PDA

View Full Version : Може да споделите, ако не смятате, че е твърде лично



never_back_down_
03-14-2013, 16:04
За какво най-често се карате с половинката си? :)

kalpazanka
03-14-2013, 16:14
Битовизми.

sexa_na_kompleksa
03-14-2013, 16:16
Битовизми.

Абсолютно. Особено, когато имам ПМС. ;д

kalpazanka
03-14-2013, 16:25
Абсолютно. Особено, когато имам ПМС. ;д

И при мен е така :D През останалите дни от МЦ безропотно търкам баня и мивки, безропотно търкам огледалото в банята, напръскано с паста за зъби малко след като съм го измила, но в дните преди М му го връщам с лихвите! :smt068

SisiStrange
03-14-2013, 16:27
Абсолютни глупости. Сериозно сме се карали 2-3 пъти макс. Всъщност, в последно време тече един дълъг период, в който въобще не се караме. Дори да ме подразни с нещо, тамън да стана лоша Сиси и ме разсмива, веднага ми минава. 8-) Смехът е хубаво нещо.

Amore-Mio*
03-14-2013, 18:31
За простотии.

cyclops
03-14-2013, 18:34
Не бих казала, че се караме..по-скоро спорим за битовизми, кой пуснал пералня, кой забравил..такива глупости. Но става рядко. И двамата сме спокойни и мразим караниците :)

soul1199
03-14-2013, 22:48
А който няма гадже??

s40t4
03-14-2013, 22:55
А който няма гадже??
+1

можеби да каже за бившата...

marin4itu
03-15-2013, 05:41
И аз се присъединявам към ПМС-тата :D
Като цяло и ние за битовизми се караме, поне бързо ни минава и на двамата..

xoxi
03-15-2013, 09:19
Не се караме. По-скоро аз се заяждам около ПМС и когато съм имала наистина ужасен и психически натоварващ ден.
Той е много спокоен и уравновесен. Спокойно понася всичките ми настроение, не обича да се кара. И аз не обичам.

stOlen``EyEs
03-15-2013, 19:19
Болезнено ревнив е, а няма наистина никакво основание. Това е причината да се караме, е и заради някакви простотии, ама те не са толкова съществени.

feikk
03-15-2013, 21:47
За всичко. Лесно подскачам, дори ако става дума за пълната глупост. Обичам да му буча, за да не повтаря някой тъпизъм пак. Той с мен май почти не се е карал.
Обикновено става дума за принципни неща в другия. За некви приоритети.

DENKAZ
03-16-2013, 07:06
Еми мъже под чехъл бате.

TheBeliever
03-16-2013, 07:20
Не се караме. По-скоро аз се заяждам около ПМС и когато съм имала наистина ужасен и психически натоварващ ден.
Той е много спокоен и уравновесен. Спокойно понася всичките ми настроение, не обича да се кара. И аз не обичам.

Абсолютно.

Аз съм лесно раздразнителна, но с неговото безкрайно търпение и спокойствие рядко се стига до караници. Винаги успява да тушира наближаващата буря, за което му благодаря. Преди него бях ужасна в това отношение.

Иначе за какво се дърпаме? Както колежките по-горе - битовизми. И двамата сме доста разхвърляни и не се разбираме с домашните задължения.
Също и когато му говоря нещо, а той не ме слуша защото нещо друго му е на главата. Но и на мен ми се случва да го правя.
Той пък се дразни когато аз съм крива и все още не съм му казала защо.

Бе все глупости общо взето.

~TrueLove~
03-16-2013, 07:56
Почти не се караме, но когато се случва най-вече от ревност без никакво основание.

bloodyF
03-16-2013, 08:58
Той не обича да се кара и да повишава тон като цяло. Най-много да ми направи някоя тъпа забележка като сбъркам някъде.
Но аз примерно много обичам да се карам, ама да си викаме и да се успокоим след известно време и ме дразни, че ме прави толкова...спокойна :lol:
Иначе за глупости-кога ще излезем, защо не сме излезли днес, а утре.
И основното нещо е моето НЕучене, което него много го дразни...

~TrueLove~
03-16-2013, 11:37
И основното нещо е моето НЕучене, което него много го дразни...

