PDA

View Full Version : Street fitness



dem0to
03-11-2013, 20:00
Искам да попитам трябва ли да взимам някакви хранителни добавки ако ходя на лостове?И въобще на каква възраст е добре да се взимат хранителни добавки?

firstdiesel
03-11-2013, 20:25
тея добавки са за напреднали атлети, а един лостаджия колкото и да напредне никога няма да стане напреднал атлет

поне аз така мисля

Mladenoff
03-11-2013, 20:44
е от кога лостаджиите са каквито и да било атлети :D

само си губите времето с тия лостове...

ranieri
03-11-2013, 21:15
е от кога лостаджиите са каквито и да било атлети :D

само си губите времето с тия лостове...

Кво ще рече губене на време, ако някой просто иска да отиде и да се изпоти и да потренира ,какъв е проблема да ходи на лостове? Кое време си губи?

firstdiesel
03-11-2013, 23:02
Кво ще рече губене на време, ако някой просто иска да отиде и да се изпоти и да потренира ,какъв е проблема да ходи на лостове? Кое време си губи?

по същата логика защо не отиде да цепи дърва или да копа в градината ?

ranieri
03-11-2013, 23:12
Аз не говоря за конкретния случай а за по принцип , че пича мисли ,че който не ходи на зала нищо не прави .А с тези твои примери нищо не каза, празен пост все едно.

jumpers
03-11-2013, 23:38
Зависи от гена ти. Аз съм мезоморф и качвам ужасно лесно и бързо чиста мускулна маса и я качих само с лостове, във фитнеса благодарение само на лостовете си праскам 120 лежанка 3 серии по 6 без да пия никви добавки, химии и квот да е. Да не ти разправям изродите във фитнеса дет ми плюят street fitness-a колко тъпо ме гледат още повече като им кажа, че съм на 17 ;) . А по темата ще кажа, че никакви добавки не ти трябват, 100% диета и 100% тренировка като съчетаваш много добре храните. За азотни буустъри и разни енергетици изчакай 17тата, за протеини и аминокиселини можеш и след средата на 15 да почнеш да ги пиеш :)

MilanBG
03-12-2013, 00:34
Хранителните добавки не са задължителни, може само със обикновена храна да получиш добри резултати. Протеин, креатин, аминокиселини, сла, можеш да ги взимаш на 14-15 години. За добавките който имат стимуланти е добре да се почака до 16-17 въпреки, че ако се вземат както е посочено няма да ти навредят.

firstdiesel
03-12-2013, 00:38
Зависи от гена ти. Аз съм мезоморф и качвам ужасно лесно и бързо чиста мускулна маса и я качих само с лостове, във фитнеса благодарение само на лостовете си праскам 120 лежанка 3 серии по 6 без да пия никви добавки, химии и квот да е. Да не ти разправям изродите във фитнеса дет ми плюят street fitness-a колко тъпо ме гледат още повече като им кажа, че съм на 17 ;) . А по темата ще кажа, че никакви добавки не ти трябват, 100% диета и 100% тренировка като съчетаваш много добре храните. За азотни буустъри и разни енергетици изчакай 17тата, за протеини и аминокиселини можеш и след средата на 15 да почнеш да ги пиеш :)

не се залъгвай ти си щял да ги качиш тея кила и да си си седял у вас на дивана ...

ама така някой да дойде дето не е виждал щанга през живота си да бута 120 от лег за серии звучи малко нереално, провери цифрите

Mladenoff
03-12-2013, 12:50
80 кг по-реално ми се струват, да не си сънувал, бе ?

zeleniq_domat
03-12-2013, 16:49
по същата логика защо не отиде да цепи дърва или да копа в градината ?

Селските работници по принцип са доста здрави, особено дървосекачите. :D

klimatronik
03-15-2013, 13:04
Propilqvate si jivota i budeshteto s tiq lostove i fitness

maistorluk
03-15-2013, 17:24
Propilqvate si jivota i budeshteto s tiq lostove i fitness

Ей го трола. На всяка манджа мерудия. Забавен си пич, направих плочки направо... -.-

Lorosh
03-15-2013, 17:36
Толкова са ми смешни да гледам как висят като маймуни по лостовете и ми казват, че или си като тях, или си наркоман.

klimatronik
03-15-2013, 19:44
da hodqt nqma losho no v ramkite na normalnoto - ne trqbva da se pristrastqvash i da se ostavqsh na taka narechenata maniq da trenirash i da mislish samo za tova - shtoto idva vreme kogato shte si bluskash glavata zashto ne si se razvival umstveno

AddicteD!
03-24-2013, 00:24
Не ти препоръчвам :) По добре не зимаи вобще ще сажеяваш :)

notlike
03-24-2013, 11:12
Хубаво е да тренираш на лостове, помага за силата. Във фитнеса тренираш, за да изваеш тялото, а над учебника тренираш, за да не ти се налага да прилагаш доброзорно наученото във фитнеса и лостовете, защото тогава ще ти се ебава майката. Пример: хамалите.