PDA

View Full Version : Марихуаната (коз)



Филанкишията
03-13-2013, 13:14
Какво мислите за марихуаната и употребявате ли?

Joc
03-13-2013, 13:15
miro qj hui

MaLyKoLiU
03-13-2013, 13:17
хуй яж Миро

Филанкишията
03-13-2013, 13:19
Кольо, стой си мирно.

Joc
03-13-2013, 13:21
kolio e na pop1rs

Joc
03-13-2013, 13:22
i vodka flirt

MaLyKoLiU
03-13-2013, 13:25
Тоде, защо си ме блокнал у фейса :O

Joc
03-13-2013, 13:25
da si imash

MaLyKoLiU
03-13-2013, 13:29
дообре :)
както решиш

Joc
03-13-2013, 13:32
и не ми задавай въпроси некви, балък.

MaLyKoLiU
03-13-2013, 13:35
Само не успях да разбера причината за държанието ти, но както и да е... твоя си работа :)

Joc
03-13-2013, 13:39
кой го ебе, не ми се обеснявай и не ми подчертавай "твоя си работа" "както решиш" не ми се прави на гръмнат само...

MaLyKoLiU
03-13-2013, 13:50
:)

Wax
03-13-2013, 15:00
#Кольоискажоца

TrollFaace
03-13-2013, 15:03
бой бой бой

Joc
03-13-2013, 15:17
кур за вас

swag style mdfkz.
03-13-2013, 15:56
За кви са имате ве боклици

Chacho
03-13-2013, 16:02
За кви са имате ве боклици

Боклик, отградна ми ребликада.

Fisherman
03-13-2013, 16:12
Стига сте смукали патката на спиндермен па вие ,напоследък света ме изуми с тъпотиите които стават известни харлем шейк опан гангнам стайл и сега тоя спайдермен ма дори не е малко смешно.

за марихуаната съм казал който пуши е един долен прогизнал от лайна затлачен циганин,който го чете тва и пафка ганджа,липа,дама в зелено да им слепнат фалангите и да не могат да си ударат една злобарка нощеска

LovEsIckk
03-13-2013, 18:30
уно дос трес куатро

KumchoValcho
03-13-2013, 18:36
Имаше период от 2-3 месеца, в който почти всеки ден пушех
впоследствие ми се отключи 1 състояние, наречено дереализация и деперсонализация, което ме отказа да пуша вече. Накратко - това е чувство, че въшния свят, тялото ти и тн. са нереални, и чувствам, че си в сън и всеки момент ще се събудиш. Звучи налудничево, ама чувството е мнооооооооооого истинско като те налегне. доста стресиращо е, дори да не бях напушен го усещах със дни и седмици. Просто имах усещането, че това, което сетивата ми възприемат не е истинско, че сънувам и всеки момент ще се събудя - и това чувство, че сънувам го изживявах много дълго време. Едвам се измъкнах от това чувство, още се появява понякога, въпреки че не пуша. Отключва се най-често при употреба на трева при хора, които са предразположени към разни психологически проблеми и тн, доста кофти.
Сега ми се появява като изживявам много стрес и пак се вкарвам във много силен филм. Дано на никой не му се случва 8-)
Не съм ходил по психиатри, защото хапчетата само преебват още повече, а и по принцип не се лекува това състояние, аз карам с алтернативни начини и успявам да постигна облекчение.
Като цяло не съм против, но не е за всеки, въпреки че ще почнат някои да ме убеждават, че тревата е безвредна и тн. :))

Pedigree
03-13-2013, 19:50
Жоре, ти си лсд маниак бе, хахах. Какви работи, какво, леле, хахаха. Вие сте луди.

psychopath
03-13-2013, 20:52
АХАХАХАХАХА

Joc
03-13-2013, 21:25
mene mi e me4ta da pusha s pedigree :D

Pedigree
03-14-2013, 04:46
Ставам много мръсна, хахаха.

anonymous908491
03-14-2013, 06:56
Какви лайна пушите, а имам предвид качеството. Преди години жужата беше на ниво, сега не си заслужава парите.

