PDA

View Full Version : Идеи



babyy123
03-14-2013, 16:34
Приятелят ми скоро ще има рожден ден на 21г ще става ,проблемът ми е,че винаги съм се затруднявала при избор на подаръци затова ви моля да ми дадете предложения.Бих желала да е нещо по-оригинално,което би го накарало да се почувства специален.харесва по simple неща,любимия му цвят е син

d.anny..
03-14-2013, 16:47
Провери в grabo.bg или някакъв друг сайт за ваучери и си вземете СПА ден за двама или нещо релаксиращо! Като подарък много готино е да му поръчаш някаква красива торта или да му направиш нещо сладко, мъжете много обичат такива подаръци и като добавка - романтична вечеря, свещи.. вино и т.н. :)

s40t4
03-14-2013, 18:24
Зависи какво харесва? А неговия вкус знаеш ли го или...? Замисли се над това какво иска.. какво сте си говорили някой път,че иска или би искал да си купи примерно. Също така може да видиш дали е зарибен в нещо като например автомобили.. ето ти пример.. пък от там нататък ти действай с избора на подарък.

girlwithblueeyes
03-14-2013, 18:29
Хубава вечеря и секс <3 А за подаръка нещо което харесва той :)

Amore-Mio*
03-14-2013, 18:30
А ние откъде можем да знаем какви са интересите на приятеля ти?
Какво ти е казал някога, че иска?

SpiritInBlack
03-15-2013, 14:31
Не харчи пари , ако имаш тази възможност.Мен би ми било много обидно , ако се използва ваучтер , както съветват някои ограничени девойки от форума.Ако нямаш финансите , приготви нещо специално самата ти.

Violenza
03-15-2013, 14:51
Хубава шоколадова торта + секси бельо. Няма как да не се зарадва.

s40t4
03-15-2013, 14:57
Не харчи пари , ако имаш тази възможност.Мен би ми било много обидно , ако се използва ваучтер , както съветват някои ограничени девойки от форума.Ако нямаш финансите , приготви нещо специално самата ти.
+1

sexa_na_kompleksa
03-15-2013, 15:11
Не харчи пари , ако имаш тази възможност.Мен би ми било много обидно , ако се използва ваучтер , както съветват някои ограничени девойки от форума.Ако нямаш финансите , приготви нещо специално самата ти.

Защо не? Аз съм получава за конна езда и мога да кажа, че това беше едно от най-хубавите ми изживявания. Не бих си и помислила да се обидя. Кое може да обидното тук? Че е по-евтино ли? Ако е за това, вие какво искате, гаджето ви да се изръси една камара пари, за да се чувствате специални?