PDA

View Full Version : Интернет към Конзола



Cekata1
03-12-2013, 22:09
Здравейте, тази седмица си вкарах интенет и се опитах да си свържа Playstation 3 към нета...ама ми изписва, че не може да намери интернет точка...абе недолавя нещо сигнала ли не знам.... та ако може идеи как да го свържа смисъл някви настройки по нета или нз предложете ако сте запознати

notjustteen
03-12-2013, 22:16
Кабела на интернета от едната страна, конзолата - от другата :D

Cekata1
03-13-2013, 14:59
Кабела на интернета от едната страна, конзолата - от другата :D

Не ме урежда този вариант... така че други предложения

maistorluk
03-13-2013, 19:21
Да не би там рутера ти да е скрит или да го пази някаква MAC address(май че)стена, защото преди като някой ми крадеше от нета, вкарвах 2 mac адреса, на моя комп и на лаптопа и само тея две устройства хващаха нета. На другите големия.

noconnection
03-15-2013, 18:11
Здравейте, тази седмица си вкарах интенет и се опитах да си свържа Playstation 3 към нета...ама ми изписва, че не може да намери интернет точка...абе недолавя нещо сигнала ли не знам.... та ако може идеи как да го свържа смисъл някви настройки по нета или нз предложете ако сте запознатиНищо не каза, на какъв интернет си, към рутер ли се свързваш и тн?

Cekata1
03-19-2013, 15:34
Нищо не каза, на какъв интернет си, към рутер ли се свързваш и тн?



На виваком съм и да към рутер !!!

noconnection
03-19-2013, 18:55
Тогава пускаш един кабел от рутера към конзолата, ако нямаш такъв порт за пач кабел, пускаш го безжично.Трябва да имаш някакъв мениджър на безжичните мрежи във PS-а и от там се свързваш към твоята мрежа.

Cekata1
03-20-2013, 16:45
Тогава пускаш един кабел от рутера към конзолата, ако нямаш такъв порт за пач кабел, пускаш го безжично.Трябва да имаш някакъв мениджър на безжичните мрежи във PS-а и от там се свързваш към твоята мрежа.


Според теб не съм ли пробвал да го свържа безжично...пробвах 10 пъти пробвах и с кабел директно и пак не става !!!

noconnection
03-20-2013, 19:25
Значи или нещо правиш неправилно откъм конзолата като настройки или рутера има пуснат някакви филтри.