Pedigree
03-14-2013, 08:54
Това, че всеки втори е решил да се изявява като дилър, и разцъква пет 10ки по 0,3, които са джумел, не значи, че качеството масово е лошо, надявам се, сещате се.

KumchoValcho
03-14-2013, 10:37
Жоре, ти си лсд маниак бе, хахах. Какви работи, какво, леле, хахаха. Вие сте луди.
знам, голям карък трябва да си, че да се преебеш така 8-)

ranieri
03-14-2013, 12:06
KumchoValcho виж си лс-тата

psychopath
03-14-2013, 12:12
mene mi e me4ta da pusha s pedigree :D

Направо кристали :D

Pedigree
03-14-2013, 12:41
знам, голям карък трябва да си, че да се преебеш така 8-)

На теб ти е лош филмът, Жоре. Всички пискат, че влияе лошо. Просто се олешвате всички и се демотивирате, забивате, затова се депресирате. Хаха. :)


Направо кристали :D

Аз съм добро момиче. 8-)

KumchoValcho
03-14-2013, 15:28
не съм казал, че влияе лошо, просто на мен лично ми повлия зле в конкретния случай и си създадох проблеми. проблема не е в тревата, просто имам проблеми с емоциите, които избиха точно в тоя момент. Нито аз, нито ти знаем защо, просто си споделям опита

yakuza_
03-14-2013, 15:43
пуша 2 пъти в годината, не ме избива на депресия, ми на ядене и смях и на мълчание :D

ohluv
03-14-2013, 15:57
Мента,чубрица и лепило остро :D

swag style mdfkz.
03-14-2013, 18:34
Стига сте смукали патката на спиндермен па вие ,напоследък света ме изуми с тъпотиите които стават известни харлем шейк опан гангнам стайл и сега тоя спайдермен ма дори не е малко смешно.

за марихуаната съм казал който пуши е един долен прогизнал от лайна затлачен циганин,който го чете тва и пафка ганджа,липа,дама в зелено да им слепнат фалангите и да не могат да си ударат една злобарка нощеска

Я ми яж кура ве смешник, ти ли си този, които ще ми казва какво да пиша или какво да пуша, я го духай путко

Dyany10000
03-15-2013, 07:05
ДобАр ден о.0

psychopath
03-15-2013, 12:31
Аз съм добро момиче. 8-)

Прекрасна си :-*
Ще си намеря добро и свестно момиченце, като теб и няма да правим лоши неща. :D

Pedigree
03-15-2013, 13:26
Така сме ние нърдовете, примерна е прекрасното описание за мен. :D

psychopath
03-15-2013, 13:31
Role Model :D

NaOH
03-15-2013, 14:58
2 спринцовки марихуана и ставате като Ейми Уайнхаус и Ози Озбърн - едната вече изядена от червеите, другия не може да говори. Долни и гадни наркомани :(

nqmaznacheniee
03-15-2013, 17:23
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/196234_113387708841671_1971182181_n.jpg

anonymous908491
03-15-2013, 20:27
Това, че всеки втори е решил да се изявява като дилър, и разцъква пет 10ки по 0,3, които са джумел, не значи, че качеството масово е лошо, надявам се, сещате се.

Не знам дали другите се сещат, но мен ме разсмиваш, защото пишеш фантазии, в които само ти си вярваш.
Качеството не просто масово е лошо, а всичко е боклук.

anonymous908491
03-15-2013, 20:29
2 спринцовки марихуана и ставате като Ейми Уайнхаус и Ози Озбърн - едната вече изядена от червеите, другия не може да говори. Долни и гадни наркомани :(

Друсал съм се с кафево отпреди да чуеш за първи път думата 'наркотик' , но пак не съм се превърнал в тъпа тиква като теб.

Pedigree
03-16-2013, 05:38
Не знам дали другите се сещат, но мен ме разсмиваш, защото пишеш фантазии, в които само ти си вярваш.
Качеството не просто масово е лошо, а всичко е боклук.

