PDA

View Full Version : За какво да го заговоря?



sexypanda
03-14-2013, 17:07
Здравейте ... имам дилема ... Аз съм на 15 и има едно момче, което строшно много харесвам. Той е на 17. Писали сме си 3 пъти и единия беше за някакви филми и открих, че имаме мн сходни вкусове и предпочитания за филми, както и за музика ... Също така когато се засечем някъде из училището той ми си усмихва или ми намигва ... Мина много време откакто започнах да га харесвам и осъзнах, че ако не направя нещо няма да се получи ... Та въпроса ми е какво да направя и да го заговоря ли и яко да за какво ?? ... Благодаря ви предварително ... :)

d.anny..
03-14-2013, 17:27
Да го заговориш на живо.. не във Facebook, нали??
Ако е така.. просто му кажи здравей, след това си поеми въздух и започни темата с филмите.. "Видя ли, че е излязла премиерата на еди кой си филм?? Какво мислиш??" Бля, бля, бля, бля.. и разговорът ще си потръгне. :)

sexypanda
03-14-2013, 17:38
Единственото, за което ме е страх, че може да не ме отрази, защото съм по - малка от него ...

xallsax
03-14-2013, 17:46
Za nachalo sujelqvam za kirilicata no kompiutara mi e precakan :D. Az sum mom4e i imashe edno momi4e koeto me haresvashe i mislishe tochno kato teb. Daje edin den mi kaza che kato e doshal da so govori s men v reisa e bilo golqmo geroistvo a e umirala ot sram. Ima edna granica za srama koqto ne trqbva da preminavash zashtoto izglejdash stranno :D. Kato za nachalo se uspokoi nqma nikakva polza ot tova da se sramuvash. Zapochni suvsem normalen razgovor tochno takuv kakuvto vodish s priqtelite si v uchilishte ili na rabotnoto mqsto. I tova che si po malka ot nego nqma nikakvo znachenie stiga da mu napravish dobro vpechatlenie. I edin posleden suvet ne mu kazvai che go haresvash oshte ot purviq put zashtoto e malko plasheshto :D USPEH !

sexypanda
03-14-2013, 18:15
А някой да има някакви идеи какво трябва да направя оттук нататък (попринцип) ... Аз вече блокирах и не мога да измисля нищо за халост ... :(

s40t4
03-14-2013, 18:19
Давай на автопилот, а не по някъв сценариии... това е. Спомни си сходните теми с него и оттам почни... ;)

Amore-Mio*
03-14-2013, 18:32
Заговори го.
Общувайте.
Излезте.
Разликата не е кой знае каква, че да се притесняваш.

d.anny..
03-14-2013, 19:05
Единственото, за което ме е страх, че може да не ме отрази, защото съм по - малка от него ...

Това е предварителна настройка. Не се спирай заради някакви колебания.. и какво от това, че си по-малка?? Забранено е да се общува с по-малки или ?