PDA

View Full Version : проблем с пениса



boy12
03-11-2013, 12:41
Имам нужда от съвет. Проблема е нериозен и затова ще пололя без бъзици и подигравки. От няколко дни насам кожата на пениса ми, от вътрешната страна, мисля , че някъде се пада около пропуциума, някак се бели. Горните слоеве на кожата се белят и се разкриват долните. Нямам идея от какво се причинява. Мисля, че дехидратирана , но не знам. Нямам болки , сърбеж , парене или други подобни , уринирам си нормално. Само , че не мога да нося дънки или панталони, защото ми създават дискомфорт при ходене. Преди съм нямал подобни проблеми , но не знам от какво се причинява. Много съм притеснен и моля за някакъв съвет. Мисле да отида и на лекар , но не знам какъв точно и къде. Ако можете ми кажете и как са цените за преглед. И ако знаете някакви лекарства или кремове , които да ползвам ще съм ви благодарен.

the sniper guy
03-11-2013, 16:31
По принцип трябва да зададеш въпроса си в здравни проблеми и болести.
Иначе може да ти расте и за това но трябва да отидеш на лекар- уролог*
*не съм сигурен.
На колко си?

skok
03-11-2013, 18:10
По принцип трябва да зададеш въпроса си в здравни проблеми и болести. То там понеже е пълно с доктори... Тоя раздел трябва да се премахне от тоя форум щото няма логика някви деца на по 15 години да дават сериозни здравословни съвети.. То не че и от секс някой толко разбира ма поне е по-забавно

Fisherman
03-11-2013, 18:37
Така ли господин всезнайко? Ами ако освен децата там се завъртат и специалисти?

boy12
03-11-2013, 19:06
Не сме тук , за да се караме за глупости. Целта е да си помагаме , а не да си пречим. Нарочно публикувах темата тук , защото е най - посещаваният раздел от форума.

baby_baby
03-12-2013, 14:03
и тая тема не е за тук