Хахах, братле, това си и изцяло твоя фантазия, тъжна при това.
Аз пуша супер яки неща и около мен има супер яки неща. И кво правим сега?

Pedigree
03-16-2013, 05:39
Ххахахахаа, ебати, чувствам се толкова нормална, когато чета тук. :)

dirtyyy
03-16-2013, 07:06
излезе ми рог на челото
не пушете трева
вредна е

THADONMAKAVELI
03-16-2013, 07:45
пуша по няколко пъти на ден , според зависи.

поздрав за всички пациенти.


http://www.youtube.com/watch?v=4o41JGN-Igs

Pikachu
03-16-2013, 09:32
Друсал съм се с кафево отпреди да чуеш за първи път думата 'наркотик' , но пак не съм се превърнал в тъпа тиква като теб.

Ти май си някъв проницателен.

psychopath
03-16-2013, 11:55
Друсал съм се с кафево

Знаех си!

burpp
03-16-2013, 11:55
Ного.

anonymous908491
03-16-2013, 13:21
Хахах, братле, това си и изцяло твоя фантазия, тъжна при това.
Аз пуша супер яки неща и около мен има супер яки неща. И кво правим сега?

ПиСките не се пуСат, не се сърди.
Не искам да се заяждам с някоя като теб, но си много далече от кухнята, за да се правиш на разбирачка.

П.П.
Не мога да пиша 'Ш'

Pedigree
03-16-2013, 14:40
Ох, в прекалено лични неща ще изпадна, ако ти кажа от какво съм далеч, и от какво не. Така че си пуши пиСките сам, на кафево, хахаха.

psychopath
03-16-2013, 17:33
ПиСките не се пуСат, не се сърди.
Не искам да се заяждам с някоя като теб, но си много далече от кухнята, за да се правиш на разбирачка.

П.П.
Не мога да пиша 'Ш'

Разрешавам ти да пукнеш, ретард. :)

anonymous908491
03-16-2013, 19:36
Разрешавам ти да пукнеш, ретард. :)

Първо ще ти свърша на лицето, трябва да ме запомниш с нещо, което да ти е приятно.


Ох, в прекалено лични неща ще изпадна, ако ти кажа от какво съм далеч, и от какво не. Така че си пуши пиСките сам, на кафево, хахаха.

Всъщност нищо не можеш да ми кажеш, много си далеч от тая реалност и живот, пишеш колкото да запълваш времето, защото всичко е фантазия или жълти вестници.

Mary_Jane_69
03-16-2013, 19:44
Имаше период от 2-3 месеца, в който почти всеки ден пушех
впоследствие ми се отключи 1 състояние, наречено дереализация и деперсонализация, което ме отказа да пуша вече. Накратко - това е чувство, че въшния свят, тялото ти и тн. са нереални, и чувствам, че си в сън и всеки момент ще се събудиш. Звучи налудничево, ама чувството е мнооооооооооого истинско като те налегне. доста стресиращо е, дори да не бях напушен го усещах със дни и седмици. Просто имах усещането, че това, което сетивата ми възприемат не е истинско, че сънувам и всеки момент ще се събудя - и това чувство, че сънувам го изживявах много дълго време. Едвам се измъкнах от това чувство, още се появява понякога, въпреки че не пуша. Отключва се най-често при употреба на трева при хора, които са предразположени към разни психологически проблеми и тн, доста кофти.
Сега ми се появява като изживявам много стрес и пак се вкарвам във много силен филм. Дано на никой не му се случва 8-)
Не съм ходил по психиатри, защото хапчетата само преебват още повече, а и по принцип не се лекува това състояние, аз карам с алтернативни начини и успявам да постигна облекчение.
Като цяло не съм против, но не е за всеки, въпреки че ще почнат някои да ме убеждават, че тревата е безвредна и тн. :))


Оле, тва ме мъчи от известно време след сериозното ми спиране, някак си удря те мисъл, че не е за теб и спираш и после всичко ти е като във филм, няков мега нереално, точно като в просъница, дежа ву, сънуване в будно състояние..... голям е филм... а ти как се оттърваваш от тва чувство?

