PDA

View Full Version : Mozilla Firefox



Слънцеее
03-14-2013, 15:07
Някой може ли да ми каже как мога да си запазвам дадени линкове и сайтове в този браузър? Ще съм Ви много благодарна!

npp
03-14-2013, 15:14
когато отвориш линкът, който искаш да бъде запомнен, от меню bookmarks кликаш на bookmark this page, или просто натискаш ctrl+d, когато се покаже прозореца 'page bookmarked' трябва да натиснеш 'done', след това линкът ще се показва в списъка от меню bookmarks

Слънцеее
03-14-2013, 15:26
А как мога да сложа картинка (в смисъл,като се запамети линка примерно на facebook да ми излиза неговата снимка)?

npp
03-14-2013, 15:32
просто влез през запаметеният линк от меню 'bookmarks' и картинката ще се показва след това

naksdy
03-15-2013, 08:48
Мисля че авторката говори за бързите линкове ;) Отваряш Мозилата, Изглед --> Лента с инструменти --> Лента на отметките. След като ти се появи въпросната лента, отваряш си сайта (примерно Фейсбук) и пред самия линк (www), има катинарче или малко земно кълбо. Хващаш го и го влачиш до тази лента и пускаш. Ще ти го прихване веднага като бърз линк. По желание вече след като се закрепи, можеш да дадеш дясно копче върху него, редактиране. Горе в полето за име можеш да пишеш каквото си искаш, линка долу не го барай. Не е голяма философия ;)