PDA

View Full Version : Не издържам повече! .. HELP



Hidayet
03-10-2013, 08:04
Хората, които живеят на горния етаж са непоносими! Децата им не спират от сутрин рано до вечер късно да подскачат и да тичат. Все едно горе се разиграва маратон. А стаята им е точно над моята. Всичко се чува. Къщата буквално се тресе. Улука им капе на нашата тераса - пред вратата ни е като Ниагарския водопад, защото не си го оправят. Държат външната врата отворена и на нас ни влиза студено и куп други неща. Но наистина ще е побъркам от този ужасен шум и тътен!
Какво да правя? Как и аз да отвърна след като живея на долния етаж? Help :( :(

.Wonder
03-10-2013, 08:09
Разговарял ли си с тях досега относно дискомфорта, когото ти създават?

strawberry88
03-10-2013, 08:12
Говори с тях.

Hidayet
03-10-2013, 08:16
Толкова съм се ядосала, че чакам да ги видя и да им кажа да се осъзнаят малко. Иначе всеки ден едва се държа да не отида да им звънна на вратата. Те знаят какъв дискомфорт създават и го правят нарочно. Жената особено е отвратителна. Пълна простачка.

Amore-Mio*
03-10-2013, 08:50
Разговор.

Полиция.

bloodyF
03-10-2013, 08:56
Разговор.

Полиция.

мхм
отиваш с нормален тон, молиш ги да са по-тихи, поне от 2 до 4 и след 10 вечерта (по закон само тогава имаш право)
ако не стане-112 и си решаваш проблема, но от посочените часове 14.00-16.00 + след 22.00
иначе не става по всяко време на деня..

Hidayet
03-10-2013, 10:03
Благодаря за съветите! :) То е нещо ужасно. Като започнат децата им да търчат отгоре нямате си представа какъв шум е. Къщата ще се срути. Нямам думи как може да съществуват такива хора ..
Баба казва да взема точилка и да удрям по тавана, ама по този начин няма да спечеля кой знае какво, освен целия да го направя в дупки. :D

sexa_na_kompleksa
03-10-2013, 12:03
Ако децата са малки, а аз оставам с такова впечатление, надали го правят нарочно. И май няма, какво да направиш. Може да го помолиш да бъдат тихи в часовете, определени със закон.

Hidayet
03-10-2013, 13:07
Ами не, не са толкова малки, просто са бесни. Сякаш нарочно не им правят забележка понеже не се обичаме особено.

xJ|anAk
03-10-2013, 13:54
Усилвай си "повечко" музичката напук на съседите отгоре (например: електронна музика) и няма да ти прави впечатление викове или подскачанията им.

sunny_girl868
03-12-2013, 20:06
Ами просто опитай да поговориш с тях .. ако сте в добри отношения може да е лесно но има и някои съседи дето от дума не разбират . .. ако пък чак толкова те тормозят и е късно вечетра или много рано сутринта извикай полиция :)

Djara
03-12-2013, 20:48
Разбирам те перфектно. Каквото и да ти кажа, просто ще откачиш. Като те прочетох си помислих, че си се населил в моя апартамент в Сф.
И да говориш нищо няма да промениш. Но може да отидеш, за да има кажеш и да ти олекне. Поне аз направих най-дивия селски скандал.:( И да, прав си, че осъзнават, но го правят напук и не им дреме хич.
Аз по цял ден гледах да не се прибирам, а в къщи само яко техно и басове. Колоните ги опираш до стената и вибрациите от баса ще им тресат горе стените. Това обезателно се прави като си легнат лапетиите и кретенските им родители. И никакво отказване, до откат.
За спането си вземи тапи за уши.
Съчувствам ти. Доброто възпитание би било най-лошия враг в конкретния случай. Трябва да си поне за малко изрод като тях.
У нас (нова кооперация) даже падаха чашите в секцията, а като дръннат топчетата върху ламината им и...зъбите щяха да ми окапят от уплах.
Успех и гледай да не си трупаш нервите, че ще гръмнеш рано или късно и най-лошото е, че не се знае накъде

xXxPETYAxXx
03-13-2013, 15:13
Абе хора, това са деца, не го правят нарочно, не вярвам да са на повече от 10 години.
Иначе поговори с тях, хем им спомени да си оправят улука.

