PDA

View Full Version : Как да започна някакъв разговор/чат?



ivo333
03-11-2013, 14:41
Здравейте!
Имам един проблем, аз съм момче 16 и все още не съм имал гадже (защо няма да споменавам). Та сега ме е харесало едно момиче, аз нея също и до сега не сме си говорили. И понеже нямам никакъв опит искам да ви попитам как точно да завържа някакъв разговор? Ако почнем да си чатим какво да и пиша въобще?

Едит:
Просто не знам как да се запозная с едно момиче :(

Ivaaaaa
03-11-2013, 14:54
Здравей, как си, какво правиш? Намери няква тема то отсамо себе се става. Примерно препоръчай ми някакъв филм. Ддз има много начини.

Amore-Mio*
03-11-2013, 15:22
"Здравей!
Аз съм еди-кой си, приятно ми е", като през това време си подаваш ръката. Но ако решиш да започнеш с писане - можеш да започнеш по същия начин или просто да напишеш едно "Здравей, как си" и пак да се представиш.

HollyGolightly
03-11-2013, 20:49
Както казаха преди мен , започни със "Здравей", след това просто си пишете за неща, които са ти интересни, опитай се да разбереш какво харесва тя, от какво се интересува. Все ще попаднете на някакъв общ интерес и тогава разговора сам ще си потръгне.

Struv
03-12-2013, 07:37
Братле , ако си сигурен ,че тя те харесва темата сама ще с дойде с чата.Просто пиши първи , не чакай тя да ти пише (момичетата рядко го правят).Отпусни се , пусни си някаква музичка и й напиши просто едно "Здравей".

minchorna
03-12-2013, 09:02
...Отпусни се , пусни си някаква музичка и й напиши просто едно "Здравей"...

Да си сипе и една голямо джони ^_^

Struv
03-12-2013, 09:52
Да си сипе и една голямо джони ^_^

И това е добра идея! :P

d.anny..
03-12-2013, 17:38
Звучи ми все едно трябва да следваш някакъв сценарии.. всичко, което ще й пишеш ще ти дойде на момента, но ако чак толкова се чудиш.. музика,филми,любими неща,книги... Едно момиче винаги ще се впечатли, ако й задаваш разни въпроси, защото по този начин вижда, че се интересуваш от нея. Опознавайте се и не само във виртуалното пространство, няма нищо страшно да излизате.. така опознаването е още-по сладко.. ииии момичетата не ядат хора, дай малко RELAX :D

Magician
03-12-2013, 17:51
Дръж се с нея все едно се познавате от много време, все едно ти е приятел и така... не го мисли изобщо, можеш да я заговориш с най-дребната и обикновена тема, като това дали е за Барса или Милан примерно, важното е какво се случва с погледите. Гледай я в очите.

Ospi
03-12-2013, 17:58
Аз как почвам с някои, дето ми са в приятелите: Пиша "Ей мискинин такъв, аре утре в 3 часа :D". 1-2 минути след като попишат объркани им казвам "Опа, грешен чат :D" и завързвам разговор, как е кво е това онова. Бях чел един начин ако не се познавате например: Здрасти, днеска е най-хубавия ден в живота ти! И като пита защо, казваш нещо от сорта на "Защото срещна мен, аз съм Петкан, приятно ми е". Или каквото и да е. Измисли нещо, знам ли, но това цялото трябва и да пасва на начина, по който пишеш. Искам да кажа, да не личи, че е заучена реплика. Затова импровизирай. Просто иска увереност. И никакво мазнене, изразявай си мнението по даден предмет, дори и да не съвпада с нейното, недей почва с комплименти колко е красива и това онова. И още по-важно, да не и се обясниш в любов само! Шансовете са да те зае*ат.

Tsukuda_Hiroshi
03-12-2013, 18:05
"Hi! asl, pls"...Майтап бе! :D Така правеха по мое време... "Здравей" вЪрши чудесна работа. Останалото е лесно!

little-monster-girl
03-12-2013, 18:16
Ами кажи "здравей.Казвам се...От къде си(ако не знаеш)? Как си?.." и така нататък.Опознай я.Питай я за интересите и.Примерно каква музика харесва или кой и е любимия филм.Кажи и нещо за себе си и потъърси общи интереси.И ако намериш по-интересно момиче,което харесваш - НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ ОТ НЕЯ!! На другия ден пак и пиши и се интересувай как е минал деня и.