PDA

View Full Version : "friends with benefits" a.k.a. "приятели с привилегии"



d.anny..
03-13-2013, 10:28
Може би това вече е една доста добре известна и разпространена фраза, а и не само.. Какво ви е мнението за това взаимоотношение? Възможно ли е влюбване, и ако да.. какво правим тогава? Ако сте ЗА.. Защо? Ако сте ПРОТИВ.. Защо?? :)

Chacho
03-13-2013, 10:34
inb4 всички са започнали да обясняват колко е пагубно влюбването:

Всеки си решава дали го устройват такива взаимоотношения. Такива взаимоотношения са много яки. Боли те хуя дали ще ги съсипеш, правите си кефа и това е. Даже си мислех, че е много важно да се разберете точно каква връзка ще имате и по какви правила ще играете, но както дойде май е още по-добър вариант.

ПС:Отворена връзка ми звучи по-добре.

d.anny..
03-13-2013, 10:37
ПС:Отворена връзка ми звучи по-добре.

Опитвам се да не използвам думата "връзка" .. някак си ми звучи гадно.. все едно съм вързано с каишка куче. :D

Ivaaaaa
03-13-2013, 10:45
тъпо е
според мен няма начин поне една страна да не се привърже и от тука става кофтито

Fisherman
03-13-2013, 10:53
Чикиджийски истории някви. Има гадже правиш секс нямаш гадже не правиш секс . Толкова е просто тея бенефити са за нкеи грозници къде майка им кара лада а баща работи като зомби

d.anny..
03-13-2013, 10:53
тъпо е
според мен няма начин поне една страна да не се привърже и от тука става кофтито

Всъщност скоро четох една статия, където се обясняваше как е доказано научно, че когато двама правят секс отделят някакъв хормон,който след време ги кара да се чувстват привързани един към друг. Звучи ми много нелепо и смешно,ама може и да е така :D Следователно, ако не е секс за една вечер .. има вероятност за привързване!

Rabalka
03-13-2013, 14:03
Аз съм за такива приятели и такъв имам.

Филанкишията
03-13-2013, 14:06
Аре направете една тема, в която всеки да си търси такъв приятел/ка?

granger
03-13-2013, 14:06
Няма лошо , ако и двете страни са наясно ,че е просто секс. Доста такива отношения прерастват във връзки, други път се разпадат и стават мега кофти.
До човек е, аз за себе си мога да кажа,че не е за мен.

xXxPETYAxXx
03-13-2013, 14:34
Ами няма лошо, обаче става кофти, ако се привържеш. Лично аз не мисля, че мога просто да правя многократно секс с приятел и да продължавам да искам само приятелство от него. Но, то си зависи от човека и от честотата на "консумацията" на "привилегията". Поне аз си мисля, че колкото по-често, толкова по-лесно ще се появят чувства. Започвам и аз да обмислям такива взаимоотношения, ама нещо май не си вярвам, че ще се държа настрана от желанието за нещо повече.

DarkTemplar
03-13-2013, 15:14
Всъщност скоро четох една статия, където се обясняваше как е доказано научно, че когато двама правят секс отделят някакъв хормон,който след време ги кара да се чувстват привързани един към друг. Звучи ми много нелепо и смешно,ама може и да е така :D Следователно, ако не е секс за една вечер .. има вероятност за привързване!
То Е така. Редовният секс сближава и това си е вид връзка. Вече как ще се развият нещата занапред, зависи от много фактори.

UniCoWN
03-13-2013, 15:14
Нито съм ЗА, нито съм ПРОТИВ. Имах такива отношения с един бивш, дълго след като вече се бяхме разделили. Не знам, всеки си преценява, не бях впечатлена или щастлива, но ако нуждата от секс е остра и със сигурност няма да има чувства, защо не.

FuCKkK13
03-13-2013, 15:19
Няма лошо , ако и двете страни са наясно ,че е просто секс. Доста такива отношения прерастват във връзки, други път се разпадат и стават мега кофти.
До човек е, аз за себе си мога да кажа,че не е за мен.
+... и според мен повечето завършват с влюбване само от едната страна,което също е кофти.. абе като цяло не мога да ги приема тия взаимоотношения

Fisherman
03-13-2013, 15:44
Аз съм за такива приятели и такъв имам.

Ма нормалните хора не са грозни и безформени като тебе сеш се. Ти не можеш да си позволиш нормална връзка щот си няква ултра гнусна със сифилис,около тебе вечно ше се навъртат глутница жалки чикиджии с 13 сантиметрови пишоци

Тва е то тежък живот живееме

N1ksun
03-13-2013, 15:49
Никога , без да имам некФи чувства към момичето , няма как да стане .

Fisherman
03-13-2013, 16:01
Никога , без да имам некФи чувства към момичето , няма как да стане .

Съгласен съм с момчето тука и за разлика от празноглавците,аз съм минал през тва,случи ми се миналата година и знам за себе си че с момиче без чувства само за единия секс няма как да стане :)

Chacho
03-13-2013, 16:01
и знам за себе си че с момиче без чувства само за единия секс няма как да стане :)

Виагра, мейби?

xXxPETYAxXx
03-13-2013, 16:09
Боже, как успяхте да изкарате,че подобни взаимоотношения са само за по-непривлекателни хора?!

Fisherman
03-13-2013, 16:14
Виагра, мейби?

бате виде ли новия комикс на спиндермен много е готин

FuCKkK13
03-13-2013, 16:30
Боже, как успяхте да изкарате,че подобни взаимоотношения са само за по-непривлекателни хора?!

едва ли.. просто целеше да обиди момичето 8-)

Fisherman
03-13-2013, 16:34
едва ли.. просто целеше да обиди детето 8-)

Fixed

xXxPETYAxXx
03-13-2013, 16:35
Той беше написал, че е за "грозници" още в първия си коментар, преди тя да коментира темата.

d.anny..
03-13-2013, 16:46
Боже, как успяхте да изкарате,че подобни взаимоотношения са само за по-непривлекателни хора?!

И аз това се питам.. поредното глупаво изказване.. хах.. просто в един момент ти писва от връзки,разочарования,депре сии.. един живот живеем.. като ни се прави секс без обвързване.. ще правим.. разбира се с предпазни средства и разумни действия. Въпросът е да намериш точния човек, на когото хем ще му имаш доверие, хем няма да се обвързвате..ииии има сделка :D

Fisherman
03-13-2013, 16:49
Еми да де аз кво ви казвам,грозен си,разочарован си че си грозен,депресиран си живота ти е едно лайно,писнало ти е от връзки защото си грозен и не можеш едно гадже да завъртиш и прас измисляш приятели с привилегии,защото просто няма друг изход

FuCKkK13
03-13-2013, 16:50
Той беше написал, че е за "грозници" още в първия си коментар, преди тя да коментира темата.

а да сега видях 8-)

Ivaaaaa
03-13-2013, 16:52
Чикиджийски истории някви. Има гадже правиш секс нямаш гадже не правиш секс . Толкова е просто тея бенефити са за нкеи грозници къде майка им кара лада а баща работи като зомби

ахЪм защооо?

xXxPETYAxXx
03-13-2013, 16:52
:lol:
Впрочем, най-улегналите връзки, за които в момента се сещам са между по-малко привлекателни хора, ама както и да е.

d.anny..
03-13-2013, 16:52
Еми да де аз кво ви казвам,грозен си,разочарован си че си грозен,депресиран си живота ти е едно лайно,писнало ти е от връзки защото си грозен и не можеш едно гадже да завъртиш и прас измисляш приятели с привилегии,защото просто няма друг изход

Хаха.. грешно разсъждаваш, поне според мен. Не се мисля за грозна нито физически, нито психически, че да нямам друг изход. Всеки си решава как да живее и какво да прави. Просто се замисли и не обиждай различните от теб! :)

d.anny..
03-13-2013, 16:54
:lol:
Впрочем, най-улегналите връзки, за които в момента се сещам са между по-малко привлекателни хора, ама както и да е.

Хаха.. съвпадение! При мен е по същия начин. :D

Fisherman
03-13-2013, 16:56
Добре да оставим външния вид,живота ти е скапан,тъп си,некадърник пак нещата отивам натам,намесват се и наркотици вече

bloodyF
03-13-2013, 16:57
Ми, окей съм.
Имам такъв приятел. Или по-точно имах. Той се привърза май и сега е на етап да ме преодолее.
Много ми е тъжно, защото наистина го харесвах като приятел и ми беше хубаво да си правим секс от време на време, но той е много шматкав и нищо не ми казва...усетих го накъде е тръгнал и попрекратих контактите, но сега ми е тъпо, щото малко ми липсва. Не като гадже да ми липсва, любовно, ами приятелски..Все тая, за съм.

d.anny..
03-13-2013, 16:58
Добре да оставим външния вид,живота ти е скапан,тъп си,некадърник пак нещата отивам натам,намесват се и наркотици вече

WOW! Животът ми е чудесен, пиша книга, занимавам се с фотография и печеля конкурси, спортувам, имам истински приятели до себе си,щастлива съм,семейството ми е до мен. КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ИСКАМ ОТ ЖИВОТА!? ХА! :D

Fisherman
03-13-2013, 17:02
Ми, окей съм.
Имам такъв приятел. Или по-точно имах. Той се привърза май и сега е на етап да ме преодолее.
Много ми е тъжно, защото наистина го харесвах като приятел и ми беше хубаво да си правим секс от време на време, но той е много шматкав и нищо не ми казва...усетих го накъде е тръгнал и попрекратих контактите, но сега ми е тъпо, щото малко ми липсва. Не като гадже да ми липсва, любовно, ами приятелски..Все тая, за съм.

гадно ти е и тъпо,изгонила си приятеля си само заради единия секс но после си ЗА всичко това?

в секса без обвързване има толкова смисъл,колкото и взимането на наркотици за да ти е хубаво

Fisherman
03-13-2013, 17:03
WOW! Животът ми е чудесен, пиша книга, занимавам се с фотография и печеля конкурси, спортувам, имам истински приятели до себе си,щастлива съм,семейството ми е до мен. КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ИСКАМ ОТ ЖИВОТА!? ХА! :D

обаче истински приятел нямаш нали

xXxPETYAxXx
03-13-2013, 17:10
Пф... значи нямаш приятел/ка = нещастен/депресиран(а) си?!

d.anny..
03-13-2013, 17:10
обаче истински приятел нямаш нали

Не изпитвам нуждата да имам любовна връзка.