Djara
03-13-2013, 21:18
Абе хора, това са деца, не го правят нарочно, не вярвам да са на повече от 10 години.
Иначе поговори с тях, хем им спомени да си оправят улука.

Aбе отстрани е лесно да си много философски над нещата. Децата си имат родители все пак, нали? Които си трайкат и си лющят ракиите със салатата, но не и да им обърнат внимание.
Виж...като се лишат и те от спокойствие и хубав сън...вече си е малко по-ачик ;)

Hidayet
03-14-2013, 07:38
Разбирам те перфектно. Каквото и да ти кажа, просто ще откачиш. Като те прочетох си помислих, че си се населил в моя апартамент в Сф.
И да говориш нищо няма да промениш. Но може да отидеш, за да има кажеш и да ти олекне. Поне аз направих най-дивия селски скандал.:( И да, прав си, че осъзнават, но го правят напук и не им дреме хич.
Аз по цял ден гледах да не се прибирам, а в къщи само яко техно и басове. Колоните ги опираш до стената и вибрациите от баса ще им тресат горе стените. Това обезателно се прави като си легнат лапетиите и кретенските им родители. И никакво отказване, до откат.
За спането си вземи тапи за уши.
Съчувствам ти. Доброто възпитание би било най-лошия враг в конкретния случай. Трябва да си поне за малко изрод като тях.
У нас (нова кооперация) даже падаха чашите в секцията, а като дръннат топчетата върху ламината им и...зъбите щяха да ми окапят от уплах.
Успех и гледай да не си трупаш нервите, че ще гръмнеш рано или късно и най-лошото е, че не се знае накъде

Радвам се, че някой ме разбира! Благодаря ти! И да, наистина е най-добре да им вдигна един скандал, защото поне ще ми олекне. Точната дума, която ги описва, е изроди. Буквално са изроди. Жената особено е пълна селянка.. Отвратителни хора са. Нямам думи! :(
Мерси за съветите :) :) :)

IvyLoo
03-17-2013, 16:31
Като почнат да бягат взимаш нещо дълго и почваш да блъскаш по тавана докато не се укротят. Аз поне така научих съседа над нас да прави секс по тихо.

Hidayet
03-17-2013, 18:03
Като почнат да бягат взимаш нещо дълго и почваш да блъскаш по тавана докато не се укротят. Аз поне така научих съседа над нас да прави секс по тихо.

И аз за това си мислех, но не ти ли остават дупки на тавана от блъскането? :D

gugenceto2
03-17-2013, 18:51
Човек съчувствам ти.... Ако разговорът не мине като хората издебваш кога утихват прилепяш колоните до стената усилваш на макс някой злобен бас. Да видим после кво ще стане. Трябва да си много упорито добиче с тея.... Ако не 112 обаче само в часове със закон - горе нали го написаха. Късмет !

Hidayet
03-17-2013, 18:58
Човек съчувствам ти.... Ако разговорът не мине като хората издебваш кога утихват прилепяш колоните до стената усилваш на макс някой злобен бас. Да видим после кво ще стане. Трябва да си много упорито добиче с тея.... Ако не 112 обаче само в часове със закон - горе нали го написаха. Късмет !

Това с колоните наистина е добра идея, но ако го направя няма да събудя тях а нашите :( .. Иначе благодаря :)

IvyLoo
03-17-2013, 19:03
И аз за това си мислех, но не ти ли остават дупки на тавана от блъскането? :D
Ами не са :D Аз с една точилка блъскам, че да не е остро. Друг вариант е по тръбите в банята, но ако са далеч от нея няма да чуят. Най-добре под краката им ,да се стреснат малко :D