PDA

View Full Version : Искам да пусна тема,



ShtrudeL
03-11-2013, 14:01
на която ще се подиграете, която не е в 'точния раздел' и която ще забравя, но искам да се изпиша.

/написах 39753036 реда текст и го изтрих.

Delvecchio
03-11-2013, 14:05
И аз искам да мога да пия от сутринта като теб,ама ми е гадно :D

ShtrudeL
03-11-2013, 14:06
Аз не пия.

ShtrudeL
03-11-2013, 14:14
Имам чувството, че отношенията ми с хората куцат. Или по-скоро са си чудесни някои, но в повечето случаи се чувствам като.. 'отстъпващата страна'.. тази която ще се съгласи с нещо, дори да не й харесва, само и само да не разочарова/наранява никой.. и от това ми е тъжно.. защото не съм човек, който ще се съпротивлява и ще спори.. не обичам така..

+ това имам чувството, че ще ми дойдат гостите от юга и ще скапят всичко.

ShtrudeL
03-11-2013, 14:15
Искам да обичам винаги.

Delvecchio
03-11-2013, 14:19
Аз искам анархия и Дунав шампион!

ShtrudeL
03-11-2013, 14:32
http://data.whicdn.com/images/53450836/319a1b59f5bbd86aeb177bad3245d3863f929c06_1_large.j pg

http://data.whicdn.com/images/53394633/l-Smoochies_large.jpg

ShtrudeL
03-11-2013, 14:40
http://data.whicdn.com/images/49265163/tumblr_mgoa98Q6L11qjci8jo1_500_large.png

ShtrudeL
03-11-2013, 14:46
http://data.whicdn.com/images/46486508/tumblr_mf82u2XDQ81r7vfy0o1_500_large.jpg

http://data.whicdn.com/images/18456666/tumblr_lud4vxgKAa1r5zvl5o1_500_large.png

vankovvv
03-11-2013, 15:34
http://www.youtube.com/watch?v=gyvyJ6SGhp4
сад.

Ivaaaaa
03-11-2013, 16:11
Щруди от известно време се каня да те питам нещо. Знам може да е странооо, ноо. Та, интересно ми е родителите ти какви хора са, с какво се занимават, в каква семейна среда си израснала, смяташ ли, че са те възпитали добре, какви са най-важните уроци, които си научила от тях, по-строги или по-мекушави са, имаш ли братя, сестри? Ако не искаш не ми отговаряй ;]

ShtrudeL
03-11-2013, 16:36
Щруди от известно време се каня да те питам нещо. Знам може да е странооо, ноо. Та, интересно ми е родителите ти какви хора са, с какво се занимават, в каква семейна среда си израснала, смяташ ли, че са те възпитали добре, какви са най-важните уроци, които си научила от тях, по-строги или по-мекушави са, имаш ли братя, сестри? Ако не искаш не ми отговаряй ;]

лол, ако щеш ми вярвай, точно за това писах и го изтрих.. :>
Краткото, което мога да пусна без да се разрева:

-Мама е консервичка. От онеЗ дето трябва да пипнат и видят, за да повярват. Ама е много добра, силна и прекрасна. Преди време се бях запознала с едно момче, което страда от една гадна болест (на нервна основа) и веднъж било дошло до вкъщи да ми подари някаква икона (мен ме е нямало), а майка ми веднага го отпратила, защото го мислила за наркоман. Та тя е от хората, които съдят хората по корицата, от хората, които не обичат циганчетата, от хората, които като че ли мислят първо лошото.. и така.. но наистина е добра, прекалено грижовна и така..

-Тати беше най-най-най-НАЙ-прекрасния татко на планетата. Винаги беше усмихнат, със страшно чувство за хумор, ааааадски грижовен, готов да защити винаги близките си, способен да се сприятели и нагоди с всеки и общо взето всички около него му се радваха, защото беше слън-це. А аз честно казано изпитвах някакво леко страхопочитание и не помня да сме си играли като деца.. Даже не се гушкахме, но толкова много усещах, че ме обича. Веднъж се беше прибрал вкъщи, след като отсъства за около седмица и помня все едно беше вчера как се затичах (аз, метър човече) и му се хвърлих на врата.. Беше най-най-готиния татко и ми разрешаваше всичко, което мама ми забраняваше. Това ми липсва най-много, не че не съм на 21 в момента и мога да си правя всичко без да питам, но мама винаги е против нещо си, а ми липсва именно подкрепа.
С него сме обикаляли суууууупер много по разни горички и местенца, брала съм цветя, гъби, ходехме за риба, засаждахме дръвчета и всичко това се е случвало когато съм била.. под 10 годишна и го помня наистина все едно е било вчера. А когато започнах да се оформям като човече и си заформях хобита, винаги ми обръщаше внимание и се интересуваше от това, от което и аз и ме насърчаваше да продължавам да се развивам, искаше да ходя по някакви конкурси веднъж, понеже бях нарисувала една много готина къща, искаше да ме прави архитект по едно време :д.. Помня и как ми показваше папки с хербарии и ми беше толкова интересно, понеже е завършил в лесотехническия и вкъщи беше пълно с такива.. А много ясен спомен ми е как бях заспала сгушена в него в колата, докато се връщахме от някъде.. даже помня и улицата, на която се събудих. Една вечер пък преди да заспя седна на леглото ми и ме попита къде искам да ме заведе.. и аз казах 'в зоологическа градина'.. и той ми се изсмя и каза, че ще отидем на всякъде..
/Много мога да пиша, но не искам повече..

Колкото до възпитанието.. 'наследила' съм малко затвореността и консервативността на мама, но е мнооооого дълбоко засадено в мен и всячески се опитвам да го изкореня и знам, че съм способна и мога. Дори не се имам за такава, просто.. да кажем, че 'спирачките', които притежавам, са ми от нея.. :3 Защото винаги когато се спирам/ограничавам за някакви неща, знам че са глупави и не бива, ама.. ще го оправя!
А от баща ми.. той е единствения човек, по който се и ще се водя в живота.

Имам брат, с който не си говорим, защото нямаме какво да си кажем, иначе е готин.

RagioL
03-11-2013, 16:48
Кефят ли те треволяка и вълшебните гъби?

ShtrudeL
03-11-2013, 16:50
Кефят ли те треволяка и вълшебните гъби?

много, а теб?

Ivaaaaa
03-11-2013, 16:50
Благодаря ;], беше ми интересно да ми разкажеш, защото смятам, че си интересна, а всички знаем, че сме това, което сме до голяма степен е благодарение на родителите ни. В много отношения приличаш на мен, доста често ти засичам постовете и сега, като ми разказа за родителите си, намирам още повече прилики. Ако щеш ми вярвай нашите са почти същите. И аз имам брат, с който не си говорим почти, тук също си приличаме.

RagioL
03-11-2013, 16:55
много, а теб?
Страшно много!

TrollFaace
03-11-2013, 17:03
Страшно много!

Ето защо си странен понякога :D:D

RagioL
03-11-2013, 18:13
Да, а и с чичо Коко се разбираме страхотно.

nqmaznacheniee
03-11-2013, 20:09
И аз като вас да спомена, че имам сестра с която почти не сме си говорили, щото е нямало кво да си кажем, а сега като не се виждаме дори не ми и липсва. Въпреки това си я обичам, много ми е странно това 8-)

ranieri
03-11-2013, 20:15
картофи има ли