Fisherman
03-13-2013, 17:12
Не мога да имам любовна връзка.

да знам

d.anny..
03-13-2013, 17:14
да знам

Оригинален :) Мога да имам и винаги съм се раздавала много за връзките си и съм обичала много силно и мен са ме обичали, но понеже ще заминавам за Дания съм решила да не се обвързвам, защото раздялата ще е болезнена. ПРОБЛЕМ!?

Fisherman
03-13-2013, 17:17
Оооо ще заминаваш в Дания?Да учиш предполагам,сега картинката е пълна.

d.anny..
03-13-2013, 17:19
Оооо ще заминаваш в Дания?Да учиш предполагам,сега картинката е пълна.

Точно така.

anonymous708973
03-13-2013, 18:48
ПС:Отворена връзка ми звучи по-добре.

Ааа, не.
Отворена връзка и приятели с привилегии са две коренно, ама напълно коренно различни неща.

Освен ако не се опитваш да кажеш, че отворената връзка ти харесва повече от приятели с привилегии, но това няма никакъв смисъл, ако не говориш за конкретно момиче.
Нененен :д

По темата: Не съм имала, бих имала със съзнанието, че почна ли да ставам жена, да отделям окситоцин или каквато е там щуротия, която ме кара да се привързвам към грешния човек, просто го изхвърлям от живота си. Допада ми мисълта да съм badass, далеч не съм убедена, че мога обаче.

FuCKkK13
03-13-2013, 18:57
:lol:
Впрочем, най-улегналите връзки, за които в момента се сещам са между по-малко привлекателни хора, ама както и да е.
глупости... сега и ти каза глупост.. изобщо не знам как можете да правите такива сметки .... имам приятелка ( така де приятелски семейства) която е баси яката ... и по характер е супер добро момиче и на външен вид.. гаджето и също е мн симпатичен.. заедно са от няколко години - тя е на 21 .. примерно... това доста зависи от хората и от това дали мн хора се въртят покрай тях.. щото има не толкова симпатични хора,но с някакъв чар - техен си,които пък привличат доста околните и във връзка могат да си имат проблеми

d.anny..
03-13-2013, 19:22
глупости... сега и ти каза глупост.. изобщо не знам как можете да правите такива сметки .... имам приятелка ( така де приятелски семейства) която е баси яката ... и по характер е супер добро момиче и на външен вид.. гаджето и също е мн симпатичен.. заедно са от няколко години - тя е на 21 .. примерно... това доста зависи от хората и от това дали мн хора се въртят покрай тях.. щото има не толкова симпатични хора,но с някакъв чар - техен си,които пък привличат доста околните и във връзка могат да си имат проблеми
Аз лично не съм казала, че това не е така. Симпатичните хора също могат да имат трайни и истински връзки.. хах. Просто като си направя една равносметка повечето, които познавам и са в сериозна връзка не са от първите красавци, познавам и симпатяги, ама са по-малко. Много зависи от хората как ще продължи връзката им. :)

FuCKkK13
03-13-2013, 19:32
Аз лично не съм казала, че това не е така. Симпатичните хора също могат да имат трайни и истински връзки.. хах. Просто като си направя една равносметка повечето, които познавам и са в сериозна връзка не са от първите красавци, познавам и симпатяги, ама са по-малко. Много зависи от хората как ще продължи връзката им. :)

аа 8-) аз си помислих че напълно изключваш варианта.. ами може би е така щото хората с не чак толкова симпатични половинки нямат толкова поводи за ревност примерно ( ндам.. ревността може да е голям проблем)

Rabalka
03-13-2013, 19:53
Ма нормалните хора не са грозни и безформени като тебе сеш се. Ти не можеш да си позволиш нормална връзка щот си няква ултра гнусна със сифилис,около тебе вечно ше се навъртат глутница жалки чикиджии с 13 сантиметрови пишоци

Тва е то тежък живот живееме
Тъпия,комплексиран и сополив циганин с обади пак.Няма ли вече кой да го банне, а?То пък нон стоп някой му е крив и обижда всички!

DragonLady
03-13-2013, 19:58
Ако много те е хванал нагона да става подобна връзка, но е временна работа. А и е кофти ако единият се привърже, а другият не. Имала съм такава връзка за около месец с един бивш, но я прекратих, защото започнах да излизам с настоящият ми приятел, и не ми се струваше честно аз да харевсвам него, да изпитвам някакви чувства ( както и той към мен ), и да се ч*кам ( с извинение ) с някакъв си там. И не съжалявам за това мое решение.

chushkopek
03-13-2013, 21:05
Ако става въпрос за ПРИЯТЕЛИ, трябва да знам, че мацката е наясно че повече няма да получи, защото почне ли привързването се насират нещата, затова не съм много навит на това освен ако не съм 100% сигурен в човека с който ще започна такива отношения. Иначе на рандъм секс онли другарче съм навит и не виждам какво би могло да бъде проблем.

psychopath
03-13-2013, 22:37
За да се получат подобни взаимоотношения, трябва хората да имат опит във взаимоотношенията с другия пол (или същия ха-ха, колко съм толерантен) и също така да изградени личности със завършено развитие в социално отношение и по отношение на светоглед. Нямам нищо против, дори определено предпочитам подобно нещо, пред това да се създават разни илюзии и да има наранени (не, че при този вариант има гаранция, че няма да се случи, де).
Тоест ако говорим за 16-17 годишни, които са гледали оня филм с Мила Кунис и се смятат за много зрели и пр., не говорим за същото нещо, за което аз си мисля. : )
Ако горните условия са налице и 'условията' са изяснени в началото, всичко е окей и може да се спестят доста главоболия, които пак могат да се проявят.
Ама който го е страх от мечки, да не ходи в гората.

s40t4
03-13-2013, 22:45
Ако много те е хванал нагона да става подобна връзка, но е временна работа. А и е кофти ако единият се привърже, а другият не. Имала съм такава връзка за около месец с един бивш, но я прекратих, защото започнах да излизам с настоящият ми приятел, и не ми се струваше честно аз да харевсвам него, да изпитвам някакви чувства ( както и той към мен ), и да се ч*кам ( с извинение ) с някакъв си там. И не съжалявам за това мое решение.
+1 ...

xXxPETYAxXx
03-14-2013, 06:00
глупости... сега и ти каза глупост.. изобщо не знам как можете да правите такива сметки .... имам приятелка ( така де приятелски семейства) която е баси яката ... и по характер е супер добро момиче и на външен вид.. гаджето и също е мн симпатичен.. заедно са от няколко години - тя е на 21 .. примерно... това доста зависи от хората и от това дали мн хора се въртят покрай тях.. щото има не толкова симпатични хора,но с някакъв чар - техен си,които пък привличат доста околните и във връзка могат да си имат проблеми
Не ме разбра. Казах, че аз за такива се сещам, а не че това е закон. d.anny.. обясни по-подробно. Просто исках да вметна, че нетолкова добрия външен вид не те лишава от способността да изградиш връзка. Дори в случаите, за които се сещам, връзките са наистина много по-улегнали/стабилни/спокойни.

bloodyF
03-14-2013, 10:04
гадно ти е и тъпо,изгонила си приятеля си само заради единия секс но после си ЗА всичко това?


Аз съм за секса без обвързване и приятели с екстри. Не за чувства, когато е уточнено, че няма да има такива.

Niakoitam
03-14-2013, 10:05
И аз това се питам.. поредното глупаво изказване.. хах.. просто в един момент ти писва от връзки,разочарования,депре сии.. един живот живеем.. като ни се прави секс без обвързване.. ще правим.. разбира се с предпазни средства и разумни действия. Въпросът е да намериш точния човек, на когото хем ще му имаш доверие, хем няма да се обвързвате..ииии има сделка :D

Тръгна сравнително добре,но накрая тезата ти започна много силно да издиша.И особено последното изречение.Тук говорим за ЧУВСТВА. Не за движимо или недвижимо имущество.При чувствата сделки няма и не може да има,тъй като никой не е напълно господар на чувствата си,колкото и да си мисли,че е така и колкото и да си мисли,че се познава идеално.И оттам в един момент възникват проблемите.
А относно другото дето го казвате,че сте забелязали,че като че ли повече по да ги наречем обикновени хора въпреки че красотата си е субективно понятие и за всеки красивото е различно въпреки,че има и определен модел на който повечето хора от масата се кефят,са с по стабилни връзки.Това може би се получава заради по-малкото опити да ги свалят.Човека си е доста изкушаващо се същество и започва постепенно да се променя в не много добро отношение ако други хора постоянно му свалят звезди, а самочувствието му расте в доста неправилна посока.Самозабравя се и не цени това,което има.И ревността също е един от факторите за развалянето на една връзка.


Аз съм за секса без обвързване и приятели с екстри. Не за чувства, когато е уточнено, че няма да има такива.

Пак повтарям.Хората с подобно мислене сте в голяма заблуда.И сама си се убедила в това.Почти съм убеден,че приятеля ти е искал връзка с теб,но се е навил да сте приятели с привилегии за да не вземе да остане хич без нищо.

Отворена връзка= никаква връзка,а просто прочешване отвреме навреме,когато няма с кой друг
приятели с привилегии=единият от двамата или и двамата искат връзка,но не им стиска.Най често единият му е по удобно да се попрочешват отвреме навреме, а пък другият се съгласява,защото си мисли,че и той иска това или от немай къде поне да получи малко нежност от даденият човек

DisappointedDreamer
03-14-2013, 10:18
^Имаш някаква връзка с всеки човек, до когото се допреш. Дори и да е правостоящия дядо в тролея.

За приятелите с привилегии изобщо не съм съгласна. Така де, с дефиницията, която даде. Ама ме мързи да обяснявам, а ти пак ще мрънкаш каквото и да кажа.

Niakoitam
03-14-2013, 10:39
^Имаш някаква връзка с всеки човек, до когото се допреш. Дори и да е правостоящия дядо в тролея.

За приятелите с привилегии изобщо не съм съгласна. Така де, с дефиницията, която даде. Ама ме мързи да обяснявам, а ти пак ще мрънкаш каквото и да кажа.