KumchoValcho
03-16-2013, 20:06
Оле, тва ме мъчи от известно време след сериозното ми спиране, някак си удря те мисъл, че не е за теб и спираш и после всичко ти е като във филм, няков мега нереално, точно като в просъница, дежа ву, сънуване в будно състояние..... голям е филм... а ти как се оттърваваш от тва чувство?

понеже вече няколко хора ме питаха на ЛС за това - "Техника за емоционална свобода"/ Emotional Freedom Technique
съветвам ви да си купите книга (на Иван Петърнишки препоръчвам) и да започнете да я прилагате. За сега виждам хубави резултати и съм спокоен, че ще го преодолея.
Не мисля, че тревата не е за мен. Напротив, мноооооого добре съм си прекарвал като съм пушил, а това с дисоциацията се случи напълно внезапно, което обаче е породено по-скоро от някакъв вътрешен дисбаланс, който е намерил пролука в момента, в който съзнанието ти е било по-отворено под действието на тревата. това е моето мнение поне на тоя етап 8-)

Pedigree
03-16-2013, 20:39
Първо ще ти свърша на лицето, трябва да ме запомниш с нещо, което да ти е приятно.



Всъщност нищо не можеш да ми кажеш, много си далеч от тая реалност и живот, пишеш колкото да запълваш времето, защото всичко е фантазия или жълти вестници.

Ей, аналноподатлив кафеняк, няма нужда да ме дебнеш по темите и да ми разказваш градски легенди и митове. Крайно елементарен ми идваш, за да се занимавам да ти обясня някви неща, така че си живей заблуден в лсд света си, но недей си натрапвай кривата представа за света навсякъде.

Pikachu
03-16-2013, 21:00
понеже вече няколко хора ме питаха на ЛС за това - "Техника за емоционална свобода"/ Emotional Freedom Technique
съветвам ви да си купите книга (на Иван Петърнишки препоръчвам) и да започнете да я прилагате. За сега виждам хубави резултати и съм спокоен, че ще го преодолея.
Не мисля, че тревата не е за мен. Напротив, мноооооого добре съм си прекарвал като съм пушил, а това с дисоциацията се случи напълно внезапно, което обаче е породено по-скоро от някакъв вътрешен дисбаланс, който е намерил пролука в момента, в който съзнанието ти е било по-отворено под действието на тревата. това е моето мнение поне на тоя етап 8-)

Дисоциацията значи да се разпаднеш на съставните си части.
Цял ли си? :D

KumchoValcho
03-17-2013, 09:06
това е термина за въпросното състояние
има дереализация, където чувстваш, че външният свят и това, което сетивата ти възприемат не е реално, а е илюзия
а деперсонализацията (не съм го изпитвал) е като чувстваш, че ти не съществуваш и не си реален
това са форми на дисоциация 8-)

ohluv
03-17-2013, 09:18
Сички си прайм амфетки в тенжура :D !!

psychopath
03-17-2013, 10:18
http://edno23.com/i/attachments/1/1293653255202615_large.jpg

Много добре...

anonymous908491
03-17-2013, 16:18
Ей, аналноподатлив кафеняк, няма нужда да ме дебнеш по темите и да ми разказваш градски легенди и митове. Крайно елементарен ми идваш, за да се занимавам да ти обясня някви неща, така че си живей заблуден в лсд света си, но недей си натрапвай кривата представа за света навсякъде.

Грозно е хубаво момиче да ръси цинизми, явно родителите ти не са ти обръщали достатъчно внимание или просто толкова ти е акъла.
Пет пъти повторих, че нищо не можеш да ми обясниш, но пак не схващаш. Достатъчно глупава си, за да спориш с мен, но ти липсва елементарната обща култура, не ти се получава.

Pikachu
03-17-2013, 16:21
...явно родителите ти не са ти обръщали достатъчно внимание или просто толкова ти е акъла.
...нищо не можеш да ми обясниш... Достатъчно глупава си, за да спориш с мен...

