PDA

View Full Version : Какво да правя?



Hazard17
03-11-2013, 18:29
Здравейте на всички съфорумници! Аз съм момче и съм на 17 години. Със едно момиче лятото се обичахме много и на море бяхме, но после каза че не и се занимавало с момчета заради училище. Мина се доста време и аз не съм спрял да мисля за нея и някой път си пиша с нея и тя ми пише ама не е като преди. Не знам как да я впечатля да и кажа че я харесвам отново дали тя ме харесва пак, или да и кажа да излезем и там да и кажа. Затова създадох темата да помогнете защото не спирам да мисля за нея - да кажете какво да направя. :)
(Малко съм срамежлив!)

minzz
03-11-2013, 18:50
Излезте и поговорете. Пъти по-добре е отколкото да си губите времето пишейки си. Също така ще можеш да и покажеш, че наистина не ти е безразлична. Пренебрегни срама си и бъди по-уверен, момичетата харесват такива момчета.

monika551
03-11-2013, 19:09
Бъди по-уверен,но не и прекалено.излесте и пари комплименти,но се пак не прекаявай,защото и прекаленото внимание е задушаващо.Покажи и,че искаш да си с нея,като си по-самоуверен

HollyGolightly
03-11-2013, 21:46
Всъшност не е нужно да излезнете и веднага да и разкриваш чувствата си. Просто я покани на кафе 1-2-3 пъти и когато се почувстваш по-спокоен и ако все още имаш такива симпатии към нея и кажи.

d.anny..
03-12-2013, 19:05
Какво ще рече.. "обичахме се много".. едва ли е било любов, любовта не се изпитва за едно лято.. било е влюбване, влечение, симпатия, но не и любов, но както и да е. Така.. явно момичето е сериозно и се отнася отговорно към себе си и задълженията си. Тя също иска да сте заедно, сигурна съм, но просто се страхува от това, че няма да се справи със всичкото това.. докажи й че няма да й пречиш, че дори ще й помагаш, но разбира се няма да забравяш и за своето собствено образование. Покажи й, че си амбициозен, споделяйте разни идеи..заедно, помагайте си по проекти примерно или учете заедно.. Съчетайте полезното с приятното и се борете заедно. Виждам, че си хлътнал, щом не можеш да я извадиш от мислите си, така че стискам палци.. опитай се да поговориш с нея, вижте се.. където е имало искра, няма как да не пламне нещо отново! :)

Tsukuda_Hiroshi
03-12-2013, 19:17
Забрави я! Щом те е заебала с лека рЪка, значи не дЪржи на теб. "не и се занимава с момчета заради училище" - що за простотия! Всичките тия, дето си хващат гаджета в даскалото какво - да не повтарят? Просто ти е била дузпата истимаро. Преживей я вЪзможно най-бЪрзо!

Amore-Mio*
03-12-2013, 19:58
Струва ми се, че просто си е губела времето с теб, но нищо повече. Няма как да искаш да си с даден човек, да го харесваш и в един момент да кажеш: "не ми се занимава с момчета". Глупаво е просто!

LadyDi
03-13-2013, 07:53
Бил си summer fling, тъй да се каже :)
Преживей я.

FreeExtazy
03-13-2013, 10:41
кажи ѝ, че ти е 25 сантиметра

Chacho
03-13-2013, 10:49
Май не те иска. Ако искаше, щеше да ти звънне. Колко тинейджъри зарязват връзка заради даскало? Не й давай да те мотае.

s40t4
03-13-2013, 12:14
Можеби просто си е губила времето с теб.....