Мисля, че това беше отправено към мен.
Тук в раздел секс пък и попринцип под връзка се подразбира любовна връзка. Опазил ме Господ да имам любовна връзка с правостоящият дядо в тролея :D

Относно приятелите с привилегии. Това си е моята дефиниция.Твоята може и да е много по-различна,но шанса да се съглася с нея не е толкова голям.Макар,че както съдбата често обича да ме поставя да видя гледната точка срещу,която съм няма да се учудя изобщо ако един прекрасен ден се окажа в позицията, на влюбеният младеж,който има избор между приятелство с привилегии или нищо.Да в такава ситуация може би бих се възползвал от привилегиите,надявайки се силно,че няма да се влюбя още по-силно или момичето да си промени мнението евентуално до...намирането на човека,който харесвам и тя харесва мен и двамата искаме любовна връзка и дълготрайни отношения.90% съм сигурен,че ще се насоча към втората.Приятелството с привилегии,отворената връзка и секса за една нощ са обединени от едно общо нещо-секса. С тая разлика,че при секса за една нощ изобщо не е сигурно,че ще има отново още по-малко пък когато ти се прийска ако не си достатъчно добър ловец.При приятелството с привилегии си сигурен,че като няма нищо друго винаги,когато се уточните ще има секс.А при отворената връзка нещата са същите с тая разлика,че хората в нея се заблуждават,че видиш ли били обвързани и имало даже и любов,но били по-широко скроени от другите.
А иначе теб откога пък те притеснява моето мрънкане? :)

Chacho
03-14-2013, 10:41
бате виде ли новия комикс на спиндермен много е готин

Богз улигафи млаку мрафката. :D

Четох разни в FB страницата днеска.

DisappointedDreamer
03-14-2013, 10:51
попринцип под връзка се подразбира любовна връзка.

Много грешна нагласа. Ти с майка ти любовна/сексуална връзка ли имаш? А с продавача на вестници? Шофьорът на автобуса?

Пак разтягаш някакви лукуми, които дори не са нужни. Чудно ми е как не си се задавил още със собствените си 'разсъждения'. Не мога да ти чета тинтири минтирите.

едит:


Приятелството с привилегии,отворената връзка и секса за една нощ са обединени от едно общо нещо-секса.

А, значи сериозните връзки не спадат в този кюп, т.е. при тях сексът не присъства? :D много жалко.

Niakoitam
03-14-2013, 11:12
Много грешна нагласа. Ти с майка ти любовна/сексуална връзка ли имаш? А с продавача на вестници? Шофьорът на автобуса?


Разбира се пропусна и връзките за обувки и връзките на якето и връзките на панталона и т.н. и т.н. :D
Пределено ясно ти е за какво става въпрос колкото и да ми го извърташ.А ако не те устройва това определение това изобщо не е мой проблем.Общовъзприето е.



Пак разтягаш някакви лукуми, които дори не са нужни. Чудно ми е как не си се задавил още със собствените си 'разсъждения'. Не мога да ти чета тинтири минтирите.

Признай си пред форума кога запоследно дойдох при теб и ти опрях пистолет в главата да ми четеш тинтири минтирите? :)



едит:
А, значи сериозните връзки не спадат в този кюп, т.е. при тях сексът не присъства? :D много жалко.
Да, разбира се,че сериозните връзки (и ти го употребяваш,но ми се правиш на приятно разсеяна по нагоре) не спадат в този кюп. И да, в тях може и секс да няма,но попринцип не е задължително особено пък при полово развити хора.Само дето там често има или поне би трябвало да има,любов,разбиране, доверие,приятелство и т.н. и т.н, които в другите типове взаимоотношения ги няма,защото се градят предимно на сексуалното желание тип: "Алоу, нещо ми се чеша ама няма с кого пък не искам да се самозадоволявам.Ела тука бързо да си направиме кефа и дано не си зает с някой/я друг/а,че ще те потърпя и ще си намеря някои друг/а дето ще ми прави кеф и ще е по-свободен от теб въпреки,че не е задължително да го правим само двамата.Но пък сме си сигурнички" Та така :)

DisappointedDreamer
03-14-2013, 11:23
Разбира се пропусна и връзките за обувки и връзките на якето и връзките на панталона и т.н. и т.н. :D
Пределено ясно ти е за какво става въпрос колкото и да ми го извърташ.А ако не те устройва това определение това изобщо не е мой проблем.Общовъзприето е.

:lol: моля те, посочи къде е общо възприето?

Неголяма връв или тънка ивица от кожа, плат и под. за завързване. Връзки на обувки.
2. Разг. Вратовръзка.
3. Няколко еднакви предмета, свързани заедно. Една връзка магданоз.
4. Контакт. Външнотърговски връзки. Нарушена е връзката между отделните предприятия. Влязох във връзка с един учен от чужбина. Постоянно съм във връзка със сина си.
5. Взаимозависимост. Връзка между теория и практика.
6. Близост, взаимно общуване. Не поддържам никаква връзка с тях. Любовна връзка.
7. Само мн. Близки отношения, познанство с влиятелни хора, на чиято подкрепа разчитам при нужда.

http://rechnik.info/връзка

Да, любовната връзка присъства. Но, моля те, обърни внимание на 'контакт' и 'взаимно общуване'. Имам чувството, че си избираш определения, които те устройват. На всички останали пикаеш.

Защо да не спадат в този кюп? Какво означава 'попринцип не е задължително, особено при полово развити хора'? Сексът е акт на доверие. И тези, които го практикуват без всякакви любовни чувства, изпитват доверие към другия. Доверието не е синоним на любов. Приятелството и разбирането също. Даже в една чисто сексуална връзка приятелството и разбирането присъстват също толкова колкото и в една 'сериозна' връзка, защото можеш просто да звъннеш на другия и да му кажеш "чука ми се", и след 15 минути вече да се чукате. Без обяснения, без подканвания.

Това, което ти си мислиш е, че доверието, приятелството и разбирането присъстват само в сериозните връзки. За теб "секс" е някаква мръсна дума, олицетворяваща мръсен акт, който не бива да се практикува, докато не порасне вековно дърво от любов между двама души. За теб в една сериозна връзка дори може да не се практикуват този акт. Сексът е единствено "чист", когато обичаш даден човек и когато го правите нежно, тихичко под завивки нощем. Еми, в грешка си. Сексът е доверие. И без него, за мен, не може да съществува една "сериозна" връзка.

minchorna
03-14-2013, 11:38
Обичам когато 14-15 годишни ми говорят за любов и приятели с привилегии ^_^

DisappointedDreamer
03-14-2013, 11:42
14-15 годишни

къде ги видя тез? над 95% от разписалите се в темата са над посочените години

minchorna
03-14-2013, 11:44
извинявам се,16-17... Оооо :/

DisappointedDreamer
03-14-2013, 11:50
Мда. 'Щото нали 16-17 годишните са роботи до навършването на поне 20 години. Тогава емоциите им се включват и те най-после успяват да изпитат какво аджеба е любов. На много от приятелите ми, родителите им се запознали на по 16-17 години. 20 и кусур години по-късно, все още са заедно и се обичат. И те ли не са знаели какво е любов?

На толкова години се гради опит, правят се грешки. На толкова години се влюбваш в грешните хора, експериментираш с непознатото и това, което обществото отхвърля. Защото 'забраненото' те привлича. Ти ако си седиш на 20 години, девственик и никога не вкусвал плодовете на любовта... е друг въпрос.

едит: много мразя тези възрастови ограничения на интелигентност и умствен багаж и опит.

minchorna
03-14-2013, 11:54
Мдаааа,на 29 съм и съм девствен и майка ми и баща ми ме издържат :/ ,както четох от по-старите теми-granger,bloodyF,ти и още 1-2 експертки винаги имате отговор на всичко,само не знам в какво се опитваш да ме убедиш? Ти знаеш ли ?

minchorna
03-14-2013, 11:55
На толкова години се гради опит, правят се грешки.

Именно ;] така,че е нормално да НЕ приема съвет от 16-17 годишна/годишен за такива отношения ;]

DisappointedDreamer
03-14-2013, 11:58
А, значи фактът, че майка ми и баща ми ме издържат автоматично означава, че не знам какво е любов и нямам правото да изказвам мнение по въпросите свързани с нея?

Нямам отговор на всичко. Напротив, доста неща са ми непонятни. Това, което си прочел, е мнение. И да, всички го имаме.

Опитвам се да те убедя, че не е нужно да достигнеш дадена възраст, че да можеш да обсъждаш любовта и всичките и форми. Повечето 14-17 годишни вече са се сблъсквали с нея и не виждам нищо лошо в това.

DisappointedDreamer
03-14-2013, 12:01
Именно ;] така,че е нормално да НЕ приема съвет от 16-17 годишна/годишен за такива отношения ;]

На толкова (14 и нагоре) години се правят много грешки, от които се ражда и опитът. Не знам защо си мислиш, че 20+ годишните задължително са по-успяли в любовно отношение, че да приемаш тяхното мнение пред това друг, чиито години са по-малко на брой от твоите.

minchorna
03-14-2013, 12:08
Не знам защо се опитвате да набиете вашето мнение като правилно и че всички се водят по него.Това,че явно ти и още 2-3,които познаваш сте изключения и си вадите поука от грешките на 14-15 годишна възраст,останалите 99% няма да разберат даже,че е грешка.Ще пуснат една шибана тема тук,ще се оплачат,че само са използвани за секс,а те са искали връзка и след 3-4 месеца ще се повтори същата история.

bloodyF
03-14-2013, 12:10
Пак повтарям.Хората с подобно мислене сте в голяма заблуда.И сама си се убедила в това.Почти съм убеден,че приятеля ти е искал връзка с теб,но се е навил да сте приятели с привилегии за да не вземе да остане хич без нищо.

приятели с привилегии=единият от двамата или и двамата искат връзка,но не им стиска.Най често единият му е по удобно да се попрочешват отвреме навреме, а пък другият се съгласява,защото си мисли,че и той иска това или от немай къде поне да получи малко нежност от даденият човек

Не е искал нищо. Имам си приятел, този с екстрите беше ''по между другото''. Говорили сме за това дали можем да сме заедно , поначало категорично отказа.
Отначало аз исках той не, после аз не исках, а той не знаеше и все още не знае какво иска. Както и да е.




