PDA

View Full Version : КОРЕМ



Gencho0
03-13-2013, 14:12
начи братленки на 15 съм и единствената ми проблемна зона на тялото е коремът и по точно долната част
как мога да го стегна?аз плочки не искам само да е по стегнат на него не му обръщам особенно внимание и ми трябва някакъв съвет само да го стегна нищо повече

Chacho
03-13-2013, 14:15
Тренирай цялото тяло, прави кардио здраво (тичане, колело, аеробика, т.н.), яж разнообразна храна на по-малки порции, но по-често, избягвай junk food-а и като цяло това ти е основата.

Gencho0
03-13-2013, 16:40
еми аз ходя на плуване до 7 клас съм бил с танци и на краката не им обръщам особенно внимание защото 10 год танци краката ми се оформиха мн добре за кардиото карам колело събота и неделя по час час и нещо

mimi_we
03-13-2013, 17:40
За коремни преси чувал ли си

PainMonopoly
03-13-2013, 17:57
Упражнения за корем, кардио и хранителен режим. И трите трябва да са налице едновременно за да има резултат. Упражненията за корем трябва да са разнообразни, а хранителния режим трябва да има за цел да гориш мазнини. Виж в нета за някакви комбинации от упражнения и за някакви диети.

Gencho0
03-13-2013, 18:37
аз не искам да натрупам мускулна маса а само да премахна мазнините то с коремните преси се прави мусколна маса

KumchoValcho
03-13-2013, 18:48
на 15 си, за къде ще се стягаш :razz:
папкай си, тичкай си и си учи уроците

KumchoValcho
03-13-2013, 18:50
и премахни 'братленки' от речника си, наблегни на културата

PainMonopoly
03-13-2013, 19:30
аз не искам да натрупам мускулна маса а само да премахна мазнините то с коремните преси се прави мусколна маса

Ако не си на хранителен и тренировъчен режим за трупане на маса, няма да натрупаш много маса, дори вероятно никаква. Дори и да си на режим за маса, ще мине мнооооооооооого време докато направиш кой знае кви мускули. Преди това ще се стегнеш обаче. Трябва да имаш някаква преса, която да ти държи корема стегнат, иначе ще ти висят сланините (или кожата ако нямаш сланини) и всеки път като получиш газове ще ти се издува корема като балон.

ledenakrasota
03-13-2013, 19:37
Долната част на корема винаги е най-трудна за оформяне. Можеш да натовариш мускулите там с вдигане на краката в легнало положение. Има и коремни преси(ако така се водят) с вдигане на цялата долна част на тялото до свещ и отново сваляш, като пак си легнал. Има упражнения с едновременно натоварване на всичките мускули. Аз правя едно от йогата. Изглежда лесно, но натоварва почти цялото тяло и е доста трудно като издръжливост. :)

anonymous908491
03-14-2013, 07:00
еми аз ходя на плуване до 7 клас съм бил с танци и на краката не им обръщам особенно внимание защото 10 год танци краката ми се оформиха мн добре за кардиото карам колело събота и неделя по час час и нещо

Танци ли, значи си гей, а всички знаем, какви ви вълнува вас.

Gencho0
03-14-2013, 12:19
защо да съм гей българските народни танци са част от историята всички си мислят че е много лесно а като тръгнеш да им го показваш дори най-елементарните стъпки те казват че е трудно така че с хореография се оформят повечето мускули и си подобряваш рефлексите и координацията и не мисля че когато един човек танцува тои е гей

KumchoValcho
03-14-2013, 15:36
аз си пера кючеци в нас, това не ме прави гей
просто съм купонджия 8-)

ledenakrasota
03-14-2013, 16:28
защо да съм гей българските народни танци са част от историята всички си мислят че е много лесно а като тръгнеш да им го показваш дори най-елементарните стъпки те казват че е трудно така че с хореография се оформят повечето мускули и си подобряваш рефлексите и координацията и не мисля че когато един човек танцува тои е гей


Просто голяма част от младеща у нас е доста ограничена и тесногръда. Не им обръщай внимание.