PDA

View Full Version : Как да му пиша ?



Rias Gremory
03-11-2013, 23:24
Здравейте !
Има едно момче , което наистина ми допада . Запознах се с него по facebook , той живее извън България . Не го познавам на живо , моля ви не си мислете лоши неща от сорта "Тая се влюбва , без да познава човека на живо !" , с него си пишем всеки ден , познаваме се от януари месец . Той ми прати поканата , а аз приех . Всички момичета , негови приятелки по фейс си падат по него , готин е . Най-голямото нещо , което ни свързва е аниме . След , като се опознахме , той започна да ми пише неща от сорта (пишем си на английски или японски) -hugs u- , -kisses u- , love u и такива . Това стана този месец , март . Преди да получа тези съобщения , той беше обвързан с някоя друга , тогава нямах чувства към него , но без причина се натъжих и започнах да ревнувам ;( Той се раздели с нея . Той започна връзка с нея на 18 януари и към края на месеца се раздели . Той започна да ме отбелязва в снимки на аниме , в които двама души от въпросното аниме се прегръщат , целуват и такива . Беше ми неудобно . Но после започнах да се сближавам с него . Един ден ми писа , че ме обича и аз му отвърнах . Нещо се обърка и от "обвързан" премина в необвързан" . В това му състояние видях , коментарите на момичетата : ":@ stupid bitch ! plays with sasuke !" и такива , но той започна да отрича . На следващия ден , очаквах да ми се сърди , защото за първи път беше разигран от момиче , защото по принцип момичетата са негова бройка , но този път той беше моя . Но той даже ми писа първи и започна с -hugs u- . Така пак ми каза , че ме обича и така няколко дена подред започнахме да си пишем . Обаче май пак съм объркала нещо , той ми викаше sweerheart , но публикува това sasuke + no heart = dead , аз съм сърцето . После публикува wat is love ? . На следващия ден едно момиче публикува в профила му , че го обича . И той отвърна . Целият ми свят се преобърна ! На следващия ден обаче , той я заряза . Пак продължаваме да си пишем , но аз искам да му призная , че го обичам , но ако объркам нещо , той няма да ми пише никога повече ! Той е сложна личност . . .

xJ|anAk
03-12-2013, 02:28
Надявам се да не е водолей :) А защо не го подпиташ примерно дали в момента не харесва примерно някое момиче , след като вече си няма приятелка. И друго нещо има това любов на разстояние , не че не е възможно но е дота трудничко, кога ще се виждате и т.н. Ако ти му ходиш на гости или той си доде за лятото пак е един + за теб . Но всичко е много относително за сега , подпитай го , поовърти го малко и виж кво ще ти каже. Надявам се да съм помогнал )

Amore-Mio*
03-12-2013, 11:19
Простотии само.
Стига сте стояли пред компютрите, ами се виждате навън, на живо и на четири очи. Ако имате чувства - нека си проличат. Зад монитора всеки може да твърди, че има чувства и че е смел.

marilyn
03-12-2013, 11:25
Миличка, излез от фейсбук и от аниметата, навънка има много готини момчета и момичета, които умеят да комуникират на живо.

arsenalllbaby
03-12-2013, 11:34
Миличка, излез от фейсбук и от аниметата, навънка има много готини момчета и момичета, които умеят да комуникират на живо.

++++++++++++++++ :)

TheMan9191
03-12-2013, 11:41
Миличка, излез от фейсбук и от аниметата, навънка има много готини момчета и момичета, които умеят да комуникират на живо.

+1 Пълни глупости. Не са се виждали и вече се обичат. Като го гледам тоя всяка седмица сменя момичетата, не очаквай някаква сериозна интернет връзка с него...

Josefinne
03-12-2013, 12:23
К'ъв беше въпроса?

xXxPETYAxXx
03-12-2013, 12:34
моля ви не си мислете лоши неща от сорта "Тая се влюбва , без да познава човека на живо !"
Честно да ти кажа, мнението ми е по-лошо! Не искам да те обиждам, обаче - много си зле. Ако аз ти кажа, че те обичам ще го приемеш ли за вярно?!
Не вярвам момчето да си мисли, че приемаш нещата толкова сериозно!

lanchera
03-12-2013, 12:47
":@ stupid bitch ! plays with sasuke !" ХАХАХАХА и какво пишете си на японски а :D:D:D смешна работа , имаш ли 12? whatever

marin4itu
03-13-2013, 10:05
Пише, че е на 14.. :D
Момиче, не се занимавай с този, който обича всяка негова приятелка във Фейсбука :D

s40t4
03-13-2013, 11:03
Простотии само.
Стига сте стояли пред компютрите, ами се виждате навън, на живо и на четири очи. Ако имате чувства - нека си проличат. Зад монитора всеки може да твърди, че има чувства и че е смел.
+1.... явно тряя да спрат фейсбук за да се реши проблема...

YoUcANNOtiMaGiNe
03-13-2013, 20:40
":@ stupid bitch ! plays with sasuke !" ХАХАХАХА и какво пишете си на японски а :D:D:D смешна работа , имаш ли 12? whatever
HAXAHXAXAHAXH :lol:
Авторке, спри аниметата. Troll or very stupid...

DENKAZ
03-13-2013, 22:02
Изгледай едно детско и ще ти олекне.