Мдаааа,на 29 съм и съм девствен и майка ми и баща ми ме издържат :/ ,както четох от по-старите теми-granger,bloodyF,ти и още 1-2 експертки винаги имате отговор на всичко,само не знам в какво се опитваш да ме убедиш? Ти знаеш ли ?

в което не виждам какво лошо има.
Ако бях проста и без мнение нямаше да имам близо 10 хиляди такива във форум.
Дали съм писала празни мнения или съм давала съвети и помагала на хората е отделен въпрос, но все пак не разбрах какъв е проблема в цялата ситОация :lol:

DisappointedDreamer
03-14-2013, 12:14
Изобщо не набивам мнението си. Тук дискутираме/опонираме си с аргументи. Не са още един-двама. Въобразявате си, че щом сте на такава възраст, сте хванали Господ за патката (без извинение) и автоматично всичко, което мислите е вярно, отколкото това, което един по-млад индивид смята. Не искам да използвам #1 любимия аргумент на форума, но грозно поставяш всички под общ знаменател. По същия начин, бих могла да кажа, че НякойТам е типичното олицетворение на всички 26-27 годишни в днешно време, а именно объркани, липсващо им самочувствие, предрасъдъци и разтягащи се лукуми, в опит да "заблудят" човекът, с който спорят. Еми, не всички са такива.

minchorna
03-14-2013, 12:19
Тъй,тъй...всеки си изказва мнението,както и аз.Радвам се поне,че нямаше нападки и обиди както във всяка тема,която се намесите ^_^ 8-) А сега безработния 29 годишния девственик,издържан от мама и тате,продължава да работи,че довечера има среща с една мома и трябва да изкара някой лев за гориво,за да я поразходи из моретУ.

xXxPETYAxXx
03-14-2013, 12:23
Точно пък приятелство с привилегии не е никак подходящо за 14-15 годишните, защото им е по-трудно да разграничават нещата и да си сдържат очакванията.
Ако сте двама зрели индивида, които не искат връзка на този етап, но все пак си имат сексуални нужди, тогава какъв е проблема?

DisappointedDreamer
03-14-2013, 12:26
Някъде да съм споменала, че го препоръчвам на 14-15 годишни?

Fisherman
03-14-2013, 12:35
Трагедия,жалка работа

xXxPETYAxXx
03-14-2013, 12:36
Обичам когато 14-15 годишни ми говорят за любов и приятели с привилегии ^_^

Имах предвид този коментар.

minchorna
03-14-2013, 12:40
Имах предвид този коментар.

Аз пък имах предвид ирония,амa...

anonymous708973
03-14-2013, 12:52
Отворена връзка= никаква връзка,а просто прочешване отвреме навреме,когато няма с кой друг
приятели с привилегии=единият от двамата или и двамата искат връзка,но не им стиска.Най често единият му е по удобно да се попрочешват отвреме навреме, а пък другият се съгласява,защото си мисли,че и той иска това или от немай къде поне да получи малко нежност от даденият човек

Ще го кажа само веднъж и ще те замоля да се замислиш, а не да изплюеш обичайната диария от несвързани изречения.
Това, че ти приемаш нещата така, не означава, че е така.

Отворена връзка е връзка, в която двамата партньори са заедно във всеки един смисъл на думата, има емоционална и физическа привързаност, целуват се, държат се за ръчички, ходят на кино и т.н., но не изпитват самодостатъчност, тоест, имат нужда да се свалят/целуват/чукат с други. Намерили са се, пасват си, но искат и други. Аз не мога така, ти очевидно също, но това не ти дава право да отхвърляш варианта заради ограниченията на собствения ти вътрешен свят.

Приятели с привилегии - тук вече е никаква връзка и ПЪРВОНАЧАЛНО са решили, че имат нужда от секс, но не им се занимава със сложнотии. Вариантите, които си посочил, са... ами, варианти. Изотопи, ако щеш, но не първоначална идея/дефиниция.

Niakoitam
03-14-2013, 12:53
:lol: моля те, посочи къде е общо възприето?

Неголяма връв или тънка ивица от кожа, плат и под. за завързване. Връзки на обувки.
2. Разг. Вратовръзка.
3. Няколко еднакви предмета, свързани заедно. Една връзка магданоз.
4. Контакт. Външнотърговски връзки. Нарушена е връзката между отделните предприятия. Влязох във връзка с един учен от чужбина. Постоянно съм във връзка със сина си.
5. Взаимозависимост. Връзка между теория и практика.
6. Близост, взаимно общуване. Не поддържам никаква връзка с тях. Любовна връзка.
7. Само мн. Близки отношения, познанство с влиятелни хора, на чиято подкрепа разчитам при нужда.

http://rechnik.info/връзка

Да, любовната връзка присъства. Но, моля те, обърни внимание на 'контакт' и 'взаимно общуване'. Имам чувството, че си избираш определения, които те устройват. На всички останали пикаеш.

Защо да не спадат в този кюп? Какво означава 'попринцип не е задължително, особено при полово развити хора'? Сексът е акт на доверие. И тези, които го практикуват без всякакви любовни чувства, изпитват доверие към другия. Доверието не е синоним на любов. Приятелството и разбирането също. Даже в една чисто сексуална връзка приятелството и разбирането присъстват също толкова колкото и в една 'сериозна' връзка, защото можеш просто да звъннеш на другия и да му кажеш "чука ми се", и след 15 минути вече да се чукате. Без обяснения, без подканвания.

Това, което ти си мислиш е, че доверието, приятелството и разбирането присъстват само в сериозните връзки. За теб "секс" е някаква мръсна дума, олицетворяваща мръсен акт, който не бива да се практикува, докато не порасне вековно дърво от любов между двама души. За теб в една сериозна връзка дори може да не се практикуват този акт. Сексът е единствено "чист", когато обичаш даден човек и когато го правите нежно, тихичко под завивки нощем. Еми, в грешка си. Сексът е доверие. И без него, за мен, не може да съществува една "сериозна" връзка.

Не мога да рАзбера ти улесняваш ли ме или нарочно ми ги навираш така в очите определенията с надеждата,че съм далекоглед и като ми ги треснеш пред очите няма да ги видя.Е,даже и в реалността съм късоглед така,че метода няма да проработи.

Да ти посоча къде е общовъзприето ли? Няма нужда. Ти и сама го посочи. Точка 6 ЛЮБОВНА ВРЪЗКА.
Друго се чудя.За чии да обърна внимание на контакт (който между другото следвайки твоята логика може и да е контакт от електроинсталацията на къща) и взаимно общуване.

"Защо да не спадат в този кюп? Какво означава 'попринцип не е задължително, особено при полово развити хора'?"
Означава,че пак не си вникнала в смисъла на това,което съм написал.Ти ме попита значи ли това,че сериозните връзки не спадат в този кюп т.е. при тях секса не съществува?
Отговорих ти,че попринцип не е задължително да НЕ съществува,но се случва при връзките на по-малките.Без да съществува секса обаче секса за една нощ,приятелството с привилегии и отворената връзка се разпадат,защото губят смисъл и цел.

А тези красиви и романтични понятия за това дето сексът бил акт на доверие и тези,които го практикуват без всякакви любовни чувства изпитват доверие към другият ги разправяй на някои друг. Те сигурно проститутките и клиентите им си им голямо доверие.Сигурно и тези дето го правят с по пет човека за две седмици са много доверчиви хора.Тия дето правят оргии с по 10 човека сигурно и те са от най-доверчивите.Е, някои може и да са,но пък ако са чак такива доверчивци това е вече глупост и не пречи,който си иска да ги натакова,когато си иска.Като ония "наивничките" постчета на Ребалка: "Аз правя секс с него,защото сме приятели с привилегии,но нещо започна да ме хваща яд като,се чука с няколко накуп.Дали съм влюбена? Ох аз отидох на някакво купонче с приятелите му и не го поканих за да му е гадно обаче за сметка на това се изчуках с всички" Много доверчиво момиче нали? Та и теорията ти за доверието издиша.
Иначе доверието е част от истинската любов, а не синоним.Приятелството и разбирането също.
Иначе да в една чисто сексуална връзка приятелството и разбирането присъстват също колкото в една сериозна връзка,защото можеш да звъннеш на другият и да му кажеш "чука ми се" и след 15 минути вече да се чукате.Да,може да се надяваш да има поне зачатаци на влюбване в теб, а не просто да иска да те изчеластри,защото в противен случай миличкото ти човече може да обяснява на приятелчетата си как си е хванал някаква да я челастри отвреме на време или пък в момента да си е хванал някоя друга кака.Нужно ли е да те уважава.Нали е чисто сексуална връзката.Животинска.А при животните уж няма такова нещо като уважение.Ами ако му кажеш,че ти се чука, а той ти отвърне:'Съжалявам,но преди малко гледах порно и си лъснах една яка злобарка и не съм на кеф за такива неща.Какво правим тогава?.Това си звучи малко като задължение.Сърби ме,до 15 минути да си тук да ме изчешаш.
Не за мен секс не е мръсна дума и стига да съм свободен няма да избягам ако някоя готина мацка държи да ми скочи на неуморният и не е нужно и да и има кой знае какво доверие,затова хората са измислили презервативите,но предпочитам сериозна връзка с любов и чувства и ако съм поставн да избирам между двете и няма никакви пречки за нито една от двете определено ще избера сериозната.Пък и повече доверие мога да имам,че няма да ми лепне нещо от друг.
И да,точно така.Тук вече много правилно ме разбра.Сексът е най-чист и хубав,когато е между обичащи се хора.Не е само до прочешването има и много по-важни неща.Страстта,когато го правиш с човека когото обичаш И заради други неща е най-истинска.
Мале колко сме ебливи на по 17.Ами карай си тогава на приятелите с привилегии и отворените връзки.Ами ако докато правите бурен секс с твоя сериозен приятел той падне от кревата и недай си Боже си го спука (има такива случаи) и след това докторите не му дават 5-6 месеца да прави секс какво правим тогава.Ще си намериш някой тъпкач да го позамести,защото ти си хипер сексуалната и не можеш да стискаш.Така ли да ги рабирам нещата? :)

minchorna
03-14-2013, 13:04
Направо ме отказвате да чета с тия постове,кво разтягате локуми толкова не знам.

