PDA

View Full Version : Какво става?!



violette94
03-10-2013, 09:44
Здравейте.Знам, че има много такива теми за цикъла, но се притеснявам.По принцип трябваше да ми дойде около 28-ми февруари.Е, пропусна ми февруари месец, но вече сме 10 и все още не ми идваааа!По принцип винаги преди да ми дойде ме болят гърдите.Но изобщо не ме болят.Да, водя полов живот, но винаги го правя с презерватив и никога не давам да свършват в мен.Правих си 2 теста и двата са отрицателни.От промяна на времето ли се дължи това?Не знам...

Yen_is_bacK
03-10-2013, 11:16
Понеделник отиди и си пусни кръвни изледвания и напиши какво са показали, попринцип не трябва да се притесняваш, защото в много от случаите това е в следствие на психично състояние, стрес, емоционален срив, превъзбуденост.. може и ако си боледувала и си консумирала силни лекарства.. но като цяло не трябва да се безпокоиш че си бременна докато не излезе на яве, но при положение че го правиш с предпазни мерки :) е ясно качи иследванията тук да видим какво показват .. пък от там ще се види

violette94
03-10-2013, 11:28
Ами тази седмица бях болна и ми откриха синузит.Бях на антибиотици, но още преди това трябваше да ми дойде.По принцип цикълът ми е горе-долу редовен.Иначе миналата година ми правиха изследвания и имам повишени левкоцити. И дотам...

POLLINA
03-10-2013, 11:29
Антибиотиците са оказали влияние.
Отиди на гинеколог най-добре.

violette94
03-12-2013, 20:35
Ми тази седмица няма как да ида тъй като съм 12 клас и имам класни и изпитвания.. и напрежението в мен все повече и повече расте и се чудя да правя ли още един тест.. майка ми ако разбере ще ме убиее

maaarietta
03-14-2013, 15:53
Имаше някакви показания там, поради който понякога не излиза на теста за бременност, положително, въпреки, че е. Най-добре си направи кръвен тест с: Или изчакай още няколко месеца... ще забележиш ако си бременна с:

violette94
03-15-2013, 12:39
Ами вчера си правих отново тест 2 седмици след закъснението и пак ми показа отрицателен.Снощи отново адски много ме болеше главата даже ревах.Днес отидох до личния и той ме попита за цикъла дали е редовен, но аз му отвърнах, че ми закъснява с 2 седмици и той каза, че според него имам проблеми с хормоните и това да се отразява върху главата ми и каза да ида да си направя изследвания на хормоните.Каза нещо от типа на дисхормонен баланс

skok
03-15-2013, 15:59
Ми направи си.