PDA

View Full Version : Искам да ме забележи, не само като приятел или човек с който може да си пише...



fykla93
03-13-2013, 15:33
Здр., преди няколко дни мистана симпатично едно момче от фб. писахму , той ми отварна. Следтова си разменихме приятелства, започнахме да се шегуваме да си изпращаме плезещи иконки, смеещи. Даже долавям и че флиртува с мен, но проблема е че той живее в испания и си идва само лятото в бг. Ето нз чак какъв проблем е това, но да се върна на темата... Та когато си пишехме го попитах какво мисли за мен и той ми каза, че му е приятно да си пише с мен, забавна сам, и такива неща. Но когато спрем да си пишем за 2,3 часа и го виждам, че е на линия и харесва снимки на други момичета, а на мен не ми пише. Ако аз не му кажа Здр, той няма да напише и (.)... Обграден е с много внимание, много е красив и се облича точно както на мен ми харесва, абе Вс е оки . А И ИСКАМ ДА ПОПИТАМ, КОГАТО ВИДЯ, ЧЕ Е НА ЛИНИЯ И НЕ МИ ПИШЕ, АЗ ДА МУ ПИША ЛИ ?,. Въпроса ми е как да го накарам да ми обърне внимание не само като човек, с когото си пише...

Ashenvale
03-13-2013, 15:53
Purvo sujalqvam za kirilicata.
Spored men prosto ne si struva da hlutvash po chovek koito dori ne e v Bulgariq. Vruzkite ot razstoqnie nikak ne sa za predpochitane, ostavi go toi da reshi kakvo da pravi. idk

TROLLDADLOLCAKE
03-13-2013, 15:58
Вместо да се харесваш на момчета , вземи малко се ограмоти поне малко от малко!И между другото от цялата ти тема не разбрах нищо ! Ако въпросът ти е бил "Как да изпъкнеш сред останалите "харесващи му се "!" , просто бъди различна от останалите , накарай го да те забележи , създай тема на разговор.И сега ще питаш как? -Еми много лесно , попитай го какви неща харесва от какви момичета се интересува и в последствие задълбочи темите на разговор - СЪЗДАЙ ПРИЯТЕЛСТВО ! Покажи му , че може да ти разчита на теб и да ти има доверие.Успех !

d.anny..
03-13-2013, 17:08
Първо не одобрявам това, че живее в чужбина, не си заслужава жертвата, поне според мен. Второ, не му пиши винаги ти, не се дразни, че не ти пише веднага като седне на Facebook, все пак не е задължен да го прави, а си има лично време и пространство.. Остави го той да се сети за теб, ако толкова си му приятна и забавна, както ти описа, той сам ще те потърси и ще иска да се сприятелите и сближите. Недей да прибързваш с хлътването, връзка от толкова много километри не е за предпочитане и за психиката ти, и за физиката ти. Старай се да създадете приятелски отношения, НО до там.. :)

fykla93
03-13-2013, 19:40
Благодаря ти!!!

Amore-Mio*
03-13-2013, 20:22
За какво се дразниш?
То дори и да привлечеш вниманието му - полза от това няма. Той е в Испания, ти в България и изобщо не е оферта да се виждате само лятото. Все пак в един момент ще ти писне от това разстояние и от това, че не можеш да го прегръщаш/целуваш. Глупаво е. Пишете си там от време на време, но не се задълбочавай излишно.