На някого не му липсва самочувствие.
Имай малко уважение към простосмъртните.

KumchoValcho
03-17-2013, 16:38
Грозно е хубаво момиче да ръси цинизми, явно родителите ти не са ти обръщали достатъчно внимание или просто толкова ти е акъла.
Пет пъти повторих, че нищо не можеш да ми обясниш, но пак не схващаш. Достатъчно глупава си, за да спориш с мен, но ти липсва елементарната обща култура, не ти се получава.
тея констатации 'родителите ти правят тва и тва' на базата на някакъв спор в интернет и аз ги правех като бях на 12, и се мислех за голямата работа
реално погледнато е мн кофти за човек, който се изкарва за уравновесен и интелигентен да говори такива неща 8-)
не ви следя спора, само отбелязвам

anonymous908491
03-17-2013, 16:51
Констатацията ми е на базата, че тя е момиче, те не говорят като диви селянки, а съм оставил и опцията, че е глупава, не винаги лошите родители са виновни за малоумните си чавета.

KumchoValcho
03-17-2013, 16:57
напротив, познавам изключително умни хора, които си псуват 8-)
също така познавам момичета, които имат мн образцово и възпитано поведение, но имат акъл за круши и са супер дивите селянки.
образцовото поведение и интелигентността не винаги вървят ръка за ръка. мн глобално правиш преценка на базата на твърде малко информация. тва и аз го правя често, не те критикувам, а си коментирам и разсъждавам ;д

anonymous908491
03-17-2013, 18:28
Значи изводите за нея не ги правя само от цинизмите или писанията и в тази тема, чел съм и много постове, от всички тях избива простотия, нисък интелект, фантзия и пълна липса на трезва преценка.
Нормално е да псуваш, но глупавите хора го правят, когато не им остава друго за казване.
Мъжете обаче сме достачъно тъпи да пропускаме тия неща, когато говорим с красива женка.

Pedigree
03-18-2013, 04:17
Нашите са прекрасни хора. :) Дали са ми много неща, които повечето родители не са могли да дадат на децата си. :) Едно от тях е култура, която прецених, че на теб ти липсва, щом си позволялаш да "говориш така на хубаво момиче", следователно въобще не заслужаваш да си правя труда да те третирам, както третирам нормалните хора. А за разбирането, още се смея, че е възможно да пишеш толкова неадекватно. 8-)

THADONMAKAVELI
03-18-2013, 08:54
Pedigree пушила ли си хашиш?

THADONMAKAVELI
03-18-2013, 15:17
http://www.youtube.com/watch?v=rnsG-K2AV00

THADONMAKAVELI
03-19-2013, 19:31
тея дни г/д съм така

http://data.whicdn.com/images/50403524/tumblr_mh8lp3mk521s4uhoro1_400_large.gif

Pedigree
03-20-2013, 13:32
Значи... не съм от най-големите фенове на Калифа...
Не харесвам колко спрели са повечето нацепени хора. Не харесвам stoner-и. Всекидневен потребител съм, ама при мен филмът е по-различен като при повечето. 8-)

Eskapel4o
03-20-2013, 14:13
Опитвал съм , не ми хареса .. :D

THADONMAKAVELI
03-20-2013, 14:37
аз питах друго , но няма значение.

Pedigree
03-20-2013, 14:52
Такива въпроси ме питай на лично, ще ти отговоря, ако се вълнуваш, темата не е горещия стол, никой не е задължен да ми чете мемоарите, не мислиш ли? :)

Mary_Jane_69
03-20-2013, 16:40
това е термина за въпросното състояние
има дереализация, където чувстваш, че външният свят и това, което сетивата ти възприемат не е реално, а е илюзия
а деперсонализацията (не съм го изпитвал) е като чувстваш, че ти не съществуваш и не си реален
това са форми на дисоциация 8-)


