PDA

View Full Version : Приятели



Ksady
03-11-2013, 16:33
Така ... историята е следната момиче 8 клас ново училище,нови приятели и ето че и нова любов. Всичко започна един ден когато аз забелязах приятеля му и реших аз и приятелките ми да се бъзикаме с приятеля му. Те ни забелязаха, смяха ни се на шегите,а вечерта въпросното момче ме добави в приятели. Започнахме да си пишем сякаш сме приятели от години и имаме толкова общи теми. Той ми каза, че не се срещат често момичета като мен. И така започнахме да се шегуваме,а на другия ден аз го заговорих,естествено той си измрънка нещо под носа и аз се почувствах сякаш той не иска да говори с мен , (той е 9-ти клас) почти всяка вечер си пишехме. Една вечер каза,че ми е сърдит,че не съм му писала въпреки,че съм на линия ....не знам с течение на времето започнах да го харесвам... супер забавно беше да си пиша с него, но когато го виждах в училище просто забивах и нямах никакви признаци на живот. Бях като статуя, с една каменна физиономия, а от вътре умирах. Един ден видях как стоеше пред стаята ми с един приятел и чакаше нещо, след това ме видя и просто се усмихна и тръгнаха. Имах чувството,че ме харесва, но ме беше прекалено срам да си говорим.
Един ден обаче се скарахме заради приятелките ми. На другия ден той ми се извини, но от тогава нещата не са същите. Той ми беше казал,че винаги мога да му имам доверие,но не мисля, че вече мога да му се доверя сега нито си пишем нито си говорим и така сме от 5 месеца. Аз не знам коя съм ....не знам дали повече ме боли от факта,че бях влюбена или от факта,че загубих приятел. Той ходеше с едни момичета от осми клас и на всичко от горе качи снимка как целува най-добрата си приятелка по бузата. Не мога да ви опиша колко много ме дразнеше тази снимка!! Всеки ден мисля за него,а дори не знам какво искам вече....толкова болеше,че сега не знам какво искам да сме приятели гаджета или каквото и да било. Не знам дали искам да го видя дори .... А сега като се виждаме и той не е с приятели ми казва нещо или прави знаци или някакви жалки движения от които ме избива на смях.....Не знам, но ме е страх да му пиша пак. Какво да правя??

Amore-Mio*
03-11-2013, 18:31
Направи нещо по въпроса със сдобряването.
Пиши му.

HollyGolightly
03-11-2013, 20:43
Защо те е страх да му пишеш? Нищо не ти пречи да пробваш, поне ако не отговори, ще знаеш, че няма смисъл да си губиш повече времето в мисли какво би станало. Иначе сега може и двамата да си мислите едно и също, но никой да не иска да предприеме първата крачка и да изпуснете шанса си да бъдете поне приятели, ако не нещо повече.

d.anny..
03-12-2013, 20:22
Стига с тези страхове.. "страх ме..страх ме.. страх ме е.." бля бля бля.. Прекалено много мислиш преди да действаш, това не помага.. бъди спонтанна и се изясни с него, не оставяй нещата да останат така. Събери смелост и му пиши, но е желателно в този чат просто да се уговорите да излезете и му кажи всичко в очите.. знам, че това е много сериозна крачка за теб, но повярвай ми, много по-добрият вариант е. Успех ! :)