DisappointedDreamer
03-14-2013, 13:09
^Аз никъде не посочих, че е общо прието. Напротив, доказах точно обратното. А именно, че е едно от многото определения на думата 'връзка'.
Защото може би си човек? Не обръщаш ли внимание на усмивките, които си разменяш с хора, докато ходиш на поход из Витоша/Рила/улицата на път за вкъщи? Не поздравяваш ли шофьорите в автобусите? Не те ли радва този контакт, това взаимно общуване? В манията и съсредоточаването си да откриеш златаната половинка си отблъснал всякакви други контакти и индивиди.

Говориш някакви общи неща. Концентрирай се, моля те, върху темата, която дискутираме. Ако трябваше да пишеш есе на нея, досега да са те скъсали. Тук не искам да ме затрупаш с всичките си разсъждения във всичките ти сфери на познания.

Защо намесваш оргиите, проститутките и други индивиди тук? Аз обсъждам нормални хора, които срещаш ежедневно. (Друг е въпросът дали твоето обкръжение се състои от такива; ако отговорът е да, искрено те съжалявам ((отново)).

Казвала съм ти го и преди, ще го кажа и сега - не ми давай примери от нагласени постановки. Биг Брадър беше такава, Рабалка е същата. От далеч си личи, че е фейк.

Какво означава 'истинска любов'? Човек, ако се влюби два-три пъти в живота си, значи че никога не е съществувало разбирателство, приятелство и доверие през тези 2-3 връзки, само защото не са продължили, следователно не са били истински?

Страст може да съществува и когато двамата човека не се обичат. Ти като си чукал дадено момиче си я обичал, а? А тя обичала ли те е?

Това, че защитавам отворените връзки и приятелите с привилегии далеч не означава, че имам такива връзки, нито пък че съм спала с 10 човека. Бройката ми е 2-ма човека, от които и двамата сериозни. Пак ще се повторя - това, че харесвам (примерно) митология, далеч не означава, че се кланям на Зевс и Хера и принасям девственици в жертвоприношение.

Ти си тъпак. Откровен при това. И нищо никога няма да разбереш. Аз човек до себе си в момента имам, и няма да го зарежа само някога би могло да ми липсва секс. Всъщност, и двамата ти се подхилкваме в момента, а след малко ще ходя да го изчукам. А, пардон. Да се начеша.

Niakoitam
03-14-2013, 13:09
Не е искал нищо. Имам си приятел, този с екстрите беше ''по между другото''. Говорили сме за това дали можем да сме заедно , поначало категорично отказа.
Отначало аз исках той не, после аз не исках, а той не знаеше и все още не знае какво иска. Както и да е.


Аз пък си мисля,че отначалото ти си искала, а той не.После ти не си искала,а той може би да,само че се е водел от твоето мнение и евентуално от това на приятелите си ако нещо не са те харесвали,а може и да го е било страх от такава връзка.Както казах почти гаджета,но замалко не им стиска.И силно се надявам тоя приятел с екстри да не е бил ммежду другото докато си била обвързана,защото аз при една такава ситуация бих пратил евентуалното си гадже при тоя за между другото да се разберат какви са им отношенията и чак тогава евентуално да ме занимава :)

PinkPan7her попринцип пишеш разширени синоними на определенията,които съм дал,което е по-скоро в мои стил.Добре знам какво е отворена връзка.Кумицата ми им е голяма фена и все пак...това за мен не е ниакаква връзка, а сигурен секс,самозаблуда за любов и заблуда на околните,че даденият човек не е сам,както и възползване от всички или повечето екстри на една стандартна връзка.Или е с мен и само с мен или да си ходи, с който ще :)

Niakoitam
03-14-2013, 13:19
Сексът е доверие. И без него, за мен, не може да съществува една "сериозна" връзка.



Аз човек до себе си в момента имам, и няма да го зарежа само някога би могло да ми липсва секс. .

Я дай пак,че нещо не разбрах.А ако проблема е по дълготраен.Човека или секса е по-важен за теб?

DisappointedDreamer
03-14-2013, 13:24
Какво да дам пак? Ти представи хипотетична ситуация, в която описваш как моя човек се наранява и поради тази контузия не мога да има сексуални актове за 5-6 месеца. Разбира се, че няма да го зарежа заради неспособността му да прави секс. Здравословни причини, все пак. Аз говорех за ситуация, в която двама човек имат възможността да правят секс, но просто не искат. Чаткаш ли?

Niakoitam
03-14-2013, 13:34
Какво да дам пак? Ти представи хипотетична ситуация, в която описваш как моя човек се наранява и поради тази контузия не мога да има сексуални актове за 5-6 месеца. Разбира се, че няма да го зарежа заради неспособността му да прави секс. Здравословни причини, все пак. Аз говорех за ситуация, в която двама човек имат възможността да правят секс, но просто не искат. Чаткаш ли?

Ясно.Разбрах.Неоринтирана съм и сама не знам,но си защитавам позицията опитвайки се да я опиша колкото се може по романтично,защото аз съм правила така и се опитвам да се самоубедя и да убедя и всички останали колко е готино това.Убеден съм,че скъсаш ли с твоя човек или поне не те ли чете може и 180 градусова различна позиция да защитаваш и да ми обясняваш колко са гадни всякакъв тип сериозни връзки,защото....:)

DisappointedDreamer
03-14-2013, 13:44
Пак нищо не разбра. Това, че защитавам отворените връзките не означава, че съм против сериозните такива. Аз съм ориентирана, не се притеснявай. Романтична - съмнявам се.

За късане с моя човек не се тревожи.

(омита се да прави секс)

Niakoitam
03-14-2013, 13:47
Да не забравиш да ви снимаш и да пратиш клипче после. Може и на ЛС,че и аз трбва някакси да се порадвам.Поне бастунчето да лъсна. Моля те,смили се над мен.Помогни ми с тази услугичка :D

minchorna
03-14-2013, 13:47
Пиша есета; изгубих се между страници и думи.
Връщам се да пиша.

Написа ли,че секс ще правиш ?

DisappointedDreamer
03-14-2013, 13:54
^^написах.

Fisherman
03-14-2013, 13:54
Много уважавам хората които се хвалят с това че са правили секс

minchorna
03-14-2013, 13:56
Много уважавам хората които се хвалят с това че са правили секс

Уважаваш рЪбЪлкЪ? :О

Niakoitam
03-14-2013, 13:57
^^написах.

Не ме подминавай така пренебрежително де.Нараняваш ме :(. Искам си обещанието за клипчето, а после и него.Иначе ще си прережа вените ритуално и няма да има вече Niakoitam във форума :(

bloodyF
03-14-2013, 16:23
@Някойтам, кога е било си е изцяло мой проблем.

@minchorna, съгласна съм, че дългите постове са изтощителни :lol: или съм много уморена, или наистина е така;

SpiritInBlack
03-14-2013, 16:51
кви аргументи , браааааат. 16 годишни момичета , които не знаят български , лаят хаахахаха.хубаво е после да не мрънкате , когато ви казваме , че сте курви

d.anny..
03-14-2013, 17:01
Тръгна сравнително добре,но накрая тезата ти започна много силно да издиша.И особено последното изречение.Тук говорим за ЧУВСТВА. Не за движимо или недвижимо имущество.При чувствата сделки няма и не може да има,тъй като никой не е напълно господар на чувствата си,колкото и да си мисли,че е така и колкото и да си мисли,че се познава идеално.И оттам в един момент възникват проблемите.


Не, аз не говоря за чувства. От много време насам не ги изпитвам. Избрала съм да бъда свободна и да си прекарвам добре. Изобщо не намесвам чувства.

Fisherman
03-14-2013, 17:53
ми значи си станала боклук,животно,защото точно чувствата са това,което ни разграничава от тях.какво остава като махнем чувствата ли? ми ядене сране ебане само хубави работи

d.anny..
03-14-2013, 18:08
ми значи си станала боклук,животно,защото точно чувствата са това,което ни разграничава от тях.какво остава като махнем чувствата ли? ми ядене сране ебане само хубави работи

Това игнориране на чувствата е временно, мисля, че вече разбра защо постъпвам така. От една страна искам да се предпазя от болка.. защото заминавам далеч и не искам да започвам връзка в този момент. Естествено, че изпитвам чувства.. обичам родителите си и приятелите си! Аз съм много емоционален човек по начало.. но просто сега се опитвам да съм силна и да не се влюбвам. Не искам да страдам. След като замина за Дания.. там ще се отпусна отново и ще си позволя тази екстра да бъда чувствена, отдадена на нещо, обичаща.

Fisherman
03-14-2013, 18:26
Тоя път прибързах с обидите и трябва да се извиня. Успех ти пожелавам.

d.anny..
03-14-2013, 18:30
Тоя път прибързах с обидите и трябва да се извиня. Успех ти пожелавам.

Няма нищо. Аз реагирам по същия начин,когато хора започват да ми обясняват колко са безчувствени, колко са ледени.. и т.н. :) Аз просто съм се "програмирала" временно да съм така, защото знам, че е за мое добро .. :)

Violenza
03-14-2013, 18:48
За да се получат подобни взаимоотношения, трябва хората да имат опит във взаимоотношенията с другия пол (или същия ха-ха, колко съм толерантен) и също така да изградени личности със завършено развитие в социално отношение и по отношение на светоглед. Нямам нищо против, дори определено предпочитам подобно нещо, пред това да се създават разни илюзии и да има наранени (не, че при този вариант има гаранция, че няма да се случи, де).
Тоест ако говорим за 16-17 годишни, които са гледали оня филм с Мила Кунис и се смятат за много зрели и пр., не говорим за същото нещо, за което аз си мисля. : )
Ако горните условия са налице и 'условията' са изяснени в началото, всичко е окей и може да се спестят доста главоболия, които пак могат да се проявят.
Ама който го е страх от мечки, да не ходи в гората.
За пореден път съм на 100% съгласна.

