PDA

View Full Version : Щяха да ме изнасилят!... ;хх



Dydy A.
03-10-2013, 20:13
Здравейте!От заглавието се подразбира за какво става въпрос!та...Онзи ден в петък (на 8ми) с приятелките ми обикаляхме даскалото и влязохме във физкултурния салон... там едни доооооооооста големи момчета играха баскетбол и ние ги попитахме дали може да играем с тях... те започнаха да ни говорят за секс и намекваха нещо(по принцип ги познаваме, но не сме близки) и по изведнъж единият ме попита дали искам да му направя свирка?! и аз: Втф???
Те не почакаха отговор и ни се нахвърлиха-започнаха да се събличат!ние крещяхме,но за съжаление нямаше кой да ние чуе тъй като салона е в отделна сграда от класните стаи..След малко аз започнах да удрям момчето ,умолявайки го да ме пусне! Двете ми приятелки също крещяха и по едно време видях ,че до мен има една гиричка и я взех и го ударих по гърба!това беше достатъчно да се отърва и после повиках учителката,но за приятелките ми беше късно!

Сега едната е бременна (на 14 години). много ми е кофти,че не можах да им помогна,а другата си е наред има само отпечатъци от насилие.Сега и двете не ми говорят .Момичето се чуди какво да прави като е бременна!!!
дайте някакъв съвет.ако направи аборт и трябва съгласие от родител,тъй като не е пълнолетна!ПОМОЩ!

fenkaaa
03-10-2013, 20:16
Стига бе,трол.

girlwithblueeyes
03-10-2013, 20:21
Офффф бе лигло ти знаеш ли ,че има момичета които наистина са преживели такова нещо това си е чиста подигравка с болката им . Ако си преживяла нещо подобно никога не би го разказвало по форуми!

HollyGolightly
03-10-2013, 20:26
Колко трябва да си загубена, за да си правиш шега с такива неща? Абсолютна малоумщина е това, вместо да отидеш, да направиш нещо градивно със жалкият си живот, ти се чудиш каква глупост да напишеш. Какво очакваш, тук да ахнем, колко си оригинална, или може би си мислиш, че тук е пълно с идиоти, които ще се вържат?

arsenalllbaby
03-10-2013, 20:46
То бива бива кретения, ама твоето е извън всякакви граници...

s40t4
03-10-2013, 22:22
Стига бе,трол.
+1

TrollFaace
03-10-2013, 22:29
http://assets.diylol.com/hfs/ad1/c2a/e57/resized/jesus-says-meme-generator-good-try-troll-come-again-soon-a1fbd0.jpg

Dydy A.
03-11-2013, 08:21
Офффф бе лигло ти знаеш ли ,че има момичета които наистина са преживели такова нещо това си е чиста подигравка с болката им . Ако си преживяла нещо подобно никога не би го разказвало по форуми!

Говоря сериозно!Незнаете колко е гадно!Ти да говориш за проблемите си ,а другите да си мислят ,че лъжеш или се подиграваш!Наистина ми трябва помощ!Приятелката ми е на ръба да умре!!Всеки ден плаче-звъни ми по телефона и започва да ми реве, умолявайки ме да и помогна!Но какво мога да направя???Много се притеснявам и за другото момиче ,защото и двете сега не идват на училище.Питат ме "Защо постъпи така" ??

kalpazanka
03-11-2013, 08:25
Мхм, изнасилена на 8-ми март и на 10-ти пускаш тема, че е и бременна за капак.
Да вземе да пусне едно тото, че като гледам, много й върви.

marilyn
03-11-2013, 08:35
Не е готино да си правиш шега с нещо толкова сериозно, има момичета, които наистина са го преживели и не знам как не те е срам и не ти е гадно да се ебаваш с нечия човешка болка.

sun_princess
03-11-2013, 10:27
Друго не можа ли да измислиш

JDeel
03-11-2013, 10:41
и един мармот завива шоколада в станиол

pifiella
03-11-2013, 10:47
Дано теб те изнасилят,боклук с боклуците!

Eskapel4o
03-11-2013, 11:38
Ако това е наистина вярно , родители ,полиция , съд ,затвор .

xoxi
03-11-2013, 11:55
Дано теб те изнасилят,боклук с боклуците!

Да се пожелават такива неща пък е още по-долно.

Amore-Mio*
03-11-2013, 11:57
Първо: Уж не ти говорят, обаче едната всеки ден ти звъни и да те умолява за помощ?
Второ: За два дена не си проличава бременността, и няма тест, който да отчете резултата на втория ден.
Трето: Седни и оползотвори това време, вместо да си правиш шеги с подобни сериозни неща. Има момичета и жени, на които им се е случило подобно нещо и това си е направо една жестока подигравка с тая им участ.

boklukaaa
03-11-2013, 12:07
TERORIST VIN!

kalpazanka
03-11-2013, 12:53
Айде стига гавра. Дано това е за урок на авторката.