да изчакам още, при положение че сме гаджета без да сме се виждали и не сме си изневерявали... Дали не изглеждам като леко момиче ?

LadyInParis
03-10-2013, 06:58
След като го обичаш не виждам къде е проблемът. :)

Kalu
03-10-2013, 07:00
Според мен е трябвало да изчакаш още малко.

DarkTemplar
03-10-2013, 07:04
Мисля, че твоя човек трудно би издържал още 5 години без "консумация" на връзката ви. Бая протакване сте му ударили, време е да наваксате пропуснатото.

Ivaaaaa
03-10-2013, 07:57
^Абсолютно

~TrueLove~
03-10-2013, 08:08
Мерси за мненията, за сега имаме сериозни планове да живеем заедно. Последна година съм :)

Tsukuda_Hiroshi
03-10-2013, 08:33
Мисля, че твоя човек трудно би издържал още 5 години без "консумация" на връзката ви. Бая протакване сте му ударили, време е да наваксате пропуснатото.


НапЪлно сЪгласен!

Amore-Mio*
03-10-2013, 09:45
Щом си го пожелала - проблем не виждам.
И защо изобщо за такива неща се допитвате до нас. Решили сте да го направите - направили сте го. Дори и да е грешка, вече е свършено, нали?

marilyn
03-10-2013, 10:22
Аз първо не знам каква е тая връзка, която сте имали преди да сте се запознали... ако правилно съм разбрала де.

Но като цяло не мисля, че си избързала... имали сте ... натрупана страст и желание, нормално е. :)

DENKAZ
03-10-2013, 11:33
Какво избързване, направо сте закъснели.

skok
03-10-2013, 12:13
Ходили сте 5 години без да сте се виждали ??

anonymous908491
03-10-2013, 12:39
Избързала си, нормално се чака да ви посивеят косите.

~TrueLove~
03-11-2013, 05:24
Ходили сте 5 години без да сте се виждали ??


Ами към 3 години и тогава се видяхме :D
И за двамата секса не е на първо място и затова имаме връзка в която чувствата са наи-важни.
От 2 години се виждаме през 2-3 месеца за около седмица :)

DragonLady
03-11-2013, 09:54
Аз първо не знам каква е тая връзка, която сте имали преди да сте се запознали... ако правилно съм разбрала де.

Но като цяло не мисля, че си избързала... имали сте ... натрупана страст и желание, нормално е. :)
И аз съм на това мнение. Но се замисли дали тази връзка има шанс да бъде реална?

~TrueLove~
03-11-2013, 10:34
И аз съм на това мнение. Но се замисли дали тази връзка има шанс да бъде реална?


Да имаш право. Понякога съм си мислила дали си струва, доста е трудна връзката от разстояние. Минусите са, че не си винаги сигурен в другия, не можеш да го гушнеш когато искаш и имаш нужда от него и секса липсва.
Дори да се виждаме много рядко ние постоянно поддържаме връзка и разбирам, че всичко си заслужава. Като го видя за първи път от месеци, с неговата красива усмивка, гласат му преградките му и дългите разходки заедно, чувството е уникално.
Отклоних се от темата, но според мен след като изпитваме подобни чувства то със сигурност след време връзката ще бъде реална и пълноценна. :)

marilyn
03-11-2013, 10:37
Авторке, мисля си, че много си се вживяла и вярваш в нещо, което.. не е съвсем реално. Тая връзка.. някак.. не е връзка. Отначало сте ходили без да сте се виждали???Ама какви са тия отношения- скайп, телефон?? Това не може да е връзка. А сега като се виждате 5 пъти в годината... ?!?! Живееш в някаква заблуда. Според мен не е греша сексът, грешката ти е, че поддържаш такива отношения.

DragonLady
03-11-2013, 11:07
Авторке, мисля си, че много си се вживяла и вярваш в нещо, което.. не е съвсем реално. Тая връзка.. някак.. не е връзка. Отначало сте ходили без да сте се виждали???Ама какви са тия отношения- скайп, телефон?? Това не може да е връзка. А сега като се виждате 5 пъти в годината... ?!?! Живееш в някаква заблуда. Според мен не е греша сексът, грешката ти е, че поддържаш такива отношения.

Напълно подкрепям и това твое мнение.
Авторке, губиш си времето миличка. Имала съм връзка от разстояние продължила почти 2 години, много добре знам какви са и плюсовете ( ако изобщо могат да се нарекът така ) и минусите, които преобладават над плюсовете. Замисли се, няма ли да е по-добре да преживееш една тежка и трудна раздяла, но да си дадеш шанса за една нормална връзка с момче от твоя град, с което да си гушкате, целувате и да си правите секс, когато ви се прииска, вместо да се чудите как аджеба да пропътувате километри, да набавите финансови средстава и тн. за да идете при другият. Много по-лесно е, не те товари, не страдаш.
Ако няма възможност един от двама ви да иде да живее и работи/учи в града, където е другият, то тази връзка няма бъдеще. Само губене на време. Млади сте и двамата, живота е пред вас!

~TrueLove~
03-11-2013, 11:26
Ами то трудното мина 5 години чакахме да завърша, както казах 12 клас съм 3 месеца ми остават и ще се преместя в неговия град.
Ако нямаше надежда да сме заедно колкото и да ми беше трудно щях да сложа край на връзката :)
Благодаря за мненията.

N1ksun
03-11-2013, 11:48
Marilyn и Dragon lady вие пък какви сте да казвате коя връзка си заслужава и коя не ? На нея нали и харесва , тогава какъв е проблема ? Тва че нейната връзка , не влиза в вашата обща представа за връзка, нищо не значи !Как може да я съветвате да се раздели ?

DragonLady
03-11-2013, 11:55
N1ksun не се изказвай неподготвен!
Никой не я кара на сила да се разделя с приятелят си. Това, което се опитвам да и кажа, е да се замисли дали е щастлива от това положение, в което се намира. А щом ще се мести да учи при него, значи все пак има светлина в тунела, и край на мъките им, причинени от разстоянието, което ги дели в момента.
Авторке, пожелавам ти късмет, и дано те приемат да учиш в неговият град, за да сте си реално заедно :)

~TrueLove~
03-11-2013, 12:15
Мерси и аз много се надявам нещата да се получат :)

ShtrudeL
03-11-2013, 12:26
Много сте зле бе.
Какво я упреквате? Каквито си иска отношения ще поддържа, ако това я прави щастлива.
не било връзка, не било не знам си какво. Какви сте вие? Големите разбирачи с големия опит?
Ами ако един ден има деца от тоя човек? Тогава какво ще кажете? Мишки.

По темата: Не, не се чувствай 'лека'.

DarkTemplar
03-11-2013, 14:47
Баничката е яхнала метлата. 8-)

the sniper guy
03-11-2013, 16:36
А още 5 години до 2-ра среща и 3 до първия секс

baby_baby
03-12-2013, 12:22
Аз мисля че малко си избързала но щом толкова много го харесваш както казваш няма нищо лошо че сте го направили по-рано.