И за мен, за да може да се поддържат такива отношения, трябва да говорим за достатъчно съзрели хора. Напълно наясно със себе си и с това, което искат.
Разграничавайте отворената връзка и приятелите с привилегии, разликата е огромна.
Никой не е казал, че от такава ситуация задължително единият излиза наранен. Ако хората са разумни, ще се спрат на време, при условие, че чувства са се проявили само у единия. Ако пък е и при двамата, значи има какво да става занапред.

anonymous708973
03-14-2013, 18:53
кви аргументи , браааааат. 16 годишни момичета , които не знаят български , лаят хаахахаха.хубаво е после да не мрънкате , когато ви казваме , че сте курви

Изключително е долно да обиждаш основния тип момичета, с които спиш.

bloodyF
03-14-2013, 19:32
Изключително е долно да обиждаш основния тип момичета, с които спиш.

http://media.tumblr.com/tumblr_mdz3c09QsO1qg898o.jpg

chushkopek
03-14-2013, 19:52
кви аргументи , браааааат. 16 годишни момичета , които не знаят български , лаят хаахахаха.хубаво е после да не мрънкате , когато ви казваме , че сте курви

Знаеш ли....с рибата ще сте перфектния гей хейт дует.

soul1199
03-14-2013, 23:01
Оф пробвах го това и накрая-аз го харесвах,а той явно-не..

Fisherman
03-15-2013, 05:36
Знаеш ли....с рибата ще сте перфектния гей хейт дует.

Яд ли те е некадърник,че лафовете си ги четеш в нета и преди да обидиш някой мислиш по 2 часа

xXxPETYAxXx
03-15-2013, 06:15
Аз пък имах предвид ирония,амa...

Разбрах какво имаше предвид, но съм на мнение, че не е много нормално 14-15, че дори 16-17 годишни да говорят за такива отношения. Айде да говорят ок, ама чак пък да са имали и да говорят от опит...
Изключително съм съгласна с psychopath и Violenza.

А, тези, които само обиждат - за високоинтелигентни ли се мислите, за хора с някаква класа ли?! Като обиждате хората във форум?! Това не е постъпка нито на истински мъж, нито на интелигентен, зрял човек! Добре - Вие сте против този вид отношения - хубаво! Ама не обиждайте хората, които имат различно мнение от вашето, защото падате мнооооооооого ниско!

Niakoitam
03-15-2013, 07:38
@Някойтам, кога е било си е изцяло мой проблем.

Ясно.Разбрахме се вече.Само следващият път като започнеш да ревеш и да обясняваш колко са гадни всъщност мъжете,защото някой се е изгаврил с теб си спомни за тази и евентуално други подобни случки и се сети, че на тоя свят всичко се връща един ден. :)

Не, аз не говоря за чувства. От много време насам не ги изпитвам. Избрала съм да бъда свободна и да си прекарвам добре. Изобщо не намесвам чувства.
Пак повтарям.Не можеш да избираш нищо свързано с чувства.Можеш само да се самозаблуждаваш и да се опитваш да заблуждаваш и другите.Още повече като,че ли си емоционално момиче.Всичко го правиш просто от страх да не бъдеш наранена.От една страна те разбирам,но въпроса е дали ще успееш наистина да го направиш, а не просто да се самозаблуждаваш.Още повече,че от другата страна седи съвсем различен човек с друго мислене и разсъждения.То в крайна сметка каквото е писано искаш или не искаш става.:)


За пореден път съм на 100% съгласна.

И за мен, за да може да се поддържат такива отношения, трябва да говорим за достатъчно съзрели хора. Напълно наясно със себе си и с това, което искат.
Разграничавайте отворената връзка и приятелите с привилегии, разликата е огромна.
Никой не е казал, че от такава ситуация задължително единият излиза наранен. Ако хората са разумни, ще се спрат на време, при условие, че чувства са се проявили само у единия. Ако пък е и при двамата, значи има какво да става занапред.

Нещо след като съм чел коментарите ти ми се струва,че и сама се опитваш да си повярваш,но не можеш.И няма какво да се разграничава толкова между приятели с привилегии и отворена връзка.Разликата е просто,че отворената връзка малко повече наподобява нормална връзка и е някакъв мелез между приятелство с привилегии и обикновена връзка.И в мюсюлманският свят може да се каже,че има отворена връзка,само,че само от страна на мъжа.Казва се харем. :)

Chacho
03-15-2013, 08:05
Каква е разликата между отворената връзка и приятелите с привилегии?

minchorna
03-15-2013, 08:51
Каква е разликата между отворената връзка и приятелите с привилегии?

Аз го разбирам така
Отворена връзка-Двойка,които се знае,че са заедно,излизат заедно,живеят заедно и т.н (типична влюбена двойка),НО се виждат и с други хора само и единствено за СЕКС.
Приятели с привилегии-Нищо обвързващо,никакви задължения помежду има,просто СЕКС.

Chacho
03-15-2013, 11:15
Никой не е казал, че трябва да са такива взаимоотношенията.

Ако ги пазят в тайна, то тогава връзката им е дискретна. Ако искаш, можеш да си приятел с някой, да се почуквате често и да не пазите дискретност.

Говориш за ПРИЯТЕЛИ с привилегии. Приятелите не излизат ли заедно?

Живеят заедно?? Всички обвързани ли живеят заедно?

Защо си мислиш, че в отворената връзка трябва само за секс да се виждат с други? Може да се договорите да си имате взаимоотношения с други хора, такива каквито имате и помежду си.



Много играете по чужди правила.

bloodyF
03-15-2013, 14:38
@ Някой там, това ми е епиграфа под името. Много добре знам и ако тръгна да рева преди всичко ще е заради самата мен, мъжете ,още повече като цяло, не са гадни.
Не съм като повечето лигли/лигльовци -"Гаджето ми ме напусна, всички жени/мъже са ебати тъпанарите"



А това, че на 17 не било нормално да имаш опит-на 17 или на 27, ако нямаш глава на раменете , която да ползваш с функция "мислене", а не с функция "декорация"-все си е тая.

Violenza
03-15-2013, 14:40
Нещо след като съм чел коментарите ти ми се струва,че и сама се опитваш да си повярваш,но не можеш.И няма какво да се разграничава толкова между приятели с привилегии и отворена връзка.Разликата е просто,че отворената връзка малко повече наподобява нормална връзка и е някакъв мелез между приятелство с привилегии и обикновена връзка.И в мюсюлманският свят може да се каже,че има отворена връзка,само,че само от страна на мъжа.Казва се харем. :)
На кое не си вярвам бе, душата? :D
Само не ми намесвай мюсюлманите, че ще ме настъпиш по опашката.

Казвам аз (но като гледам и не само) какво разбирам под "отворена връзка" и "приятели с привилегии":
1. Двамата са официално двойка, но със знанието (и съответно "одобрението" или хайде да го кажем без възражението) на партньора се виждат и с други за секс.
2. Двамата се виждат и чуват само и единствено, за да правят секс. След това всеки се облича и си заминава.

SpiritInBlack
03-15-2013, 15:16
Спя с момичета като логичен завършек на играта , която основно ме привлича.Иначе филмите са дообъркали прекалено много и без това слабоумните потребители във форума.

Niakoitam
03-15-2013, 15:48
На кое не си вярвам бе, душата? :D
Само не ми намесвай мюсюлманите, че ще ме настъпиш по опашката.

Казвам аз (но като гледам и не само) какво разбирам под "отворена връзка" и "приятели с привилегии":
1. Двамата са официално двойка, но със знанието (и съответно "одобрението" или хайде да го кажем без възражението) на партньора се виждат и с други за секс.
2. Двамата се виждат и чуват само и единствено, за да правят секс. След това всеки се облича и си заминава.

Каза ли веднъж:' Аз съм винаги вярна като куче на човека до себе си и когато съм с някой съм само и единствено с него"? Каза го. Т.е е излишно да се опитваш да разбираш някаква фалшива "широкоскроеност" на сила.Това имах предвид :)

Violenza
03-15-2013, 17:04
Каза ли веднъж:' Аз съм винаги вярна като куче на човека до себе си и когато съм с някой съм само и единствено с него"? Каза го. Т.е е излишно да се опитваш да разбираш някаква фалшива "широкоскроеност" на сила.Това имах предвид :)
Ама абсолютно съм съгласна. Казвала съм го и го потвърждавам. Но това е при условие, че имам стабилна връзка и човекът до мен е на същото мнение. Всъщност, "нестабилна" връзка или пък "отворена" не бих поддържала, особено за отворена и дума да не става (обаче който го влече, да си ги има, мен какво ме бърка? Не показвам фалшива "широкоскроеност", както ти я нарече, а чисто и просто неутралитет.) Приятелите с привилегии са друго нещо обаче.

Fisherman
03-15-2013, 17:24
Иначе филмите са дообъркали прекалено много и без това слабоумните потребители във форума.

съгласен съм с момчето

_ivi_
03-15-2013, 20:11
Предпочитам този тип приятели пред сериозна връзка.Мисля, че все още не съм узряла за това да имам наистина сериозна връзка.Имала съм за по 3-4 месеца, но не виждам нищо сериозно в една такава връзка, а по-скоро пак секс френд!

liglata_bg
03-16-2013, 07:18
Тъпкачите рулират :D

Niakoitam
03-16-2013, 08:11
Ама абсолютно съм съгласна. Казвала съм го и го потвърждавам. Но това е при условие, че имам стабилна връзка и човекът до мен е на същото мнение. Всъщност, "нестабилна" връзка или пък "отворена" не бих поддържала, особено за отворена и дума да не става (обаче който го влече, да си ги има, мен какво ме бърка? Не показвам фалшива "широкоскроеност", както ти я нарече, а чисто и просто неутралитет.) Приятелите с привилегии са друго нещо обаче.

Всъщност се замислих какво ли бих избрал ако имам право на избор между отворена връзка и приятел с привилегии.И сякаш си отговорих.Приятелство с привилегии. В някаква такава фалшивост като отворена връзка въобще не ми се влиза.Значи ще се лъжем,че много се обичаме и държим един на друг,ще си правим подаръци,ще се старая да се чувства добре и накрая за благодарност...тя ще си намира други тъпкачи,защото моя милост не и е достатъчен.Не благодаря.Така погледнато по-добре временни приятели с привилегии.Поне ще знам,че само иска да я онождам отвреме навреме и няма кой знае копко да ми дреме за нея(изключваме факта,че попринцип съм влюбчиво човече).За мен приятелството с привилегии е някаква временна работа,ей така за да си имаш някой там сигурен,където разбира се някой може да се почувства много гадно ако се влюби или пък някой вземе та му вземе играчката и се наложи да си търси нова.Отделен въпрос е че думата приятелство е малко пресилена за точно този тип отношения.Това не е никакво приятелство.Просто е украсено с тази дума.Това е просто един общ интерес.Интереса двамата да не остнат на сухо.В по-лошият случай след едно известно време ще се разпадне и без това и евентуално ще мине само на познанство,което всъщност и си е често де,в най-добрият случай.А пък в по-добрият случай просто след известно време и двамата ще вземат да се чукнат по-главите,по горните разбира се и да се сетят,че така и така го карат на секс...защо пък да не поусложнят отношенията си и това да прерастне във връзка...за предпочитане стандартна. :)

anonymous708973
03-16-2013, 08:11
Каква е разликата между отворената връзка и приятелите с привилегии?

