PDA

View Full Version : Скапан живот..



Zandata
03-13-2013, 20:52
Официално съм във френдзоната и изглежда доста съм се закопал. На въпроса обичам ли те (знаете онези фейсбуук глупости за отговори на ЛС) тя отговаря - ами да като приятел и на още един въпрос там дали има чувства към мен отново гадната работа - ти си ми много близък приятел.. какво да правя хора.. никога не бях обичал момиче и чак сега на 17 год се появи, но ме хвана за просто приятел.. по голям съм с 1 година. Не знам какво да правя.. ако спра да и пиша свършват и хубавите разговори с нея и като я видя във фейсбука ще ми се скъсва сърцето. Не се виждаме често но си говорим по скайп всеки ден с камерите.. не знам какво да правя. Казвах и че я харесвам по едно време и тогава реакцията и беше с някакви недомлъвки които общо взето означават "но аз те имам само за приятел". Не съм и казвал че съм влюбен и не знам ако и кажа как ще се развият нещата. Не искам да страда заради мен, а знам че това ще стане ако ме изгуби :((

Tsukuda_Hiroshi
03-14-2013, 04:16
"Не искам да страда заради мен, а знам че това ще стане ако ме изгуби " - ти пиян ли си? Защо реши, че ТЯ те губи и че ще страда от това? Ако се отдрЪпнеш, губиш само ти. Мацката 100% ще си намери някой "просто приятел" да сложи вЪв вЪпросната зона. бОли я нея...
Виж какво - ако ти липсват "хубавите разговори", стой си кЪдето си и си ги води. Ако искаш да постЪпиш като мЪж (то на 17 години мЪж, ама айде...) кажи й "така и така, наистина сЪм влюбен в теб, ето защо не можем да сме САМО приятели, сорка, аз бях до тук!" и спри да общуваш с нея. Не казвам да я блокираш, а просто да не общуваш. Не си говорете в скайп и фейса, спри да й харесваш публикациите и картинките. Ако си няма приятел мацката, може пЪк да си даде сметка, че си свестен и да почне да изпитва нещо и тя (на вашата вЪзраст така става). Ако пЪк си има приятел - поне ще спреш да се измЪчваш.

xXxPETYAxXx
03-14-2013, 05:36
Че, тя дори да те харесва(не казвам, че е така,но...) не би ти го признала чрез ФЕЙСБУК! Поне, ако съдя по себе си, подобни въпроси и разговори в интернет пространството никак не ме трогват и не бих си изляла точно там чувствата!
СТИГА С ТОЯ ФЕЙСБУК! Излизайте по-често заедно, не си пишете!

d.anny..
03-14-2013, 07:30
Ах, този Facebook.. Не ви липсва нормалната комуникация, когато разговорите са очи в очи и се виждат реакциите.. и всичко на живо!!! Това според мен е уникално глупав начин да се сближаваш с някого, камоли да му признаеш, че имаш нещо повече към него. Я, стига!!! Стегни се малко, излагаш се, излезте, вижте се, разяснете си ситуацията.. и за нея и за теб ще е по-лесно! Игнорирай страха и опитай!

Amore-Mio*
03-14-2013, 10:46
И все пак не си сигурен в нещата - нямаш някакви доказателства, нямаш възможност да я гледаш в очите и да разбереш. Това е проблема.
Остави този фейсбук. И аз съм писала подобни неща за хора, които са ми допадали, но поради една или друга причина, съм предпочитала да си остане само между мен и мен. Така, че спрете с тоя скайп и фейсбук, и излезте. Единствено тогава можеш да бъдеш сигурен в нейните симпатии.

marilyn
03-14-2013, 11:39
Излизайте по-често, не може само по фейсбук и скайп.