PDA

View Full Version : Досадни реклами и известия



Claymore
03-12-2013, 08:54
Инсталирах някакви приложения и след около половин час започнаха да ми изкачат известия, реклами и разни други работи. За около един час ми се трупат по 3-4 и много ме дразнят. Изтрих всяко приложение, което бях инсталирала преди да започнат, но тъпите реклами продължават да излизат. Как да ги блокирам?

http://i.imgur.com/LJaJLVb.png - това със звездичката

FasterBeach
03-12-2013, 21:57
спри си нета

Hadreil
03-17-2013, 12:47
Аз мисля че вирус имах същия проблем на компа ако е на телефон е 100% вирус но ако е на комп 50% да е вирус понякога някои програми не ти се показват че са инсталирани но всъщност са-МОЯТ СЪВЕТ НАПРАВО ПРЕИНСТАЛАЦИЯ.

DaNGeRousLy
03-17-2013, 12:57
Свали си някой Ad Blocker от маркета, с него няма да виждаш никакви реклами.
Тези реклами ще се махнат, когато цъкнеш на тях ..
дори и да изтриеш приложението, от което идват ще си стоят.
едит: всъщност тя лентата си има опция 'изчистване'

Друг път по-добре не деинсталирай приложението, а изчисти данните
така ще разбереш, от къде идват рекламите. Ето снимка от гугъл, ако не знаеш как става ;д
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJFm1foSudGwC-HrtAun5eAG9T4nmmEcjP2Sqex_TpbCHI1yCPcA

NaOH
03-17-2013, 13:00
Свали си някой Ad Blocker от маркета, с него няма да виждаш никакви реклами.
Тези реклами ще се махнат, когато цъкнеш на тях .. дори и да изтриеш приложението, от което идват ще си стоят.

всички ад блокъри са махнати от маркета, плюс това изискват руут

решение на проблема: инсталираш АdAway (гугълни го) и деинсталираш приложението, което ти пуска реклами, защото тези реклами гълтат батерия, дори и когато не работи

DaNGeRousLy
03-17-2013, 13:02
всички ад блокъри са махнати от маркета, плюс това изискват руут

решение на проблема: инсталираш АdAway (гугълни го) и деинсталираш приложението, което ти пуска реклами, защото тези реклами гълтат батерия, дори и когато не работи

абе и аз се чудя защо не мога да намеря никакъв
щях да постна линк
помислих, че го пиша грешно

:cool:


NaOH, да те питам и аз нещо.
Какво мислиш за такс килърите .. има ли смисъл от тях
ползвам от както имам телефона, но сега го махнах и сякаш няма разлика
само ми дърпа рам.