PDA

View Full Version : Според вас, справедливо ли беше изгонен учителя, организирал Харлем Шейк?



DieselBlood
03-13-2013, 21:00
И ако да, защо?

EinGutesKind
03-13-2013, 21:28
Да. Един учител трябва да поддържа авторитет и да се държи на положение. Танците и простотията - извън образователната институция!

tomboy
03-13-2013, 22:10
Мани мани , Данев ми е бивш класен :Д
Не знам честно казано , до някъде е справедливо , до някъде -не. От една страна това отгоре е вярно , но пък от друга не е бил само той в основата на всичко . Абе , не знам !

lamer4e7o
03-13-2013, 22:12
Да. Един учител трябва да поддържа авторитет и да се държи на положение. Танците и простотията - извън образователната институция!

Подкрепям. Писна ми тия нагли учители да плюят учениците за всичко, а в същото време и те да правят каквото си искат.

Почти всеки ден ставам свидетел на някаква несправедливост в даскало, свързана с учител и ученик.

crowberry
03-13-2013, 22:22
Да, да ..танци, простотия, авторитет. Тогава защо не уволниха и учителя, който учеше децата да танцуват на Азис? Малоумна работа..

Deadlock
03-14-2013, 00:40
разбира се, че не

ararat
03-14-2013, 04:01
Щото има толкова много клафицирани кадри за учителските постове...

Tsukuda_Hiroshi
03-14-2013, 04:05
Да, да ..танци, простотия, авторитет. Тогава защо не уволниха и учителя, който учеше децата да танцуват на Азис? Малоумна работа..

И аз това искам да знам!!! Още повече, че Азис няма нищо общо с културата!
И на вЪпроса - да, напЪлно справедливо! На бас, че тия келешчета в клипа до 1 не могат да вЪржат нормално изречение на английски, но да направят тая простотия - Харлем шейк, са се сетили...
Общо взето за мен цялата истерия по Харлем шейк е една голяма изгЪзица! Като розовото фламинко - едно направи нещо и всички след него повтарят... Добре, че още не са измислили танц, при който танцуващите се мажат сЪс собствените си фекалии. Тогава май света ще стане доста гнусно място за живеене!!

Pesho0«●»♥™
03-14-2013, 04:32
Не, махнете авторитета... Колкото и да се държи на положение ако никой не го слуша какъв е смисъла?! За всичко е виновна тая смахната песен!!


:D

anonymous908491
03-14-2013, 06:58
Защото тъпите дечица искат учители, които да ги забавляват, а не да ги научат на нещо.

Hadreil
03-17-2013, 12:26
Да. Един учител трябва да поддържа авторитет и да се държи на положение. Танците и простотията - извън образователната институция!

Значи в училище неможем да се забавляваме ето защо повечето деца не ходят на училище защото не им е приятно да немогат да изразят чувство емоция като роботи ако има повече учители като него училищата ще са постоянно пълни според мен тои е НЕСПРАВЕДЛИВО УВОЛНЕН

Dagichka
03-17-2013, 15:14
^а ти можеше поне една запетайка да сложиш някъде, ебахти.
винаги има две страни, две гледни точки. колко клипчета съм гледала с харлем шейкове в училища, в класни стаи и тн., просто така се случи, че само той го изяде..

ShtrudeL
03-17-2013, 15:24
Не, нищо, че смятам харлем шейка за адската масова простотия.

embraceme
03-17-2013, 16:49
Не.

EinGutesKind
03-17-2013, 17:17
Значи в училище неможем да се забавляваме ето защо повечето деца не ходят на училище защото не им е приятно да немогат да изразят чувство емоция като роботи ако има повече учители като него училищата ще са постоянно пълни според мен тои е НЕСПРАВЕДЛИВО УВОЛНЕН

Забавленията са в кръчмите и дискотеките. Училището е образователна институция, в която има правила и норми на поведение.

DarkTemplar
03-17-2013, 20:02
Докъде стигнахме - хомобандитите да ни учат на правила и норми за поведение. 8-)

KumchoValcho
03-17-2013, 20:06
Докъде стигнахме - хомобандитите да ни учат на правила и норми за поведение. 8-)
това можеш да го кажеш само при положение, че всеки хетеросексуален човек е пример за подражание
а това далеч не е така


както и да е, супер превзета е цялата тая работа, образователната система е една кофа с лайна така или иначе, не е станало кой знае кво

DarkTemplar
03-17-2013, 20:23
^Че не е, не е, ама и форумният лигав хомосубект не е такъв (а упорито се прави, че е). :D

За другото съм съгласен.

EinGutesKind
03-17-2013, 20:33
"форумният лигав хомосубект" е професионален учител и говори като такъв!

DarkTemplar
03-17-2013, 20:38
Форумният лигав хомосубект е току-що завършил дрисльо, чийто педагогически стаж и опит е по-скромен от стотинките в джоба на сомалиец.

EinGutesKind
03-17-2013, 20:43
Да, ама се справям повече от блестящо и базовите учителки не спират да ме хвалят :grin:

DarkTemplar
03-17-2013, 20:47
Щом това ти е критерият, окей. Просто не се дуй, щото си още в началото на пътеката и нямаш и представа кви неща ще срещнеш по пътя.

Horrificus
03-17-2013, 20:47
Значи в училище неможем да се забавляваме ето защо повечето деца не ходят на училище защото не им е приятно да немогат да изразят чувство емоция като роботи ако има повече учители като него училищата ще са постоянно пълни според мен тои е НЕСПРАВЕДЛИВО УВОЛНЕН

Личи си, че не си ходил на даскало. "Не" се пише отделно от глаголите. Пример - не мога, не знам.

TrollFaace
03-17-2013, 21:07
Личи си, че не си ходил на даскало. "Не" се пише отделно от глаголите. Пример - не мога, не знам.

Наистина ли е Ивак ?

Me4encety
03-19-2013, 06:27
Значи в училище неможем да се забавляваме ето защо повечето деца не ходят на училище защото не им е приятно да немогат да изразят чувство емоция като роботи ако има повече учители като него училищата ще са постоянно пълни според мен тои е НЕСПРАВЕДЛИВО УВОЛНЕН

Ахаа .... И ти си примера за хора,които не могат да изразят чувство и емоция и не се чувстват окей в училище ? А защо тогава ти и останалите не се учите на граматика вкъщи ? Няма да ви е излишно.

Mary_Jane_69
03-20-2013, 16:50
Много сурови постове, много нещо. Харлем шейка, си е чиста забава, нашумелия през лятото кореец - също.
Понякога имам чувството, че се имате за големи интелектуалци, пък егн-то ви е още от 90-те. Изобщо запознали ли сте се със забавлението, или то за вас е във сухарските снобарски истории? Авторитет? Явно вие се стремите да го градите стремглаво, вярно случвало се е в училище, ама далеч по - абсурдни неща също са били достоверната история, а пък кво? Верно, някой спомена по - горе за оня с Азис, кво, лъжа ли е...
Вземите свежните ей, като остареете ще се забавлявате, няма страшно, по пенсионерски .

Claymore
03-20-2013, 19:01
По ТЕЛЕВИЖЪНА даваха няколко репортажа от концерта и една майка викаше, че щяла да изтанцува "Шарлем Хейк", ако трябва. :lol:
Една даскалица в моя квартал танцувя пияна на на гандам стайл и не я уволниха, него ще уволняват....

едит: протест, не концерт лол