Обясних го няколко пъти. И след твоя първи пост, и на Някойтам.

И лично за мен терминът "приятели с привилегии" не е точен. По простата причина, че не съм толкова... неразумна, за да спя с добър приятел и да си вярвам, че е само това. Тия, които биха влязли в графа "привилегии", биха били специално избирани да не ми допадат като характери, че като се знам ква съм типична жена в това отношение, отидЕ конят в реката.

liglata_bg
03-16-2013, 09:41
Пантерке, нищо лично, но не бъди толкоз глуповато-наивна.Не ти го казвам с лоши чувства!

Violenza
03-16-2013, 10:30
Всъщност се замислих какво ли бих избрал ако имам право на избор между отворена връзка и приятел с привилегии.И сякаш си отговорих.Приятелство с привилегии. В някаква такава фалшивост като отворена връзка въобще не ми се влиза.Значи ще се лъжем,че много се обичаме и държим един на друг,ще си правим подаръци,ще се старая да се чувства добре и накрая за благодарност...тя ще си намира други тъпкачи,защото моя милост не и е достатъчен.Не благодаря.Така погледнато по-добре временни приятели с привилегии.Поне ще знам,че само иска да я онождам отвреме навреме и няма кой знае копко да ми дреме за нея(изключваме факта,че попринцип съм влюбчиво човече).За мен приятелството с привилегии е някаква временна работа,ей така за да си имаш някой там сигурен,където разбира се някой може да се почувства много гадно ако се влюби или пък някой вземе та му вземе играчката и се наложи да си търси нова.Отделен въпрос е че думата приятелство е малко пресилена за точно този тип отношения.Това не е никакво приятелство.Просто е украсено с тази дума.Това е просто един общ интерес.Интереса двамата да не остнат на сухо.В по-лошият случай след едно известно време ще се разпадне и без това и евентуално ще мине само на познанство,което всъщност и си е често де,в най-добрият случай.А пък в по-добрият случай просто след известно време и двамата ще вземат да се чукнат по-главите,по горните разбира се и да се сетят,че така и така го карат на секс...защо пък да не поусложнят отношенията си и това да прерастне във връзка...за предпочитане стандартна. :)
Еми ето, че си ги разграничил.
Но това, че отворената връзка теб няма да те прави щастлив, нито пък мен, не означава, че няма да задоволява идеално нуждите на други. Това не е "моята любов", но съм далеч от мисълта, че хора в такива взаимоотношения нямат чувства един към друг.
И не се хващайте за това приятели.

Niakoitam
03-16-2013, 10:57
Еми ето, че си ги разграничил.
Но това, че отворената връзка теб няма да те прави щастлив, нито пък мен, не означава, че няма да задоволява идеално нуждите на други. Това не е "моята любов", но съм далеч от мисълта, че хора в такива взаимоотношения нямат чувства един към друг.
И не се хващайте за това приятели.

Разгриничил съм ги разбира се.Но това пак не ми пречи да смятам,че отворена връзка е имитирне на връзка-хем да се водят,че имат някой до себе си за самонавиване и за пред хората,хем да си литкат от цвят на цвят като пчелички и всеки,който си харесат да е свободен да си ги опрашва. 2 в 1.Само дето реално не се получава неочаквано добра комбинация, а неочаквано добро залъгалка за тях,гаджетата им и околните под различна форма.Чувства естествено,че няма при една такава връзка или даже и да ги има няма как да са толкова силни както при обикновенна колкото и силно да се опитват да заблуждават себе си и околните привържениците на връзка+живот на необвързан.Много е лесно хем да искат връзка,хем да бягат от задълженията при нея и да се спускат по тънката лайсна изкарващи се много широкоскроени.Приятелите с привилегии вече казах.Оснвата им задача е временна и е човек да не остане на сухо без да прибягва до услугите на проститутки или жигола.Проблема там,че хем хората често не са господари на чувствата си,хем са двама различни индивида и не е хубаво нито един от двамата да се заблуждава,че може да си прави предварително сметки без кръчмаря. :)

psychopath
03-16-2013, 12:04
Niakoitam, някога ще се научиш ли да не пишеш по 20 реда, когато можеш да напишеш същото в 3? :D

Niakoitam
03-16-2013, 12:11
Niakoitam, някога ще се научиш ли да не пишеш по 20 реда, когато можеш да напишеш същото в 3? :D

Не :) Както се пееше в една рап песен:"Това е моят стил". Да е точно, ясно и разбираемо.Каквото мисля това пиша и не си редактирам мислите преди да ги излея. :)

Violenza
03-16-2013, 16:43
Чувства естествено,че няма при една такава връзка или даже и да ги има няма как да са толкова силни както при обикновенна
Е много знаеш ти имат ли, нямат ли. :D
То и съседа дето си побийва жената честичко може да си мисли, че като не чука друга, значи много си обича неговата, ама дали?

Лесно било, трудно било, бягане от отговорности... Щом и двамата това ги устройва, голяма работа как го приемат останалите.

А приятелството с привилегии понякога продължава много успешно. :)

anonymous708973
03-16-2013, 16:50
Пантерке, нищо лично, но не бъди толкоз глуповато-наивна.Не ти го казвам с лоши чувства!

Абе, втори човек си, дето ми го казва. Не смятам, че е така, но все пак би ли обяснила защо така смяташ? Може проблемът да е в моята камбанария.

anonymous708973
03-16-2013, 16:51
Не :) Както се пееше в една рап песен:"Това е моят стил". Да е точно, ясно и разбираемо.Каквото мисля това пиша и не си редактирам мислите преди да ги излея. :)

Добре бе, човек.. Питат те дали не можеш да си СЪКРАТИШ мнението. Това автоматично означава, че стилът ти далеч не е точен, ясен и разбираем :ДДД Мислиш ли въобще?

Niakoitam
03-16-2013, 18:07
Е много знаеш ти имат ли, нямат ли. :D
То и съседа дето си побийва жената честичко може да си мисли, че като не чука друга, значи много си обича неговата, ама дали?

Лесно било, трудно било, бягане от отговорности... Щом и двамата това ги устройва, голяма работа как го приемат останалите.

А приятелството с привилегии понякога продължава много успешно. :)

Абе то и някои жени обясняват: "Той ма бий щот много ма обича!" ама това хич не значи така.И примера ти със съседа може да се сложи в тази графа за кой какво смятал.И естествено,че е по-лесно.То затова и при повечето животни е само за размножаването и следващият сезон пак,но ние нали се водим по-разумни уж.Очаквам скоро да се появи още по-модерното отворен брак.Но да знаеш че и психопатите например най-вероятно за себе си са напълно прави.Не че двете неща са еднакви де.А иначе за приятелството с привилегии как понякога продължавало много дълго честно казано хич не съм останал с такова впечатление освен ако не прерастне във връзка.Или единият ако не двамата ще се влюби или както казах по някое време друг ще отмъкне "играчката" под носа на единият от двамата.


Добре бе, човек.. Питат те дали не можеш да си СЪКРАТИШ мнението. Това автоматично означава, че стилът ти далеч не е точен, ясен и разбираем :ДДД Мислиш ли въобще?

Казах твърдо и категорично НЕ! Още уточнения да се искат. При добро желание можем да направим някаква договорка ти да ми ги редактираш след известно време на пробен период. Сделка? :D

Violenza
03-16-2013, 18:43
Очаквам скоро да се появи още по-модерното отворен брак.Но да знаеш че и психопатите например най-вероятно за себе си са напълно прави.Не че двете неща са еднакви де.А иначе за приятелството с привилегии как понякога продължавало много дълго честно казано хич не съм останал с такова впечатление освен ако не прерастне във връзка.

А, то вече си го има отворения брак. :D Отдавна някои предпочитат да си затварят очите я заради деца, я заради питомното и т.н.
Второто - аз казах, че продължава "успешно", което предполага хубава връзка. ;) За дългото също не е невъзможно, просто е адски трудно.

Niakoitam
03-16-2013, 18:54
А, то вече си го има отворения брак. :D Отдавна някои предпочитат да си затварят очите я заради деца, я заради питомното и т.н.
Второто - аз казах, че продължава "успешно", което предполага хубава връзка. ;) За дългото също не е невъзможно, просто е адски трудно.

Ами да.Само че се казва: Тя/той постоянно изневерява.Мисълта ми беше,че очаквам скоро някои да започнат да се бият по гърдите обяснявайки как били имали отворен брак и колко готино било това.:) Как ли ще го обяснят на децата си само и какви ще станат те след време :) Не че в Америка и в наши дни няма разни подобни неща като размяна на съпруги и съпрузи за вечерта де. А иначе щом е преминало във връзка значи вече се е променило,което пак значи,че е временно.Само дето това се случва в по-хубавият вариант :)

Violenza
03-16-2013, 19:15
Ами да.Само че се казва: Тя/той постоянно изневерява.Мисълта ми беше,че очаквам скоро някои да започнат да се бият по гърдите обяснявайки как били имали отворен брак и колко готино било това.:) Как ли ще го обяснят на децата си само и какви ще станат те след време :) Не че в Америка и в наши дни няма разни подобни неща като размяна на съпруги и съпрузи за вечерта де. А иначе щом е преминало във връзка значи вече се е променило,което пак значи,че е временно.Само дето това се случва в по-хубавият вариант :)
Не мисля, че децата им въобще ще го научат това нещо. Така че едва ли ще им се наложи да дават обяснения. Поне би следвало да се стараят да прикриват тези си отношения ;)

Хубавият, лошият вариант, все тая, още в началото казахме, че трябва да става дума за пораснали хора, които да могат да приемат всички възможни изходи от ситуацията.

