PDA

View Full Version : Пас или атака



boiron321
03-11-2013, 19:07
Преди 5-6 месеца се запознах с едно момиче.С течение на времето открих, че имаме бая общи теми.И когато се видим лафим, а чат-пат и по фейсбук си пишем като не е само аз да пиша примерно.Въпросът ми е :дали не съм попаднал в приятелската зона или все още има надежда.И съответно как да я поканя точно на среща.Колкото се може по-скоро или известно време само да продължим да си лафим.
И още няколко въпроса: на първа среща добре ли е да пробвам да я целуна или да не бързам толкова.
И ако продължим да си пишем колко често да си пишем в близките дни:примерно всеки ден през 2, веднъж седмично.

paradosou
03-11-2013, 20:07
Въпросът ми е :дали не съм попаднал в приятелската зона или все още има надежда.
И двете са възможни. Дано ви потръгне де.

И съответно как да я поканя точно на среща.
'В *име на някакво кафе* правят хубаво фрапе, да идем утре?', 'Ще ми се да ти пробвам дартс уменията, какво ще кажеш?' /уточняваш време и място обаче;; не значи да не се съобразиш с нея, нищо подобно, но нека личи, че не ти липсват идеи/.Примерно. Ако имаш намерение да си търсиш някакви нови неща, можеш да я викнеш за консултант :д, може да се помотаете просто...

И ако продължим да си пишем колко често да си пишем в близките дни:примерно всеки ден през 2, веднъж седмично.
Не си прави графици. Пиши й когато ти се прииска, ама се постарай да се разграничиш от лепките. И целувките ги остави за по-късно. :)

minoret
03-12-2013, 04:30
Най-добре пробвай, пък каквото стане. :)

Cloud9
03-12-2013, 14:03
Стига с тази приятелска зона. До преди МТВ да го измислят това се наричаше срам да поканиш момиче на среща. Атакувай, приятелю!

Chacho
03-12-2013, 14:42
Тц, пич. Къде блея тия 5-6 месеца? Ако е имала някви трепети, отдавна да са я разминали.

boiron432
03-12-2013, 15:38
Тц, пич. Къде блея тия 5-6 месеца? Ако е имала някви трепети, отдавна да са я разминали.
минали-заминали тия месеци.Имаш ли някаква идея и съвети, а не просто да пишеш това.
Реално от месец-два повечко пишем, иначе преди това само чат-пат говорехме за кратко като се видим.
p.s. да еба форума, не праща мейл.

Chacho
03-12-2013, 15:45
Кво да те съветвам, да си губиш времето ли? На мен ми е ясна развръзката. На теб или не ти е, или не искаш да я приемеш. Най-лесно ми е да те излъжа, че имаш огромни шансове и че като й подариш розичка ще се ожени за теб, друг вариант не виждам. Освен ако не страда от липса на мъжко внимание и последните 5 месеца не се е чешала долу. Но момичетата с тия проблеми обикновено нямат предни зъби или нещо подобно.

boiron432
03-12-2013, 15:52
И за друг път какво да правя? Още от първия ден да каня ли?

Chacho
03-12-2013, 16:04
По-нагоре има тема "Как да се харесаме на момиче". Водиш нещата към среща и накрая каниш. Самият факт, че не е приритала да я изведеш (да ти е натякнала хиляда пъти, да се е депресирала още толкова и пр.) говори, че не е хлътнала. Грабни й интереса, изведи я някъде, създай емоционална обстановка и приключвай подобаващо.

boiron432
03-12-2013, 16:50
По-нагоре има тема "Как да се харесаме на момиче". Водиш нещата към среща и накрая каниш. Самият факт, че не е приритала да я изведеш (да ти е натякнала хиляда пъти, да се е депресирала още толкова и пр.) говори, че не е хлътнала. Грабни й интереса, изведи я някъде, създай емоционална обстановка и приключвай подобаващо.
Е тая що да не може да хлътне по мен?

Tsukuda_Hiroshi
03-12-2013, 18:20
Абе я кани, пЪк каквото стане. Като се видите кажи й какво мислиш по вЪпроса, ама наистина недей се нАда на нещо, защото си чакал доста време. Може и да й станеш симпатичен, ама няма 100% шанс да ти се хвЪрли в краката. И не, не я целувай на пЪрва среща освен, ако не си платил, за да си с нея.

Magnolia13
03-14-2013, 15:57
Смело напред! Не чакай, а рискувай. Целуни я ако ти идва отвътре, нека е красиво и да го запомни :)