Хах при мен е обратното, дразни се като уча и не му обръщам внимание :D

Hayashi
03-16-2013, 12:57
За някакви малки незначителни неща. Цупим си се няколко часа и после и двамата се гледаме гузно.
Иначе той знае, че 2-3 дени преди и по време на цикъл изобщо не трябва да ме пипа за каквото и да било. Тогава аз си търся повод да се развикам на някого.

bloodyF
03-16-2013, 13:23
Хах при мен е обратното, дразни се като уча и не му обръщам внимание :D

Няма угодия , ей :lol:

hey.mistery
03-16-2013, 22:00
Обичам шоколад.

chushkopek
03-16-2013, 22:30
Битовизми.
В 99% от случаите.

li0n
03-17-2013, 17:09
Имаме проблем с това, че закъснява.. постоянно.
Признавам си, че съм много нетърпелива, но това да чакаш някого по 2 часа наистина ти пили нервите на макс.
И то не точно се караме, по-скоро му се дразня, а той се извинява. :D

freakydeakymonster
04-14-2013, 09:36
Ревност.

anonymous708973
04-14-2013, 10:39
Имаме проблем с това, че закъснява.. постоянно.

Ох, добре, мислех, че съм единствената претенция. :д

Naive
04-14-2013, 17:51
Ох, добре, мислех, че съм единствената претенция. :д
О, не, не си. :д
Аз съм супер точна и държа и човека до мен да е такъв, иначе не бих го харесвала и търпяла.
Дори мисля, че съм леко крайна в това отношение, но когато някой ми закъснява системно, защото е неорганизиран, го чувствам като неуважение към мен. Когато си уговарям среща с някого, се УГОВАРЯМЕ именно с такава цел, да е удобно време и място и за двама ни, всеки да може да прецени кога ще успее да е там навреме, иначе обърква плановете и на другия, така че честото закъсняване не го толерирам, непростимо е. :d

UniCoWN
04-14-2013, 18:41
Общо взето и при нас така - битовизми, дребни несъгласия, малки неразбирателства. Като се замисля не се караме кой знае колко.

fenastz
04-14-2013, 18:58
Борим се за надмощие понякога

tori
04-14-2013, 19:01
Караме се за простотии. Примерно единия казал някаква простотия с мисълта да излезе по един начин, другия го разбрал криво и хоп - спор. За това, че той изревнувал нещо. Или пък защото съм направила някоя простотия. И такива дребни, тъпи глупости. Нормално е да се караме.
Едитвъм. Също и защото закъснява. И се бави с часове преди да се видим, да. Сега ми напомнихте. И също съм седяла зимата 30 минути да го чакам и звъня, той не вдига. И после пробяга разстоянието от тях до нас. Мухаха.

IseeDEADbodies
04-14-2013, 23:33
Най-често се караме когато вися в тийнпроблем и чета олигофренски теми като тази.

anonymous708973
04-14-2013, 23:41
Извинявай, ама специално това имаше потенциал да стане доста готина тема.

IseeDEADbodies
04-15-2013, 07:51
А дано, ама надали.

never_back_down_
04-16-2013, 11:24
Като не ти харесва, защо я четеш????

bloodyF
04-16-2013, 15:48
Аз само да вметна още нещо:
за закъсняването.
Ходим от почти 7 месеца, той да е дошъл навреме 2 или 3 пъти, като обикновено и той е закъснял, но аз повече от него.
Закъснявала съм 5-6 пъти, като го предупреждавам всеки път. Точно 2 пъти ми се случи да закъснея по 15 минутки, единият път беше наваляло сняг и ходех бавно да не падна, а другият път беше миналата седмица-просто ей така.
И той всеки път започва спора за закъснението ми, а аз за неговите винаги казвам просто ''нищо''.
Вие не се ли карате като имате подобна ситуация? Че според него когато той ми бил правел забележка,че съм окъсняла бил прав, а аз на него-не толкова и да съм му казвала, когато бил закъснеел. Е , да , ама аз не съм толкова дребнава за 5-10 минутки да тръгна да му правя забележка..
Не знам как да си решим проблемите.. (то пък едни проблеми, налиии :D )

girlwithblueeyes
04-16-2013, 16:27
Ами аз много закъснявам и то 15-20 минути къде се оправям , къде се загледам някъде . Той все се цупи и ми се кара защото той е точен като швейцарски часовник . Не закъснява и със секунда :D и то му се е случвало е било с някакви 2-3 минути . Така че Иве знам какво ти е :D
Иначе караме за глупости от това къде ще ходим до разни мачове и такива . Един път не му говоирх 1 час когато се хванахме на бас за Ф1 .
Иначе от по сериозните не , че е лош но е много агресивен понякога . И не , мен и с пръст не ме докасвал .Става агресивен когато някой ме нарани или обиди . Иначе е много по-сериозният от мен защото аз си имам навика да се цупя за глупости и той бързо ме сваля на земята .
Сега ни предстои от Август да живеем заедно какво ще става не знам 100% ще има смях аз с моята емоционалност и той с неговата студенина :D

HollyGolightly
04-16-2013, 17:11
Не се караме, а се случва да спорим за някои неща. Понякога много ме дразни, понеже не се държи като за възрастта си и говори глупости, пък и сме расли по доста различен начин, реагираме по различен начин в дадени ситуации, което понякога ни кара да се дразним един на друг. Но това е нормално, все пак говорим за напълно различна култура.
Важното е, че не можем да се сърдим един на друг и ни минава за някакви броени минути.