Ох, хубаво наспамихме темата само! Ти си виновен! :D

Niakoitam
03-16-2013, 19:25
Не мисля, че децата им въобще ще го научат това нещо. Така че едва ли ще им се наложи да дават обяснения. Поне би следвало да се стараят да прикриват тези си отношения ;)

Хубавият, лошият вариант, все тая, още в началото казахме, че трябва да става дума за пораснали хора, които да могат да приемат всички възможни изходи от ситуацията.

Ох, хубаво наспамихме темата само! Ти си виновен! :D

А, хич вече няма да ме учуди и ако започнат директно да им се хвалят обяснявайки им колко широкоскроени са всъщност и как са надраснали времето си.Е, все пак пък не е лошо.Може да бъдем толерантни. :D
Най-големият проблем е че някои хора понякога се мисля за много пораснали, а реалността е съвсем друга. :)
Ааааа не и двамата сме виновни.Не ми прехвърляй така набързо вината на мен. :D Друг е въпроса,че отдавна започнаха да ми намират мана на стила на писане, а още по-рано да им обясняват колко готин секс правели с гаджетата си :D

ShtrudeL
03-16-2013, 19:35
въй въй

Познавам мъж, който е женен с дете и въпреки това се вижда с други жени, спи с тях и съвестта му си е чиста и не го приема за изневяра, а жена му не знае, или поне не иска да се интересува от това. Обяснението му е, че няма ли чувства, не е изневяра и че той е мъж и му е позволено най-общо казано.
Аз естЕ смятам това за глупост и в тази 'връзка' за мен няма любов, уважение и както искате го наречете и НЕ бих простила нещо такова.


Отношенията 'приятели с привилегии' са за хора, които са силно сексуални и слабо обвързващи се, ъъ т.е. такива, които не могат да са само с един човек.

Violenza
03-16-2013, 19:43
Най-големият проблем е че някои хора понякога се мисля за много пораснали, а реалността е съвсем друга. :)

Така е. Ама общо взето всички сме минали през тоя период да се имаме за много зрели и пораснали. Аз сега като се сетя като бях на 17-18 за каква какичка се имах... :D



Ааааа не и двамата сме виновни.
Никакви такива! Само ти си виновен. Казах! :D



Отношенията 'приятели с привилегии' са за хора, които не могат да са само с един човек.
Въобще не е вярно това.
Ако е така, защо им е да си търсят един партньор за секс, като могат да си лягат всяка вечер с различен/а?

Не изкарвайте нещата по-сложни отколкото са.

Niakoitam
03-16-2013, 20:15
ShtrudeL тоя е явно поредният тъпанар,който няма волята да си го държи в гащите и не оценява това,което има.А може би и се е оженил,защото така трябва, а не защото му е дошъл акъла за това.Повече за съжаление обаче са тези мацки дето се връзват на такива отношения с омъжен мъж с дете.Но пък много неориентирани мацки тичат точно по гъзовете на именно такива.Сигурно и парички има. :)


Така е. Ама общо взето всички сме минали през тоя период да се имаме за много зрели и пораснали. Аз сега като се сетя като бях на 17-18 за каква какичка се имах... :D

Да,те и днешните 17-18 годишни някога сами ще си се смеят.Както се казва: "Човек се учи докато е жив." :)



Никакви такива! Само ти си виновен. Казах! :D

Напиши си под ника хан Аспарух да си знам да не споря друг път :D



Въобще не е вярно това.
Ако е така, защо им е да си търсят един партньор за секс, като могат да си лягат всяка вечер с различен/а?

Не изкарвайте нещата по-сложни отколкото са.

Ами например,защото си оставят една вратичка за сигурен вариант.Не е казано,че всяка вечер,когато им се прииска ще могат да си лягат с различен/а особено ако са финансово по зле и/или са по неопитни в свалките.От друга страна това,че някои има приятел с привилегии не му пречи пак да си ляга с различен човек всяка вечер.Те с нищо не са си длъжни.Просто когато има приятел с привилегии вероятността да остане на сухо,когато най му/и се прави секс намалява значително :)

ShtrudeL
03-16-2013, 20:26
Въобще не е вярно това.
Ако е така, защо им е да си търсят един партньор за секс, като могат да си лягат всяка вечер с различен/а?

Не изкарвайте нещата по-сложни отколкото са.

От къде знаеш, че си търсят един партньор за секс и през това време не спят с други? Нали за това са такива 'приятели'. Ако беше друго, щяха да са намесени чувства.
Иначе ако трябва да отговоря на въпроса ти с тъп рандом отговор, който ми идва на ум:
- Заради по-малки шансове от предавани по полов път болести.
- Защото все пак имат някакви симпатии към човека, с който се виждат само за секс, като не бъркаме тези симпатии с 'чувства/привързаност'.

+ това, не вярвам, че човек, който е имал няколко такива 'приятели', може да е изцяло отдаден само на един човек след време. Може мисленето ми да е ограничено, но ще кажа и защо мисля така. А е много просто - когато цял живот си ял ванилов сладолед, който е бил любимия ти и в един момент опиташ бананов или шоколадов, след това едва ли ще ядеш само ванилов.
Не е невъзможно, но е много трудно.
Преди време, ако не се бях осъзнала на време, щях да съм момиченце, което задоволява физическите си нужди с който си хареса и дори да имах емоционална връзка в тогавашния си период, нямаше да съм вярна, в това съм сигурна. Щях да си мисля, че това е нещо нормално/широкоскроено и съвсем в реда на нещата, дори да се кълна, че обичам човека до мен. И дълго време съм го вярвала, дълбоко в себе си още го имам като мисъл, но съвсем не го одобрявам и не искам да ми се случва.

ShtrudeL
03-16-2013, 20:27
Niakoitam всъщност човека си е голям пич, дето се вика 'мъж' и вярвам, че обича жена си силно.
Но въпреки това не одобрявам постъпките му.

Niakoitam
03-16-2013, 20:38
Niakoitam всъщност човека си е голям пич, дето се вика 'мъж' и вярвам, че обича жена си силно.
Но въпреки това не одобрявам постъпките му.

А знам ги аз тези пичове.И всъщност нищо не му пречи вдействителност да е пич,но недорасляк.Има хора и на доста голяма възраст,които си остават недорасляци.И не аз не вярвам,че обича жена си толкова силно.Все още не е дорасъл за това и реално не знае какво иска.И не може да оценява любовта.Правилно си написала мъж в кавички :)

Violenza
03-16-2013, 20:45
Ами явно само моите представи за "приятелство с привилегии" са толкова идеализирани. :D Знам защо.

psychopath
03-16-2013, 23:18
Violenza, да не би Niakoitam да ти е бившо гадже и да се заяжда поради тази причина? :D

xXxPETYAxXx
03-17-2013, 06:13
Приятелството с екстри е и за хора, които нямат време или желание да се захващат с по-сериозни връзки. Аз хипотетично бих си хванала такова приятелче, защото по-голямата част от момчетата в днешно време са ми много противни. Разбира се, че подобни отношения са временни. Обаче лично аз не бичх спала паралелно и с други хора. Предполагам има и други хора, освен мен, които намират правенето на секс с различни партньори за отвратинилно. Така че не обобщавайте така за какви хора било приятелството с привилегии.

r0073x
03-17-2013, 06:52
Не ме кефят подобен тип връзки. С бившата ми, след като се разделихме, решихме да пробваме подобен тип взаимоотношения (най-вече по нейна инициатива). Съгласих се само заради надеждата, че така нещата ще се закрепят и отново ще се съберем като нормална двойка. Видях, че няма да стане и ѝ казах, че или ще се съберем, или всеки да си лови живота и да забрави за другия (както и стана).
Ако съм необвързан и се забия с някоя, с която се кефим един на друг за едната вечер, що пък да не се на*бем ? Но приятелството с привилегии не е за мен (особено както в описания случай - с човек, към когото тогава още имах много силни чувства) ;)
Може да съм старомоден, скучен & etc, ама си предпочитам да стоя сам, докато не създам връзка, вместо да се събирам с някоя колкото да се нашлякаме и после който от където е дошъл :)

Niakoitam
03-17-2013, 08:11
xXxPETYAxXx ти не би спала паралелно с приятелството с привилегии и с други.Да приемем,че наистина е така.Ами той? Човек не може да е сигурен че няма да му изневерят в една връзка камо ли пък да разчита,че приятелят с привилегии ще му е верен при условие,че е доста по незадължен на това отколкото в една връзка.:)

psychopath както казва Бареков: "Имаме новина!" :D
Ей в този форум човек може да разбере много работи за себе си, за които даже и грам не е предполагал.
Първо бях адският женомразец,после се оказах девствен,след това вече станах полудевствен, а вече пък се оказва и че все пак с Violenza сме бивши гаджета и аз се заяждам с нея за да и играя на контри.Имам напредък значи. :D
Е,съжалявам че трябва да те разочаровам,но поне доколкото аз съм запознат няма такова нещо. Ако е на аватарните снимки тя, си е готина мацка само дето доколкото знам е обвързана и ако действително е от Варна се намира малко далечко да сме имали кой знае какви интимни отношения.:D Иначе ми изглежда печена и често мнението ми не е като да не се случва да съвпада с нейното.Доволен? :) И все пак понеже пита нея и тя може да ти сподели ако е имало нещо,което в момента съм забравил :D

Поздрав:
http://vbox7.com/play:215c654f
:)

Violenza
03-17-2013, 08:28
Niakoitam, хайде стига преструвки... Разкриха ни и няма смисъл да продължаваме да се правим, че нищо не се е случило! :D

Niakoitam
03-17-2013, 09:24
Niakoitam, хайде стига преструвки... Разкриха ни и няма смисъл да продължаваме да се правим, че нищо не се е случило! :D

Ееее значи ама аз исках да съм тактичен и да не издавам пред хората.Но пък щом нямаш нищо напротив нека знаят, че е така:
http://www.vbox7.com/play:92f47d5a
:D

xXxPETYAxXx
03-17-2013, 09:26
Ама аз не съм казала, че бих изисквала и той да спи само с мен, просто лично за мен е неприемливо.Иначе много ясно, че не бих му държала сметка. Но никак не е задължителна полигамията.