Всъщност честно казано, при мен винаги са вървяли едно с друго. Щото реално погледнато, встрани и отгоре + същественият въпрос, породен от вътрешната дисхармония "Какво съм аз всъщност, аз ли съм този предмет, аз ли съм клончето на това дърво." Звучи доста налудничаво, ама колкото и да е гадно като преживяване, всъщност си има и хубави страни, мен лично ме вдъхновява и пуска по-надълбоко в езерцето, дет са вика, яко във филма. Ама то хем е като филм, хем като глупава реалност, сякаш изградена от илюзии. Сякаш това, което виждаш е декор и само декор, картони, оцветени, нещо нереално, което всъщност обработва мозъкът ти по такъв начин, че след това да си мислиш, че виждаш свят, живот, това, което е, а всъщност имаш чувството, че е 2Д нещо съвсем нереално, празно пространство, нищо, или просто театър. Както казах нали, хубавото е, че 'отваря мозъка'. А многото гледни точки, обогатяват цялостния вид.

KumchoValcho
03-20-2013, 17:55
Да, самото състояние има много, много ползи и ако експериментираш с него сигурно ще има ползи.
Само че аз изпитвам огромен страх, който не ми позволява да се потапям в чувството. Все още работя над страха.
Но се ужасявам като ме обземе това състояние и се опитвам да го потискам. Макар че е безопасно.
Просто самата пустота, която чувствам ме побърква. Да, къщите са ми като кухи, улиците са като декор, хората са мн странни. Но същевременно има много хляб в това състояние, според някои хора дисоциацията е форма на духовно пробуждане. Дали е така не знам, би могло да донесе много големи ползи в духовно и личностно развитие според мен ;д

THADONMAKAVELI
03-20-2013, 18:48
Такива въпроси ме питай на лично, ще ти отговоря, ако се вълнуваш, темата не е горещия стол, никой не е задължен да ми чете мемоарите, не мислиш ли? :)

ок , ако ми дойде друг въпрос на акъла , ще ти го задам.

Mary_Jane_69
03-20-2013, 19:50
Да, самото състояние има много, много ползи и ако експериментираш с него сигурно ще има ползи.
Само че аз изпитвам огромен страх, който не ми позволява да се потапям в чувството. Все още работя над страха.
Но се ужасявам като ме обземе това състояние и се опитвам да го потискам. Макар че е безопасно.
Просто самата пустота, която чувствам ме побърква. Да, къщите са ми като кухи, улиците са като декор, хората са мн странни. Но същевременно има много хляб в това състояние, според някои хора дисоциацията е форма на духовно пробуждане. Дали е така не знам, би могло да донесе много големи ползи в духовно и личностно развитие според мен ;д


Да, така е. Тъй като, както споменах, различните гледни точки, обогатяват, а това е пооовече от хубаво. Важното е да не го приемаш със страх, приеми го като предимство именно заради тази му черта - духовността. Предимство е, имам чувството, че интуицията ми работи на пълни обороти, започнах да се интересувам все повече и повече за някакви психологични термини и състояния, сила на мисълта, подобни неща. Даже така погледнато, вече го виждам като полза, виждаш се като вдясно от стадото с овцете. И не просто така дясно, ами все пак, лидерска позиция, щото дефакто си способен да ги манипулираш най-безсрамно и потулено. Знаеш ли като цяло кое е предимство, отключва.
Доста се информирах след като, за щастие, видях темата, и попаднах на много материал свързан с това, че чаделчето отключва склонност към психоза и т.н. и т.н. Нека го примем така, ако се намираш в празна зала, но тя е с форма на кръг, представи си нали мрамор, колони за цвят... :Д Та тази зала от всяка страна има врати, но те са заключени. Сякаш вече вкусил от греховното удоволствие, лека полека те се разтварят. Може би имат краен предел тия "панти", а може и да са безкрайни, знае ли човек. Тоест това са твоите умения, скрити дарби, за които дори не подозираш а и дори не си информиран за тях. Плюс е, да, но също и минус, сам знаеш защо. Хубавото във всяко нещо е, че си има и добра и лоша страна, в случая възползвай се максимално от всяка предоставена ти възможност.
Е разбира се, нямам за цел да подтиквам и насърчавам, хората да пуфкат ганджа, това е личен избор, но всеки трябва да знае, че всяко нещо както и недостатъци, така има и своите предимства, колкото и консерватизъм да се лее по този свят.