ShtrudeL
04-17-2013, 20:41
Ако ще се карам с някой 'сериозно', предпочитам да не е за глупост. Защото като слушам от една приятелка за какво се карат с гаджето й.. ама сериозно каране.. и тъжно ми става.
Радвам си се, че като цяло съм човек, който не понася караниците, защото абсолютно винаги се разревавам, дори не се ядосвам.. не мога да се цупя и т.н.. Та като се случи да подпаля.. всъщност съм на две степени като сешоар.. в първата съм 100% трезвена и мога да изляза от ситуацията, дори да рева като магаре.. мога да разбирам какво ми казват и какво говоря.. Но настъпили втората.. (много, МНОГО рядко се случва.. ама ИЗКЛЮЧИТЕЛНО РЯДКО).. ме боли гърлото от викане (всъщност не викам, но така се напъвам да го правя, че в опитите си ми се продира гърлото и ме боли два дена).. освен това говоря адски несвързано, очите ми отново са плувнали и имам чувството, че мога да се забия във всяко твърдо нещо около мен и.. просто няма такова откачане.. За последните около 3 години, мисля, че ми се е случвало 2, най-много 3 пъти..
Но както и да е, отклоних се отново от темата..
Радвам се и съм ужасно благодарна, че имам и ужасно търпелив човек до себе си, който ми търпи целия драматичен спектакъл, сценичните трески, че и всичко останало след това.. и остава сравнително спокоен и толерантен.. Защото.. съм точно като телевизор на който му сменят каналите.. Мога да плача и да се смея в разтояние на 5 сек за едно и също нещо..
Да не говорим пък колко ужасно, нездравословно и непоносимо ревнива съм (макар че в 70-80% от случаите не го показвам, защото би било просто смешно)
Като цяло съм трудно поносима, когато изпадна в някакви драми.
Нещата на които се дразня ще ги пропусна. ^


Пък като за финал.. мисля, че съм бая позитивен човек. ^


П.П. Имам чувството, че когато не съм на кеф, влизам в тоя раздел.

anonymous708973
04-18-2013, 08:42
Аз само да вметна още нещо:
за закъсняването.
Ходим от почти 7 месеца, той да е дошъл навреме 2 или 3 пъти, като обикновено и той е закъснял, но аз повече от него.
Закъснявала съм 5-6 пъти, като го предупреждавам всеки път. Точно 2 пъти ми се случи да закъснея по 15 минутки, единият път беше наваляло сняг и ходех бавно да не падна, а другият път беше миналата седмица-просто ей така.
И той всеки път започва спора за закъснението ми, а аз за неговите винаги казвам просто ''нищо''.
Вие не се ли карате като имате подобна ситуация? Че според него когато той ми бил правел забележка,че съм окъсняла бил прав, а аз на него-не толкова и да съм му казвала, когато бил закъснеел. Е , да , ама аз не съм толкова дребнава за 5-10 минутки да тръгна да му правя забележка..
Не знам как да си решим проблемите.. (то пък едни проблеми, налиии :D )

Абе, не се караме, примирила съм се, въпреки че е безкрайно досадно да го чакам. Не става дума за уговорка, а за ситуация, в която и двамата сме у тях и трябва да излизаме някъде да се видим с други хора. Е, писнало ми е да го чакам обута на вратата... Все до последния момент седи и изведнъж тръгва, оправя се, бърза, изнервен и не е моментът да мрънкам. То никога не е май. За сметка на това веднъж как ми мрънкаше 10 минути, защото седях и четях списание докато той се оправя и закъсняхме с ДВЕ минути за уговорката с приятелите му пред БЛОКА.
Или пък когато ще идва в нас от тях, разбрали сме се за 2, той в 2 без 10 праща смс, че ще закъснее, щото се е "заблял" и ми пристига почти в 3. Това в 90% от случаите.
Чувствам се като не-жена, баси, той е тоя, който трябва да ме чака да се наконтя.

ManuelaK
04-18-2013, 09:54
Ревност и пари.

fenkaaa
04-18-2013, 18:14
За глупости от ежедневието,както при повечето вас. :Д