PDA

View Full Version : Подарък за рожденния ден на гаджето ми



LadyInParis
03-10-2013, 18:35
Здравейте,имам проблем с избирането на подаръци за момчета ;д Искам да изненадам приятеля ми (16год.) с нещо различно,НО не знам с какво.. Не гледа мачове,не се интересува от мотори.Коли... не съвсем.Обича да тренира и да слуша музика,но..Не мога да го попитам нищо,защото ще разбере намека и ще започне да ме разубеждава да не му купувам нищо.Имам 1 месец в мъки да измисля нещо,но все още не ми се получава.
Моля за предложения :)
Благодаряя предварително

Amore-Mio*
03-10-2013, 20:33
Аз на моя му бях купила пръстен, защото ги обича и обожава да ги носи.
Иначе сядаш и мислиш кое може да му хареса. Дали в скоро време ти е казал, че иска да си вземе нещо, но няма възможност този месец и така нататък. Подпитвай го примерно, като кажеш, че твой съученик/познат/приятел/роднина те е поканил на рожден ден, обаче и на идея си нямаш какво да вземеш, и искаш мъжкото му мнение по въпроса. Така поне малко ще разбереш в каква насока да търсиш.

notjustteen
03-12-2013, 21:47
Мъжка козметика естествено! Ако му е набола брада ще е супер да му подариш най-нов модел самобръсначка Gillette (някакъв подаръчен комплект). И моята приятелка е така, винаги се чуди какво да ми подари, но аз никога нищо не съм си харесвал когато отидем по магазините, защото не ми трябват излишни глупости, но на козметиката бих се зарадвал или на нещо което тя самата е изработила поради факта, че си е дала зор да нарави нещо за мен, а не "мамо дай пари да купя подарък". Единствената глупост която бих си купил е USB котлон поради самият факт, че съществува такова нещо :D