PDA

View Full Version : Бръсненето и пъпките след това



xpawn
03-10-2013, 15:21
Винаги, когато си бръсна мустака или бакенбардите, ги бръсна без пяна, без нищо... и не ми излизат никакви пъпки след това, но като си бръсна пениса, ми излизат. Какво по-точно да използвам, за да не ми излизат?

ledenakrasota
03-10-2013, 15:47
Нокторезачка.

DENKAZ
03-10-2013, 15:59
Напръскай го с дезодорант като го избръснеш.

mlakniwe
03-10-2013, 16:01
Нокторезачка.

Аз тва ползвам вместо самобръсначка :)

ledenakrasota
03-10-2013, 16:08
Аз тва ползвам вместо самобръсначка :)

Правилно! :)

Auriss
03-10-2013, 16:21
Взимай от бръсначките за еднократна употреба по цял пакет и хвърляй след ползване. По левче на месец да ти излиза.
Малоумно е да го казвам, но и бельото всеки ден трябва да се сменя. Бръсни по посока на растежа, под душа, след като си се изкъпал. Ако не ползваш душ гел - започни. Какъвто и да е, стига да е хидратиращ. И най-важното - не натискай с бръсначката. Ако не реже с просто приплъзване, направо в кошчето.
Кремовете също са кофти вариант. Вземи си гел за бръснете. И той да е хидратиращ по възможност. Без менти и прочие глупости.

xpawn
03-12-2013, 16:40
Взимай от бръсначките за еднократна употреба по цял пакет и хвърляй след ползване. По левче на месец да ти излиза.
Малоумно е да го казвам, но и бельото всеки ден трябва да се сменя. Бръсни по посока на растежа, под душа, след като си се изкъпал. Ако не ползваш душ гел - започни. Какъвто и да е, стига да е хидратиращ. И най-важното - не натискай с бръсначката. Ако не реже с просто приплъзване, направо в кошчето.
Кремовете също са кофти вариант. Вземи си гел за бръснете. И той да е хидратиращ по възможност. Без менти и прочие глупости.

Благодаря за изчерпателния отговор.