Gang Starr
03-20-2013, 19:55
В моя град един грам чук струва 5 лева за 20 си зимаш 3 грама и три дни си гипс

psychopath
03-20-2013, 19:56
ас поших малко терва одеве
и ситуацията беше...текста четоха артистите :D

Pedigree
03-20-2013, 20:19
Приятели, защо се получи така тази вечер???? :D

NaOH
03-20-2013, 20:28
Шибани гадни долни наркомани. Сигурно целите ви ръце са пълни в дупки от иглите и кой знае какви болести си предавате чрез изпозването на една обща спринцовка марихуана. Аз никога не съм си инжектирал марихуана и никога няма. Марихуаната те прави тъп, пропадаш физически и психически, всички приятели и познати те заебават и единственият начин да се откажеш от зависимостта си към марихуната е рехабилитация.

Вижте сами този постер, той ми промени начина на мислене :)

http://i.imgur.com/EZfHs.jpg

Pedigree
03-20-2013, 20:31
they tried to make me go to rehab but i said no no noooo

NaOH
03-20-2013, 21:17
И видя какво стана с Ейми от толкова много марихуана, нали :(

Joc
03-21-2013, 08:27
В моя град един грам чук струва 5 лева за 20 си зимаш 3 грама и три дни си гипс

R.I.P. Math

Oldschool
03-21-2013, 10:10
В моя град един грам чук струва 5 лева за 20 си зимаш 3 грама и три дни си гипс

Най-доброто доказателство, че от маригуаната се затъпява

minchorna
03-21-2013, 10:20
Най-доброто доказателство, че от маригуаната се затъпява

хахахахахаха

Oldschool
03-21-2013, 11:08
https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/549991_10151806587394966_166224421_n.jpg

Mary_Jane_69
03-21-2013, 14:56
Ако Уайнхаус беше единствено и само на трева, не мисля, че щеше да има такива последствия. Като не сте толкова запознати, или пък си мислите, че сте крайно информирани, съжелявам, грешите. Марихуаната не се инжектира. Тя се пуши, яде, шмърка. Тя не е субстанция, за да бъде влята в кръвта. Не е правена в лаборатория. Марихуаната сама по себе си не може да създаде тези последствия, които тоя постер показва. Единственият външен ефект, който можеш да получиш, е просто да понадебелееш, но си зависи от организъма.

Chacho
03-21-2013, 14:59
Марихуаната сама по себе си не може да създаде тези последствия, които тоя постер показва

Joke, maybe?

Joc
03-21-2013, 15:01
марихуаната се шмърка?

Mary_Jane_69
03-21-2013, 15:29
Joke, maybe?

Ами не, смесването на тревицата с друг наркотик от рода на херц, бонбонки, и подобни отвратителности - с две ръце, но само и единствено марихуаната, рани и тотална промяна във облика, няма как...

А за шмъркането, да. Все пак не може да не сте чували, че и тютюна се шмърка... Все е сено. :D

Chacho
03-21-2013, 15:32
Ами не, смесването на тревицата с друг наркотик от рода на херц, бонбонки, и подобни отвратителности - с две ръце, но само и единствено марихуаната, рани и тотална промяна във облика, няма как...

А за шмъркането, да. Все пак не може да не сте чували, че и тютюна се шмърка... Все е сено. :D

Имах предвид, че плаката е шега.

Mary_Jane_69
03-21-2013, 15:35
А ,е да, съгласна съм. Направо самия пост си звучеше като нууб ирония.

Gang Starr
03-23-2013, 11:44
Да ви еба майката на всички коментирали!

ilovedeath
03-23-2013, 17:50
Ти май си някъв проницателен.

Нищо подобно.