PDA

View Full Version : Как да му направя впечатление?



ison4eto
03-12-2013, 14:08
Здравейте!
Предварително благодаря на тези които ми помогнат. От половин година (може и повече) харесвам едно момче. Всичко започна в началото на годината аз го видях и тотално се влюбих в него! Поразучих го (от кой клас е, как се казва...) и му пратих фейса си... Писахме си няколко пъти и аз все повече и повече се влюбвах в него. Много ми се иска да го "накарам" де ме забележи..... Как да го направя?

anonymous708973
03-12-2013, 17:11
Какъв тип е и докъде си готова да стигнеш със слагането на маска?

d.anny..
03-12-2013, 17:26
Защо пък да слага маска?! Това е глупаво.. и кво накрая той да се влюби в маската й.. не мисля, че това е добър съвет. Мила моя, бъди себе си, отпусни се, ако момчето си струва ще забележи красотата в теб и ще намери уникалното. Опитай се да се видите, не се срамувай от нищо,бъди смела.(не е задължително момчето първо да кани на среща) Ако въпросното момче не те хареса и не види различното в теб, значи просто не си струва. Не се натъжавай, ако така се стекът обстоятелствата.. просто си кажи, че те чака нещо по-добро, но да се надяваме това да не се налага! Успех от мен иииии слушай сърцето си! :)

ison4eto
03-12-2013, 18:36
Защо пък да слага маска?! Това е глупаво.. и кво накрая той да се влюби в маската й.. не мисля, че това е добър съвет. Мила моя, бъди себе си, отпусни се, ако момчето си струва ще забележи красотата в теб и ще намери уникалното. Опитай се да се видите, не се срамувай от нищо,бъди смела.(не е задължително момчето първо да кани на среща) Ако въпросното момче не те хареса и не види различното в теб, значи просто не си струва. Не се натъжавай, ако така се стекът обстоятелствата.. просто си кажи, че те чака нещо по-добро, но да се надяваме това да не се налага! Успех от мен иииии слушай сърцето си! :)

Искрено ти благодаря за прекрасните съвети. :* А за коментара на PinkPan7her мисля, че просто е сбъркала темата...

Amore-Mio*
03-12-2013, 18:55
Поздравявайте се.
Пишете си.
Поговорете си.
Излезте.
Само с писане няма да му направиш кой знае какво впечатление. Той трябва да хареса истинската ти същност, а не това каква си, когато му пишеш.

crazy_wolf_92
03-12-2013, 19:37
Покажи му циците си и си готова :D :D: :D :D и става All eyes on me :D

d.anny..
03-12-2013, 20:09
Покажи му циците си и си готова :D :D: :D :D и става All eyes on me :D

Накъде отива Светът?! ;)

sunny_girl868
03-12-2013, 20:14
ами можете да станете приятели (поне първоначално де :D ) .. излизайте на разходки .. пишете си . покани го на кафе .. (ако той те покани още по - добре де .. щото не всички момичета обичат да правят първата стъпка ) и така

marilyn
03-12-2013, 20:23
Ами като си го намерила във фейсбука пиши му, говорете си...

А как се влюби без да го познаваш, за мен е мистерия...

Blab
03-12-2013, 20:54
А как се влюби без да го познаваш, за мен е мистерия...
като започнете...
влюбването ще речеш е следствие от дълъг интелектуален процес... о.О

по темата:
просто не го притеснявай, позволи му да се чувства добре, общувайте. ако те харесва, ще се разбере. само не се навивай и не го притискай. т'ва е.

marilyn
03-13-2013, 06:51
като започнете...
влюбването ще речеш е следствие от дълъг интелектуален процес... о.О

по темата:
просто не го притеснявай, позволи му да се чувства добре, общувайте. ако те харесва, ще се разбере. само не се навивай и не го притискай. т'ва е.

Аз доколкото разбрах те не се познават лично. А и едно е някой да ти направи впечатление... ама чак влюбване...

Blab
03-13-2013, 08:08
Аз доколкото разбрах те не се познават лично. А и едно е някой да ти направи впечатление... ама чак влюбване...
дефинирай "влюбване" освен...

Tommo :3
03-13-2013, 08:49
Изчакай малко, за да те покани да излезете, но ако не стане ти го покани... Не се тревожи, ако нищо не се получи между вас, съгурна съм, че ще си намериш някой друг :3

Chacho
03-13-2013, 09:31
дефинирай "влюбване" освен...

Влюбване е кугато спиндерманите се собирад ад ти фиргат паяджина фостата.


По темата: от скайп към риъл лайф.

Josefinne
03-13-2013, 10:06
Челна стойка. Обикновено кара хората да се блещят, но пък определено ще те забележи.

anonymous708973
03-13-2013, 11:52
Защо пък да слага маска?!

Защото тя това иска.
Това е отговорът на въпроса й: "Как да го накарам да ме забележи"

d.anny..
03-13-2013, 18:33
Защото тя това иска.
Това е отговорът на въпроса й: "Как да го накарам да ме забележи"

Защо трябва да забележи маската, а не самата нея?

anonymous708973
03-13-2013, 18:55
Защо трябва да забележи маската, а не самата нея?

Защото тя не иска да бъде забелязана самата тя. Иска да се направи на някаква, за да го впечатли.
Което е грешка, но мнението ми по този въпрос не се иска в случая.

marilyn
03-13-2013, 22:38
дефинирай "влюбване" освен...

Влюбването за мен идва с процеса на общуване, на опознаване и на жив контакт. Това е силно усещане, идеята за Него/Нея постоянно ти е в главата, разбирате се, приятно ви е да прекарвате времето си заедно и тн и тн.. трудно е да се обясни.. ама не е "харесах си оня, видя го 1 път и се влюбих"...

Blab
03-14-2013, 07:39
^ок, записвам си:Д
//не ви е леко;